kurs

Piotr Pytel

Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa

Kategoria
Mind
.

Zapraszam na cykl 3 cotygodniowych, dwugodzinnych spotkań przez internet, na których w części teoretycznej i praktycznej otworzysz w sobie księgę z archiwum wiedzy dotyczącej Twojego “Duchowego Dziedzictwa”, byś przy świadomym odkrywaniu samego siebie i zwiększonym potencjale energetycznym i mentalnym zaczął pisać jej nowe rozdziały.

Warsztaty pozwolą Ci zrozumieć schematy funkcjonowania świadomości w wielowymiarowej energetycznie rzeczywistości, lepiej się w niej zakotwiczać zwiększając responsywność otoczenia i bardziej świadomie w nim percepować, co oznacza większy świadomy wpływ na własne życie i otaczającą rzeczywistość.

W kilku etapach poznasz proste metody pozwalające odzyskać zagubione aspekty oraz uwalniać wzorce, które rozpoznajesz jako negatywne i destruktywne – funkcjonujące w oparciu o schematy działania umysłu, psychiki, ego, podświadomości, ciał subtelnych oraz wibracyjnych powłok, w których się przejawiasz tworząc wielopoziomowe wibracyjne archiwum swojej egzystencji.

Dzięki warsztatom dotrzesz do już istniejącej – dotąd nieodkrytej w sobie biblioteki wiedzy i stworzysz nową w postaci informacji, oraz prostych metod umożliwiających połączenie się w spójny energetyczny, wielowymiarowy MONOLIT między częściami całej istoty na poziomach: materia, energia, duch… Przez co wejdziesz w synergię z tym, co reprezentuje świat ducha – czyli najwyższe wibracyjnie poziomy świadomości, a także wytworzysz mentalne i wibracyjne połączenie w całej istocie kanałów samokomunikacji, abyś był w tej świadomości stale obecny oraz aktywny, aby wyjść z wewnętrznych i zewnętrznych podziałów oraz samoizolacji w celu nawiązania głębokiego kontaktu z samym sobą, poprawy relacji z ludźmi, poprawy zdrowia, sytuacji materialnej.

Ponadto przy prawidłowych ustawieniach struktur umożliwisz sobie wejście w tzw. jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie i jasnowidzenie, czyli naturalne cechy każdej aktywnej w swoim potencjale istoty.

W trakcie kolejnych spotkań również omówienie m.in. czym są pola świadomości, jak je wzorcować, jak asymilować swoją „ciemną i jasną” stronę. Ponadto Uruchamianie immunologii pranicznej, wiedza czym są matryce energetyczne i jak można je wykorzystywać do transformowania i kreowania rzeczywistości zgodnie z osobistym potencjałem zapisanym w duchowym, energetycznym oraz fizycznym DNA, czyli w tzw. energetycznym imieniu istoty, co otwiera potencjał tego czym naprawdę jesteś, a więc do całego swojego Duchowego Dziedzictwa, aby się w nim naturalnie w pełni przejawiać zagospodarowując świadomością różne poziomy strumienia życia zgodnie z naturalnym, kosmicznym – uniwersalnym porządkiem rzeczy.

FRAGMENT KURSU – ROZDZIAŁ I

1. Czym jest system czakralny i czy jest niezbędny budzącej się istocie oraz czy potrzebna jest jego redukcja? Etapy energetycznej transmutacji człowieka: Homosapiens, Homonadis, Homocosmicous.

2. Omówienie rzeczywistości zbudowanej na węzłach energetycznych. Odzyskiwanie archiwum zrodzeniowego istoty. Rozpuszczanie węzłów, pieczęci i matryc systemowych w strukturach pól świadomości i nieświadomości istoty oraz odesłanie uzysku informacyjnego z doświadczeń do źródła.

3. Wejście w aktualny dla nowej rzeczywistości schemat spiralny i zainicjowanie wielowymiarowego sferycznego schematu nieskończoności przepływu świadomości i energii w istocie.
1. Powrót do swojego „imienia energetycznego” – sygnatury energetycznej konkretnych sekwencji pasm energii stanowiących każdą istotę i budowanie potencjału po scaleniu wszystkich aspektów.

2. Powrót do swojego energetycznego rodu – źródła i unifikacja z jego potencjałem.

3. Ego jest Twoim narzędziem. Pozwól mu funkcjonować zgodnie z pierwotnym wzorcem. Umiejętność skupiania i rozpraszania świadomości na różnych poziomach.

4. Transformacja i uwolnienie od zależności karmicznych, a następnie uruchomienie funkcji responsywności z rzeczywistością: z czym wibruje moje „imię”, tym jest moja rzeczywistość.
1. Matematyka jedyna. 0 1→ lim ∞. Granicą świadomości jest nieskończoność.

2. Metoda 369. Monolit: jednoczenie istoty na poziomach energia, materia duch. Matryca: samostanowienie, samorozpoznanie, samoidentyfikacja duchowa.

3. Utrzymywanie się w strumieniu materii, energii i ducha.

4. Matryce kreacji. Potencjał woli. Duch sprawczy. Aktywacja do działania ciała egzystencjalnego. Przykładowe matryce: dobrobytu i udanego związku.

