Biblioteka Video mindbidyspirit.pl

czyli Twoje miejsce rozwijania świadomości i zdrowia

nagrania archiwum webinarów mindbodyspiri.pl od roku 2016

  • 62 Video online z webinarów
  • 9 kategorii tematycznych
  • około 110 godzin nagrań
  • co rok kilkadziesiąt nowych Video
  • nielimitowany dostęp do wiedzy
  • wszystko w jednym miejscu
  • Dostęp do społeczności osób rozwijających świadomość i zdrowie holistyczne
  • elastyczny dostęp w abonamentach miesięcznych
WYKUP DOSTĘP

Odkryj kilkadziesiąt webinarów w 9 kategoriach

Rozwijaj swoją świadomość i doświadcz spełnienia w życiu

Znajdź połączenia między aspektami Twojego życia jako klucz do zdrowia

Zbuduj głęboką relację z sobą samym i docelowo przyciągaj równie wartościowe osoby do swojego życia

Poznaj przyczyny stanu swojego zdrowia i pozbądź się niechcianych przypadłości

Opinie o projekcie

Chcialam podziękować Za to, ze wpadłeś na taki pomysl i stworzyles “miejsce”, gdzie mozna sie zapoznac sie z róznymi technikami i metodami, ktore rozwijaja, uzdrowiaja i robia nasze zycie bardziej sensownym.


Nie wszystko lezy w kregu mojego zainteresowania, ale z tego co proponujesz zawsze mozna wybrac cos dla siebie i poszerzyc swoje horyzonty.

Irena

Wchodzę, patrzę, rozglądam się, i o ludzie kochani, ten człowiek po prostu zebrał w jednym miejscu tyle cudów że buty spadają. Takich ludzi, że ja nie wiem teraz co by było gdybyś się nie pojawił, Paweł! Jak zesłanie z nieba, żeby ciągnąć do przodu. Mnie ciągnąć. Ludzi ciągnąć. Nie ma nawet porównania na to z mitologii, bo żaden bóg raczej nie ciągnął ludzi.

Tylko można co do podobieństwa wspomnieć Prometeusza. No i łączysz niczym świetlista sieć. (Bardzo mocno teraz gdy to piszę, Grandmother Spider przychodzi mi do głowy, to chyba dla Ciebie). Dziękuję Ci Kochany Łączniku! Łącz zawsze i na całej planecie ❤️ Dziękuję że jestem częścią twojej sieci.

Diana

Bardzo dziękuję za działalność, jaką prowadzisz w sieci - trafiłem na nią przypadkowo dwa tygodnie temu, dzięki wrzuceniu przez znajomą na fb wydarzenia, jakim był webinar z Bogdanem, którego też ona mi kiedyś niejako zareklamowała, no i teraz mocniej śledzę innych twoich gości z minionych tygodni a jednocześnie ciągle mam rękę na pulsie w temacie przyszłych gości - jest to bardzo wartościowe, co tutaj robisz;-)

Piszę jednak ten list, żeby Ci powiedzieć, że jestem z Tobą od samego początku pomysłu, który z nadzwyczajnym sukcesem realizujesz. Czasem bałam się, że może to pójść w kierunku jakiejś chały, której nie brakuje ale Tobie udaje się trzymać super poziom.


Tego Ci gratuluję. Ponadto zadziwia mnie, że tak dużo dobrego się dzieje wśród nas, tylu wspaniałych ludzi się wyłania na światło dzienne. Mnie to dodatkowo ogromnie podbudowuje, burzy we mnie zaskorupiałość. Zasługujesz na wielkie uznanie.

Dziękuję Ci za to co robisz dla wspólnego dobra.

Patryk

Anka

Your description

Porównanie Pakietów

Ilość warsztatów Video

3 ostatnie

> 60 (zobacz listę)

1h 45min

1h 45min

średni czas warsztatu

> 5 godz.

> 110 godz.

całkowity czas Video

99 %

99 %

sprawdzona wiedza

Your description

4.9 / 5.0

4.9 / 5.0

średnia ocena webinaru

10 zł

25 zł

dostep na miesiąc

Your description

120 zł

99 zł

300 zł

249 zł

dostęp na rok

Your description

Your description

WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM

NIE

TAK

dedykowana grupa Facebook

Your description

PAKIET LIVE

PAKIET PEŁNY

PAKIET LIVE

PAKIET PEŁNY

PAKIET LIVE

PAKIET PEŁNY

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PANEL OD ŚRODKA

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalistów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym.Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspektywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego .


Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzajemne ich przenikanie.Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odżywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne).Kluczowym aspektem dla mnie osobiście jest rozwój świadomości poprzez coraz głębsze powznawianie siebie, czyli życia, które kreuje wokół mnie coraz to nowe sceny, obrazy, emocje, wydarzenia.


Podążam za swoją intuicją w sposób lekki doświadczając całego spektrum odkryć i synchroniczności, które już coraz mniej mnie zadziwiają.Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.Do końca 2018 roku zorganizowałem około 70 webinarów, które obecnie odbywają się w cyklach cotygodniowych w każdą środę, gdzie pojawia się na żywo od około 100 do 500 osób.


Dodatkowo prowadzę podcast "Rozmowy o Zdrowiu" w którym rozmawiam z moimi gośćmi webinarowymi i nie tylko... Wszystko to wykonuję "w międzyczasie" - jednocześnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch szkrabów i pracuję w korporacji.

PAWEŁ DEMPC

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW WEBINARÓW

8.200 osób

ŚREDNIA OCENA WEBINARU

4.9 / 5.0

DOŁĄCZ TUTAJ

Oszczędź czas i pieniądze i zyskaj zdrowie i świadomość

mindbodyspirit.pl