ikona
0

Webinars

ikona
0

Online Courses

ikona
0

Hours of knowledge

ikona
0

Experts

Recent webinars

view all

Piszę jednak ten list, żeby Ci powiedzieć, że jestem z Tobą od samego początku pomysłu, który z nadzwyczajnym sukcesem realizujesz. Czasem bałam się, że może to pójść w kierunku jakiejś chały, której nie brakuje ale Tobie udaje się trzymać super poziom. Tego Ci gratuluję. Ponadto zadziwia mnie, że tak dużo dobrego się dzieje wśród nas, tylu wspaniałych ludzi się wyłania na światło dzienne. Mnie to dodatkowo ogromnie podbudowuje, burzy we mnie zaskorupiałość.  Zasługujesz na wielkie uznanie. Ty też masz jakąś charyzmę. Dziękuję Ci za to co robisz dla wspólnego dobra.

Autor Anka

Bardzo dziękuję za działalność, jaką prowadzisz w sieci - trafiłem na nią przypadkowo dwa tygodnie temu, dzięki wrzuceniu przez znajomą na fb wydarzenia, jakim był webinar z Bogdanem, którego też ona mi kiedyś niejako zareklamowała, no i teraz mocniej śledzę innych twoich gości z minionych tygodni a jednocześnie ciągle mam rękę na pulsie w temacie przyszłych gości - jest to bardzo wartościowe, co tutaj robisz;-)

Autor Patryk

Chciałam podziękować za wszystkie webinery.
To piękna idea. Dla mnie to dobrodziejstwo.
Przesyłam Swiatło Miłości. Dziękuję że jesteś.

Autor Mira

Chcialam podziękować
Za to, ze wpadłeś na taki pomysl i stworzyles “miejsce”, gdzie mozna sie zapoznac sie z róznymi technikami i metodami, ktore rozwijaja, uzdrowiaja i robia nasze zycie bardziej sensownym.
Nie wszystko lezy w kregu mojego zainteresowania, ale z tego co proponujesz zawsze mozna wybrac cos dla siebie i poszerzyc swoje horyzonty.
Powodzenia

Autor Irena

Last podcast

Mind, Body & Spirit Connection Podcast

Find the connection to your mind, body & spirit through deep conversations and learn new tools to maximize your life on every level - health, finances, relationships, passion, carrier, fullfillment.

view all

Recent articles

view all

Newest online courses

Mind

Odzyskiwanie Duchowego Dziedzictwa

Zapraszam na cykl 3 cotygodniowych, dwugodzinnych spotkań przez internet, na których w części teoretycznej i praktycznej otworzysz w sobie księgę z archiwum wiedzy dotyczącej Twojego "Duchowego Dziedzictwa”, byś przy świadomym odkrywaniu samego siebie i zwiększonym potencjale energetycznym i mentalnym zaczął pisać jej nowe rozdziały.

view more
Body

Systemowe Porządki

Systemowe Porządki z Mirkiem i Izą Czarko - rozbudowany kurs online składający się z trzech modułów, w których za pomocą metod Berta Helingera odnajdujemy przyczyny problemów w Relacjach, Finansach i Zdrowiu.

view more
Spirit

Totalna Biologia

Cykl trzech szkoleń z Totalnej Biologii
1. Układ Pokarmowy
2. Relacje
3. Metody Pracy

view more
view all