warsztaty online

DOŁĄCZ DO KURSU

Boska Matryca i prawzorce
w numerologii urodzeniowej

Piotr Pytel

warsztat online ze wsparciem autora
oraz dostępem do nagrań Video i audio z webinaru

warsztaty video-online

POZOSTAŁE WARSZTATY PIOTRA

MATEMATYKA JEDYNA

Zapraszam na wspólny strumień świadomości w postaci dwóch dwugodzinnych warsztatów przez internet.


Program warsztatu skupia się na zasadach funkcji matematyki w działaniu wszechświata w skali od mikro do makro oraz w tworzeniu i powodowaniu całą istotą ludzką, naturalnie predestynując ją do określonego charakteru, cech osobowości, działań, reakcji… Ograniczeń oraz zdolności.

Podczas spotkań będę omawiał czym jest matematyka dla funkcjonowania kosmosu i istot w nim zamieszkujących w oparciu o archetypy cyfr tworzących określone sekwencje, które jako gotowe algorytmy bezpośrednio wpływają na wszystkie struktury informacyjne utrzymując, burząc lub budując porządek rzeczy w danym energetycznym układzie. Jednocześnie przedstawię sekwencje do samodzielnego wzorcowania struktur w obszarze ich oczyszczania i zasilania.


Omówiona zostanie również Boska Matryca, na czym polega jej działanie i aktywacja za pośrednictwem algorytmów energii Trzynastu Promieni.


Ponadto uwaga uczestników zostanie skierowana na zasady funkcjonowania nauki o numerologii urodzeniowej, której matematyczny skutek telemetrii z poprzednich inkarnacji koduje matryce w ciele morficznym, cechując tym samym człowieka zachowanie, jego umiejętności, wady i zalety, mocne strony i słabości jako przyczynowość planu duszy w kontekście co ma do zagospodarowania doświadczeniem w obecnym wcieleniu.


Rozdział I.


1.Boska Matryca.

2.Idea, energia, materia, natura i biologia.

3.Struktura 13-stu promieni.

4.Wzorcowanie sekwencjami cyfr struktur istoty: Oczyszczanie i zasilanie. 


Rozdział II. 


1.Inkarnacyjna wędrówka dusz w planie numerologicznym.

2.Archetypy numerologiczne.

3.Obliczanie cyfry życia. Określanie i omówienie indywidulanych cech pozytywnych i negatywnych, predyspozycji oraz planu duszy na wcielenie względem wszystkich cyfr numerologii urodzeniowej i realizowanego w danym momencie życia cyklu doświadczania.Piotr Pytel

Nazywam się Piotr Pytel, od wielu lat poruszam się świadomością między różnymi energetycznymi dymensjami tworzącymi wszechświat, badając jego strukturę i zależności mające wpływ na funkcjonowanie w zróżnicowanych wibracyjnie płaszczyznach istnienia. Moje liczne doświadczenia opisałem w książce „Światłopodobny”. Dzięki wiedzy jaką zgromadziłem przez szereg osobistych doświadczeń oraz tej, która została mi przekazana przez świadome istoty z poziomów wyższych mentalnych oraz moje źródło, stworzyłem kompletną metodę wielopoziomowego działania KODAMI ŚWIATŁA. Terapie elementarne kodami światła są kompletną odpowiedzią na wszelkie dysharmonie energetyczne w jakich człowiek może się znaleźć. Metoda 3.6.9, którą opracowałem pomaga oczyścić i odblokować złogi energetyczne, a także odtwarzać uszkodzone struktury na płaszczyźnie energii i niwelować różnorakie zaburzenia, harmonizując istotę na każdej płaszczyźnie jej funkcjonowania, czyli na poziomach: MATERIA, ENERGIA, DUCH. Zatem ciało fizyczne, ciała subtelne, niższe i wyższe JA, zasilając struktury w konkretny pakiet informacji energetycznych tam, gdzie jest to konieczne.

