warsztaty online

DOŁĄCZ DO KURSU

Synchronizacja z istotą Ziemi

Piotr Pytel

warsztat online ze wsparciem autora
oraz dostępem do nagrań Video i audio z webinaru

POZOSTAŁE WARSZTATY PIOTRA

PULS ZIEMI

Zapraszam na wspólny strumień świadomości w postaci dwugodzinnego warsztatu przez internet. Idea i działania będą dotyczyły omówienia i wspólnego przeprowadzenia procesu wewnętrznej synchronizacji z elementami żywiołów, by połączyć się organicznie z istotą Ziemi.

Pierwotne siły, które stoją u zarania dziejów wszechświata jako podstawowe tworzywo jego budowy i przejawu na płaszczyźnie fizycznej, mają ogromny wpływ nie tylko na procesy planetarne, ale również na całe stworzenie, ponieważ za sprawą eteru tworzącego obszar przestrzeni fizycznej wszystko jest ze sobą połączone nierozerwalnymi cyklami. Działania, które podczas spotkania będziemy przeprowadzali są niezwykle wartościowe w wielu aspektach. Następuje w nim proces zjednoczenia żywiołów w istocie ludzkiej, podłączając ją pod źródła pięciu elementów: drzewa, ognia, ziemi, metalu i wody, scalając następnie mechanizmy cyklu w przestrzeni eteru.


Energie żywiołów mają potężną moc transformacji, to czy te energie ze sobą współpracują i w jaki sposób ma znaczenie w prawidłowym rozwoju oraz synchronizacji człowieka z biopolem planety. Dzięki procesowi umożliwisz uzupełnienie w istocie wartości energetycznych w systemie cyrkulacji energii żywiołów zgodnie z matrycą pierwotną, następnie synchronizacji czynników elementarnych zgodnie z cyklem, aby wszystkie elementy wspierały funkcjonowanie procesów energetycznych w istocie. Dzięki procesowi zwiększysz przepływ bioenergii, czyli Prany na poziomie materii, odpowiadając tym wzorcowo, bezpośrednio narządom ciała fizycznego, a jednocześnie strukturom energetycznym ciała emocjonalnego, mając bezpośrednie konotacje z zakresem generowanych przez człowieka emocji oraz jego zmysłami.


Scalenie w sobie tych pierwotnych sił natury, gwarantuje lepsze połączenie z istotą Ziemi na poziomach fizyczności, energii i ducha, tym samym zestrojenie z jej pulsem, przez co należy rozumieć falę elektromagnetyczną generowaną przez serce stanowiące na płaszczyźnie energii centrum energetyczne planety. Dlatego na poziomie duchowym działanie to daje większe współodczuwanie z innymi istotami – całym istniejącym światem natury i przyrody jak i z samą świadomością aspektu duchowego planety, czyli Gają. Ma to również niebagatelne znaczenie w uwspólnianiu wibracji z polem tzw. Ziemi 5D, co jest bardzo istotne przy zakotwiczaniu swojej świadomości w wartościach, które "Nowa Ziemia" reprezentuje.


W trakcie spotkania zagospodarujemy wspólnie poziom idei, czym są żywioły oraz jaką pełnią funkcję w tym wszechświecie, oraz przeprowadzimy proces wewnętrznej synchronizacji, a następnie unifikacji z istotą Ziemi, aby rezonować z jej budzącym się wyższym poziomem istnienia – rozumianym jako „Ziemia 5D”.

Piotr Pytel

Nazywam się Piotr Pytel, od wielu lat poruszam się świadomością między różnymi energetycznymi dymensjami tworzącymi wszechświat, badając jego strukturę i zależności mające wpływ na funkcjonowanie w zróżnicowanych wibracyjnie płaszczyznach istnienia. Moje liczne doświadczenia opisałem w książce „Światłopodobny”. Dzięki wiedzy jaką zgromadziłem przez szereg osobistych doświadczeń oraz tej, która została mi przekazana przez świadome istoty z poziomów wyższych mentalnych oraz moje źródło, stworzyłem kompletną metodę wielopoziomowego działania KODAMI ŚWIATŁA. Terapie elementarne kodami światła są kompletną odpowiedzią na wszelkie dysharmonie energetyczne w jakich człowiek może się znaleźć. Metoda 3.6.9, którą opracowałem pomaga oczyścić i odblokować złogi energetyczne, a także odtwarzać uszkodzone struktury na płaszczyźnie energii i niwelować różnorakie zaburzenia, harmonizując istotę na każdej płaszczyźnie jej funkcjonowania, czyli na poziomach: MATERIA, ENERGIA, DUCH. Zatem ciało fizyczne, ciała subtelne, niższe i wyższe JA, zasilając struktury w konkretny pakiet informacji energetycznych tam, gdzie jest to konieczne.

