12 lutego 2019 (wtorek)

godzina 20:00


VIDEO

LOVE & SELFLOVE

BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

FREE ONLINE SCREENING on mindbodyspirit.com.pl


28th October 2018

20:00 (PL - UTC-8)

Jak kochać i być kochanym?

Katarzyna Béquillard

WEBINAR JUŻ SIĘ ODBYŁ ZOBACZ VIDEO

Miłość to nasza największa wartość i uczucie, którego wszyscy pragniemy.Podczas webinaru przyjrzymy się bliżej zagadnieniu miłości w naszym życiu.


Poznamy 3 typy miłości według Starożytnej Grecji i dzięki patrzeniu na miłość jako Eros, Philia i Agape zobaczymy, że prawdopodobnie mamy dużo więcej miłości w swoim życiu niż nam się wydaje.


Dowiemy się również czym jest miłość warunkowa i jak doświadczanie miłości z pierwszych lat naszego życia kształtuje naszą osobowość.Zobaczymy również, że nigdy nie jest za późno na pokochanie siebie i dostaniemy kilka cennych wskazówek dla self- love.


Na koniec poznamy Kroniki Akaszy – jako źródło bezwarunkowej miłości i wyruszymy w podróż medytacyjną na spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem.
Jestem coachem i mediatorem pracującym metodą Psychologii Procesu z wyboru, pasji i zamiłowania. Praca jest dla mnie przyjemnością, bo kocham to co robię. Po wielu latach poszukiwań znalazłam swoją ścieżkę życiową
i z radością pomagam odnaleźć ją innym. Fascynuje mnie człowiek w relacjach i relacje w człowieku. Ciekawi mnie dynamika ludzkich wzajemnych wpływów i oddziaływań. Ogromną radość sprawia mi towarzyszenie mężczyznom
i kobietom w poznawaniu siebie, swojego pełnego potencjału oraz wewnętrznej mocy w drodze do życia
i pracy w zgodzie ze sobą.


Jako mediator lubię pomagać we wzajemnej komunikacji
i pełniejszym zrozumieniu zaistniałej sytuacji. Satysfakcję sprawia mi wnoszenie świadomości wokół kluczowych zagadnień pozwalających na wypracowanie przez strony najkorzystniejszych i wspólnie akceptowanych rozwiązań.


Ukończyłam dwuletnie Studium Psychologii Procesu, Roczny Kurs Coachingu, Roczne Studium Rozwiązywania Konfliktów oraz wiele szkoleń i warsztatów pogłębiających moje umiejętności i stosowane narzędzia. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w Szkoleniu Dyplomowym w Instytucie Psychologii Procesu w Zurichu. Pracuje w języku polskim, angielskim i francuskim. Przeprowadziłam ponad 500 godzin sesji coachingowych i mediacyjnych.


Posiadam również wieloletnie doświadczenie zawodowe jako manager i osoba zarządzająca w międzynarodowej firmie konsultingowej oraz jako współwłaściciel
w prywatnej firmie.


Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Paris I – Pantheon – Sorbonne – kierunek zarządzanie
w hotelarstwie i turystyce.Prywatnie jestem uczącą się siebie kobietą, partnerką i matką. Wspólnie z mężem współtworzę polsko-francuski dom i wychowuje trzech synów. Bywam też artystką;) Tworzę biżuterię i maluję obrazy.Lubię działać i lubię mieć czas na to by BYĆ. Lubię dobre jedzenie i wino. Kocham kwiaty , słońce i morze.

Katarzyna

Béquillard

Podczas webinaru:Dla kogo Webinar:

 • Miłość – skąd wiem, że kocham i jestem kochany/kochana
 • Trzy rodzaje miłości według Starożytnej Grecji
 • Miłość warunkowa – czym jest i jak wpływa na kształtowanie naszej osobowości.
 • Kroniki Akaszy jako źródło bezwarunkowej miłości
 • Self – love czyli jak pokochać siebie
 • Medytacja – Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem
 • Czas na pytania i odpowiedzi
 • Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i duchowym
 • Dla rodziców pragnących podarować swoim dzieciom wspierający wzorzec miłości
 • Dla tych, dla których bliskie, intymne relacje są wyzwaniem
 • Dla każdego kto chce podarować sobie więcej czułości i miłości

Warsztaty na żywo
już się odbyły

Podaj Swoje Imię i adres E-mail aby być dowiedzieć się o kolejnych warsztatach online

Polityka Prywatności| Regulamin Strony

© Copyright 2016-2019 – mindbodyspirit.com.pl