Choroby i różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu powstają na skutek braku przepływu energii i zasilania odpowiednich struktur odpowiedzialnych za prawidłowy pobór i dystrybucję energii w układach. Tyczy się to zarówno ciał subtelnych, czakr, meridianów, ciała fizycznego jak i pól świadomości tworzących psychikę, która może w różnych okolicznościach ulegać dysocjacjom mającym bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Te zaburzenia energetyczne mają bardzo często podłoże w różnego rodzaju nieuświadomionych wewnętrznych konfliktach, na których płaszczyźnie powstają sprzeczności w komunikacji między poszczególnymi częściami istoty np. (niska samoocena, brak samoidentyfikacji, brak akceptacji, wypieranie jakiejś części siebie etc.), które mogą prowadzić do poważnych chorób fizycznych, psychicznych, a nawet autodestrukcji.


Terapie KODAMI ŚWIATŁA są na to naturalną odpowiedzią. Moja praca polega na ścisłej współpracy z osobą potrzebującą pomocy, a dzięki wskazówkom jakie przekazuję, każda osoba może później samodzielnie pracować nad sobą, przez co okres terapii może się znacznie skrócić. Ruch energii w polu informacji i zaangażowanie własnej świadomości są najważniejszymi czynnikami zoptymalizowanego działania.

JESTEŚ WŁASNYM PANACEUM.

Wgląd w siebie i samopoznanie związane w razie konieczności z działaniem, to klucz do zjednoczenia wszystkich poziomów własnego istnienia i poznania transcendentnej zasady bytu.Wszystko czego potrzebujesz by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem masz już w sobie. Pomogę Ci dotrzeć do tej części Ciebie, w której odnajdziesz swój pierwotny potencjał samoświadomości, samostanowienia, samoidentyfikacji i jedności z własnym źródłem, który w naturalny sposób może uruchomić procesy samouzdrawiania w każdym aspekcie Twojej istoty.

MOJE KSIĄŻKI
ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY PIOTRA

Te warsztaty zostały stworzone właśnie dla Ciebie, jeśli:

WYJDŹ

Kręcisz się z czymś w kółko i masz już dość powtarzania ciągłych schematów

Odczuwasz lęk lub brak jasności, które nie pozwalają Ci się ruszyć do przodu

RUSZAJ

ZNAJDŹ DROGĘ

Czujesz się zagubiony/na i nie wiesz co w życiu robić

Nie jesteś świadomy swojego potencjału czy talentu i chciałbyś go odkryć

ODKRYJ POTENCJAŁ

POPRAW RELACJE

Nie układa Ci się w związku czy w pracy i zmagasz się ciągle z tymi samymi emocjami

Jesteś ciekawy, co drzemie w Twojej podświadomości i chcesz się z tym spotkać

PODŚWIADOMOŚĆ

AUTENTYCZNOŚĆ

Chcesz prowadzić autentyczne życie w zgodzie ze swoimi wartościami, ale coś Cię powstrzymuje

Nie lubisz siebie i chcesz to zmienić

POKOCHAJ SIEBIE

„Wszystkie wydarzenia w życiu generowane są bezpośrednio przez to w nas najbardziej rozbrzmiewa”


Piotr Pytel "Światłopodobny: Psychologia różnorodności w jedni"

Co otrzymujesz :

  • Transmisja online z warsztatów na platformie webianrowej
  • Dostęp do nagrań Video z warsztatów online (dostęp na platformie online)
  • SKRYPT (pdf) - opisy cech, predyspozycji i planu duszy względem daty urodzenia
  • Nagrania mp3 z warsztatów
  • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook dla uczestników
  • Cykliczne live na grupie Facebook z Piotrem Pytlem
  • Kurs online "Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa" (opcja dla początkujących)
  • Dostęp do biblioteki webinarów mindbodyspiri.pl (opcja)

Jest to siódmy warsztat Piotra Pytla, wiedza którą przekazuje dla wielu osób wydaję się być zaawansowana i niezrozumiała w pierwszym kontakcie.

Przed zapisaniem się na warsztat warto zapoznać się z pierwszą książka Piotra lub z pierwszym warsztatem "Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa" w których omawiane są pojęcia używane w kolejnych warsztatach.