CO OTRZYMUJESZ W CENIE:

  1. Dostęp do nagrań Video online wszystkich części kursu (dostęp przez 365 dni z możliwością przedłużenia)
  2. Nagrania audio z warsztatów (MP3 do pobrania)
  3. Dodatkowe materiały pdf.
  4. Zamknięta grupa Facebook dla uczestników kursu z interakcją na żywo
  5. Dodatkowe Live na żywo na grupie Facebook – w momencie zebrania się pytań od nowych uczestników kursu

Zobacz bezpłatny webinar

Wybierz bilet i kliknij
"KUP SZKOLENIE"

Kurs online

190 zł
w cenie otrzymujesz:
  1. Trzy warsztaty online na żywo w kolejne środy (27.06 ; 04.07 ; 11.07.2018)

Opinie o kursie

Henryk Potrykus

Super. Piotr ma, jak widać b dużą wiedzę, którą w tak krótkim czasie trudno przekazać. Ja jestem jego informacjami zainspirowany i zafascynowany, są one kompatybilne z tym czego szukam i co już wiem. Dziękuję Tobie Pawle za jego odkrycie dla mnie, będę teraz zapoznawał się z tym co ma Piotr na swojej stronie. Dzięki również za wspaniałą organizację. Pozdrawiam.

Teresa Schneider

Dobrze przygotowany warsztat a Ty Piotrze mówisz w zaciekawiający słuchacza sposób więc wciągasz tym w temat - bardzo podoba mi się, że można stawiać pytania na które odrazu odpowiadasz - no a Twoja wiedza to .... jak ocean :) dzięki za to, że się nią dzielisz

Elżbieta Pawłowska

Wspaniały wykład, poszerza spektrum widzenia, zwiększa możliwości widzenia z wielu punktów. Dostaliśmy narzędzia i "wiatr w żagle". Dzięki serdeczne.

Krzysiek Antczak

Ogromna wiedza i doświadczenie przekazana w zrozumiały sposób

Grażyna Felińska

Wspaniały . Otrzymałam bezpieczne narzędzia do doświadczania we wzrastaniu oraz budowaniu równowagi i harmonii na wszystkich płaszczyznach.
Z przestrzeni serca jestem wdzięczna. Pozdrawiam

Lesław Skrzypczyk

Konkret. Poukładało mi się z tym co już wiedzialem/doswiadczylem

Zachęcam do pobierania, czytania i rozpowszechniania mojej książki jako darmowy e-book, jednocześnie dziękując tym, którzy zdecydowali się na zakup w formie drukowanej, w takiej formie książka też jest jeszcze dostępna: http://lumental.pl/#_Ksiazka

Kup teraz

O autorze kursu

Piotr Pytel
Nazywam się Piotr Pytel, od wielu lat poruszam się świadomością między różnymi energetycznymi dymensjami tworzącymi wszechświat, badając jego strukturę i zależności mające wpływ na funkcjonowanie w zróżnicowanych wibracyjnie płaszczyznach istnienia. Moje liczne doświadczenia opisałem w książce „Światłopodobny”. Dzięki wiedzy jaką zgromadziłem przez szereg osobistych doświadczeń oraz tej, która została mi przekazana przez świadome istoty z poziomów wyższych mentalnych oraz moje źródło, stworzyłem kompletną metodę wielopoziomowego działania KODAMI ŚWIATŁA. Terapie elementarne kodami światła są kompletną odpowiedzią na wszelkie dysharmonie energetyczne w jakich człowiek może się znaleźć. Metoda 3.6.9, którą opracowałem pomaga oczyścić i odblokować złogi energetyczne, a także odtwarzać uszkodzone struktury na płaszczyźnie energii i niwelować różnorakie zaburzenia, harmonizując istotę na każdej płaszczyźnie jej funkcjonowania, czyli na poziomach: MATERIA, ENERGIA, DUCH. Zatem ciało fizyczne, ciała subtelne, niższe i wyższe JA, zasilając struktury w konkretny pakiet informacji energetycznych tam, gdzie jest to konieczne.

Choroby i różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu powstają na skutek braku przepływu energii i zasilania odpowiednich struktur odpowiedzialnych za prawidłowy pobór i dystrybucję energii w układach. Tyczy się to zarówno ciał subtelnych, czakr, meridianów, ciała fizycznego jak i pól świadomości tworzących psychikę, która może w różnych okolicznościach ulegać dysocjacjom mającym bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Te zaburzenia energetyczne mają bardzo często podłoże w różnego rodzaju nieuświadomionych wewnętrznych konfliktach, na których płaszczyźnie powstają sprzeczności w komunikacji między poszczególnymi częściami istoty np. (niska samoocena, brak samoidentyfikacji, brak akceptacji, wypieranie jakiejś części siebie etc.), które mogą prowadzić do poważnych chorób fizycznych, psychicznych, a nawet autodestrukcji.

Terapie KODAMI ŚWIATŁA są na to naturalną odpowiedzią. Moja praca polega na ścisłej współpracy z osobą potrzebującą pomocy, a dzięki wskazówkom jakie przekazuję, każda osoba może później samodzielnie pracować nad sobą, przez co okres terapii może się znacznie skrócić. Ruch energii w polu informacji i zaangażowanie własnej świadomości są najważniejszymi czynnikami zoptymalizowanego działania.

JESTEŚ WŁASNYM PANACEUM

Wgląd w siebie i samopoznanie związane w razie konieczności z działaniem, to klucz do zjednoczenia wszystkich poziomów własnego istnienia i poznania transcendentnej zasady bytu.
Wszystko czego potrzebujesz by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem masz już w sobie. Pomogę Ci dotrzeć do tej części Ciebie, w której odnajdziesz swój pierwotny potencjał samoświadomości, samostanowienia, samoidentyfikacji i jedności z własnym źródłem, który w naturalny sposób może uruchomić procesy samouzdrawiania w każdym aspekcie Twojej istoty.

„Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa”

WARSZTATY ONLINE