Choroby i różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu powstają na skutek braku przepływu energii i zasilania odpowiednich struktur odpowiedzialnych za prawidłowy pobór i dystrybucję energii w układach. Tyczy się to zarówno ciał subtelnych, czakr, meridianów, ciała fizycznego jak i pól świadomości tworzących psychikę, która może w różnych okolicznościach ulegać dysocjacjom mającym bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Te zaburzenia energetyczne mają bardzo często podłoże w różnego rodzaju nieuświadomionych wewnętrznych konfliktach, na których płaszczyźnie powstają sprzeczności w komunikacji między poszczególnymi częściami istoty np. (niska samoocena, brak samoidentyfikacji, brak akceptacji, wypieranie jakiejś części siebie etc.), które mogą prowadzić do poważnych chorób fizycznych, psychicznych, a nawet autodestrukcji.


Terapie KODAMI ŚWIATŁA są na to naturalną odpowiedzią. Moja praca polega na ścisłej współpracy z osobą potrzebującą pomocy, a dzięki wskazówkom jakie przekazuję, każda osoba może później samodzielnie pracować nad sobą, przez co okres terapii może się znacznie skrócić. Ruch energii w polu informacji i zaangażowanie własnej świadomości są najważniejszymi czynnikami zoptymalizowanego działania.

JESTEŚ WŁASNYM PANACEUM.

Wgląd w siebie i samopoznanie związane w razie konieczności z działaniem, to klucz do zjednoczenia wszystkich poziomów własnego istnienia i poznania transcendentnej zasady bytu.Wszystko czego potrzebujesz by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem masz już w sobie. Pomogę Ci dotrzeć do tej części Ciebie, w której odnajdziesz swój pierwotny potencjał samoświadomości, samostanowienia, samoidentyfikacji i jedności z własnym źródłem, który w naturalny sposób może uruchomić procesy samouzdrawiania w każdym aspekcie Twojej istoty.

MOJE KSIĄŻKI
ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY PIOTRA

Te warsztaty zostały stworzone właśnie dla Ciebie, jeśli:

WYJDŹ

Kręcisz się z czymś w kółko i masz już dość powtarzania ciągłych schematów

Odczuwasz lęk lub brak jasności, które nie pozwalają Ci się ruszyć do przodu

RUSZAJ

ZNAJDŹ DROGĘ

Czujesz się zagubiony/na i nie wiesz co w życiu robić

Nie jesteś świadomy swojego potencjału czy talentu i chciałbyś go odkryć

ODKRYJ POTENCJAŁ

POPRAW RELACJE

Nie układa Ci się w związku czy w pracy i zmagasz się ciągle z tymi samymi emocjami

Jesteś ciekawy, co drzemie w Twojej podświadomości i chcesz się z tym spotkać

PODŚWIADOMOŚĆ

AUTENTYCZNOŚĆ

Chcesz prowadzić autentyczne życie w zgodzie ze swoimi wartościami, ale coś Cię powstrzymuje

Nie lubisz siebie i chcesz to zmienić

POKOCHAJ SIEBIE

„Wszystkie wydarzenia w życiu generowane są bezpośrednio przez to w nas najbardziej rozbrzmiewa”


Piotr Pytel "Światłopodobny: Psychologia różnorodności w jedni"

Co otrzymujesz :


  • Transmisja online z warsztatów na platformie webianrowej
  • Dostęp do nagrań Video z warsztatów online (dostęp na platformie online)
  • Nagrania mp3 z warsztatów
  • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook dla uczestników
  • Cykliczne live na grupie Facebook z Piotrem Pytlem
  • Kurs online "Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa" (opcja dla początkujących)
  • Dostęp do biblioteki webinarów mindbodyspiri.pl (opcja)

Jest to szósty warsztat Piotra Pytla, wiedza którą przekazuje dla wielu osób wydaję się być zaawansowana i niezrozumiała w pierwszym kontakcie.