Ze wszystkimi warsztatami Piotra możesz zapoznać się >>TUTAJ<<

WARSZTATY
MATEMATYKA JEDYNA - (dostęp bez ograniczeń)

400zł

KUP WARSZTAT

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

ZOBACZ FRAGMENT POPRZEDNICH WARSZTATÓW

KUP PAKIET

825zł 550zł

PAKIET dla początkujących

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Video z warsztatów - dostęp na 180 dni

Warsztaty online -
MATEMATYKA JEDYNA

350zł

WARSZTATY
MATEMATYKA JEDYNA

(dostęp 180 dni)

KUP WARSZTAT

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE


(Matematyka Jedyna + Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa)

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

Opinie po warsztacie online "Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa" :

nagranie video online

Warsztaty online -
MATEMATYKA JEDYNA

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Warsztaty online -
MATEMATYKA JEDYNA

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

kurs Video - Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

KUP PAKIET STANDARD

PAKIET WRAZ Z PIERWSZYM KURSEM PIOTRA PYTLA

"Super. Piotr ma, jak widać b dużą wiedzę, którą w tak krótkim czasie trudno przekazać. Ja jestem jego informacjami zainspirowany i zafascynowany, są one kompatybilne z tym czego szukam i co już wiem. Dziękuję Tobie Pawle za jego odkrycie dla mnie, będę teraz zapoznawał się z tym co ma Piotr na swojej stronie. Dzięki również za wspaniałą organizację. Pozdrawiam. "

"Dobrze przygotowany warsztat a Ty Piotrze mówisz w zaciekawiający słuchacza sposób więc wciągasz tym w temat - bardzo podoba mi się, że można stawiać pytania na które odrazu odpowiadasz - no a Twoja wiedza to .... jak ocean :) dzięki za to, że się nią dzielisz "

"Wspaniały wykład, poszerza spektrum widzenia, zwiększa możliwości widzenia z wielu punktów. Dostaliśmy narzędzia i "wiatr w żagle". Dzięki serdeczne. "

"Ogromna wiedza i doświadczenie przekazana w zrozumiały sposób"

"Wspaniały . Otrzymałam bezpieczne narzędzia do doświadczania we wzrastaniu oraz budowaniu równowagi i harmonii na wszystkich płaszczyznach. Z przestrzeni serca jestem wdzięczna. Pozdrawiam "

"Konkret. Poukładało mi się z tym co już wiedzialem/doswiadczylem "

Lesław Skrzypczyk

Grażyna Felińska

Krzysiek Antczak

Elżbieta Pawłowska

Teresa Schneider

Henryk PotrykusKsiążka jest kontynuacją zapisów doświadczeń Autora dotyczących jego niefizycznych eksploracji, zawartych w pierwszym tomie - Światłopodobny: Kosmos ma Twoje Imię.


Autor w książce tej po rozpoznaniu się doświadczeniami w praidei przywodzi istotę ludzką do podstaw tego czym jest w ujęciu ideowym i energetycznym reguł i argumentów pasm energii, które jako ludzka dusza budują jego umysł, myśli i emocje, czyli psychikę.


Autor charakteryzuje czym w istocie są bliźniacze dusze i jaki mają one wpływ na duchowy, energetyczny i fizyczny rozwój człowieka, w kontekście samoidentyfikacji i odzwierciedlania się w jego realnym życiu, na podstawie jego wewnętrznych cech budujących nie tylko jego osobowość, ale całą rzeczywistość, w której doświadcza.


Autor tak jak w poprzedniej książce na podstawie własnych doświadczeń podaje metody samodzielnej pracy w obrębie własnej istoty - tu: wzorcowania pasm i utrzymaniu się w wewnętrznej spójności duchowo-energetyczno-fizycznej, która nazywa Duchowym Monolitem.

KUP KSIĄŻKĘ
KURS

W skład pakietu VIP wchodzi dostęp do całej bazy webinarów mindbodyspirit.pl

Copyright ® 2016-2020 Mind Body Investment LTD