Przed zapisaniem się na warsztat warto zapoznać się z pierwszą książka Piotra lub z pierwszym warsztatem "Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa" w których omawiane są pojęcia używane w kolejnych warsztatach.


Ze wszystkimi warsztatami Piotra możesz zapoznać się >>TUTAJ<<

WARSZTATY
Puls Ziemi - bez ogr.

200 zł

KUP WARSZTAT

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

ZOBACZ FRAGMENT POPRZEDNICH WARSZTATÓW

KUP PAKIET

525zł 390zł

PAKIET dla początkujących

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Video z warsztatów - dostęp na 180 dni

Warsztaty video online -
PULS ZIEMI

150 zł

WARSZTATY
Puls Ziemi - 180dni

KUP WARSZTAT

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

(Podróż ku przyczynie + Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa)

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

Opinie po warsztacie online "Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa" :

nagranie video online

Warsztaty video online -
PULS ZIEMI

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Warsztaty video online -
PULS ZIEMI

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

KUP PAKIET STANDARD

PAKIET WRAZ Z PIERWSZYM KURSEM PIOTRA PYTLA

"Super. Piotr ma, jak widać b dużą wiedzę, którą w tak krótkim czasie trudno przekazać. Ja jestem jego informacjami zainspirowany i zafascynowany, są one kompatybilne z tym czego szukam i co już wiem. Dziękuję Tobie Pawle za jego odkrycie dla mnie, będę teraz zapoznawał się z tym co ma Piotr na swojej stronie. Dzięki również za wspaniałą organizację. Pozdrawiam. "

"Dobrze przygotowany warsztat a Ty Piotrze mówisz w zaciekawiający słuchacza sposób więc wciągasz tym w temat - bardzo podoba mi się, że można stawiać pytania na które odrazu odpowiadasz - no a Twoja wiedza to .... jak ocean :) dzięki za to, że się nią dzielisz "

"Wspaniały wykład, poszerza spektrum widzenia, zwiększa możliwości widzenia z wielu punktów. Dostaliśmy narzędzia i "wiatr w żagle". Dzięki serdeczne. "

"Ogromna wiedza i doświadczenie przekazana w zrozumiały sposób"

"Wspaniały . Otrzymałam bezpieczne narzędzia do doświadczania we wzrastaniu oraz budowaniu równowagi i harmonii na wszystkich płaszczyznach. Z przestrzeni serca jestem wdzięczna. Pozdrawiam "

"Konkret. Poukładało mi się z tym co już wiedzialem/doswiadczylem "

Lesław Skrzypczyk

Grażyna Felińska

Krzysiek Antczak

Elżbieta Pawłowska

Teresa Schneider

Henryk PotrykusKsiążka jest kontynuacją zapisów doświadczeń Autora dotyczących jego niefizycznych eksploracji, zawartych w pierwszym tomie - Światłopodobny: Kosmos ma Twoje Imię.


Autor w książce tej po rozpoznaniu się doświadczeniami w praidei przywodzi istotę ludzką do podstaw tego czym jest w ujęciu ideowym i energetycznym reguł i argumentów pasm energii, które jako ludzka dusza budują jego umysł, myśli i emocje, czyli psychikę.


Autor charakteryzuje czym w istocie są bliźniacze dusze i jaki mają one wpływ na duchowy, energetyczny i fizyczny rozwój człowieka, w kontekście samoidentyfikacji i odzwierciedlania się w jego realnym życiu, na podstawie jego wewnętrznych cech budujących nie tylko jego osobowość, ale całą rzeczywistość, w której doświadcza.


Autor tak jak w poprzedniej książce na podstawie własnych doświadczeń podaje metody samodzielnej pracy w obrębie własnej istoty - tu: wzorcowania pasm i utrzymaniu się w wewnętrznej spójności duchowo-energetyczno-fizycznej, która nazywa Duchowym Monolitem.

KUP KSIĄŻKĘ
KURS

W skład pakietu VIP wchodzi dostęp do całej bazy webinarów mindbodyspirit.pl

Copyright ® 2016-2019 Mind Body Investment LTD