2-tygodniowe warsztaty online

DOŁĄCZ DO KURSU

BUDZENIE PERCEPCJI NADZMYSŁOWEJ

Piotr Pytel

Warsztaty Video ze wsparciem na grupie FB

Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie. Jasnowiedzenie. Intuicja.

Zapraszam na wspólny strumień świadomości w postaci dwóch cotygodniowych trzygodzinnych warsztatów przez internet.


Wspólne zajęcia będą dotyczyły budzenia i rozwijania potencjału percepcji tzw. spostrzegania pozazmysłowego – nadzmysłowego.

Czym są podróż astaralna, mentalna, świadomy sen; jakie są różnice i czy ich praktykowanie jest bezpieczne dla funkcjonowania istoty ludzkiej? Odpowiedzi na te pytania będą wstępem wykładu oraz wspólnych energetycznych działań praktycznych. Ponadto będę poruszał temat schematu w jaki sposób przemieszcza się świadomość po wymiarach, poziomach i warstwach rzeczywistości, jakie czynniki decydują o zakotwiczeniu się uwagą na konkretnym z poziomów i możliwości eksploracji danej przestrzeni. Odpowiem również na pytanie, jak wzorcować konkretne części istoty, aby uruchamiać w sobie możliwości jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia względem naturalnego potencjału intuicji.


W trakcie warsztatu omówię techniki przenoszenia świadomości poza obszar ciała fizycznego potocznie określane „wychodzeniem z ciała” w obszary astralne, mentalne oraz duchowe.


W części praktycznej zostanie przeprowadzony wspólny proces wzorcowania wielopoziomowych struktur istoty odpowiedzialnych za spostrzeganie pozazmysłowe i rozumienie pojawiających się w przestrzeni energetycznej informacji. Ponadto wspólnie będziemy mentalnie wchodzili w Horyzont Zdarzeń – obszar czystej świadomości i kreacji.

Rozdział I. Percepcja Astralna.


1. Jakość wibracji istoty.

Schemat zakotwiczania się świadomości na poszczególnych falach mózgu odpowiadających określonym poziomom rzeczywistości.


2. Budzenie świadomości i wzorcowanie ciała astralnego.

Ewolucja ciała emocjonalnego – czucie i nadczucie – sublimacja emocji i odczuwania.


3. Jaźń. Budzenie świadomości energetycznej. 

Budowanie mapy samokomunikacji wewnętrznych struktur.


4. Techniki na opuszczanie świadomością ciała fizycznego.Podczas warsztatów:

Rozdział II. Percepcja Mentalna i Duchowa.


1. Budzenie świadomości i wzorcowanie ciała mentalnego.


2. Metody aktywacji ciała mentalnego.


3. Intuicja. Wzorcowanie i samokomunikowanie struktur. Uruchamianie w istocie Ośrodka Charyzmy. 


4. Czysty Stan Tantryczny – rozszerzone percepowanie i doświadczanie.


5. Wspólne wejście w mentalny Horyzont Zdarzeń. Budowniczy, inżynier, architekt życia stają się jednym i wspólnie budują dla siebie dom. 

Piotr Pytel

Nazywam się Piotr Pytel, od wielu lat poruszam się świadomością między różnymi energetycznymi dymensjami tworzącymi wszechświat, badając jego strukturę i zależności mające wpływ na funkcjonowanie w zróżnicowanych wibracyjnie płaszczyznach istnienia. Moje liczne doświadczenia opisałem w książce „Światłopodobny”. Dzięki wiedzy jaką zgromadziłem przez szereg osobistych doświadczeń oraz tej, która została mi przekazana przez świadome istoty z poziomów wyższych mentalnych oraz moje źródło, stworzyłem kompletną metodę wielopoziomowego działania KODAMI ŚWIATŁA. Terapie elementarne kodami światła są kompletną odpowiedzią na wszelkie dysharmonie energetyczne w jakich człowiek może się znaleźć. Metoda 3.6.9, którą opracowałem pomaga oczyścić i odblokować złogi energetyczne, a także odtwarzać uszkodzone struktury na płaszczyźnie energii i niwelować różnorakie zaburzenia, harmonizując istotę na każdej płaszczyźnie jej funkcjonowania, czyli na poziomach: MATERIA, ENERGIA, DUCH. Zatem ciało fizyczne, ciała subtelne, niższe i wyższe JA, zasilając struktury w konkretny pakiet informacji energetycznych tam, gdzie jest to konieczne.

Choroby i różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu powstają na skutek braku przepływu energii i zasilania odpowiednich struktur odpowiedzialnych za prawidłowy pobór i dystrybucję energii w układach. Tyczy się to zarówno ciał subtelnych, czakr, meridianów, ciała fizycznego jak i pól świadomości tworzących psychikę, która może w różnych okolicznościach ulegać dysocjacjom mającym bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Te zaburzenia energetyczne mają bardzo często podłoże w różnego rodzaju nieuświadomionych wewnętrznych konfliktach, na których płaszczyźnie powstają sprzeczności w komunikacji między poszczególnymi częściami istoty np. (niska samoocena, brak samoidentyfikacji, brak akceptacji, wypieranie jakiejś części siebie etc.), które mogą prowadzić do poważnych chorób fizycznych, psychicznych, a nawet autodestrukcji.


Terapie KODAMI ŚWIATŁA są na to naturalną odpowiedzią. Moja praca polega na ścisłej współpracy z osobą potrzebującą pomocy, a dzięki wskazówkom jakie przekazuję, każda osoba może później samodzielnie pracować nad sobą, przez co okres terapii może się znacznie skrócić. Ruch energii w polu informacji i zaangażowanie własnej świadomości są najważniejszymi czynnikami zoptymalizowanego działania.

JESTEŚ WŁASNYM PANACEUM.

Wgląd w siebie i samopoznanie związane w razie konieczności z działaniem, to klucz do zjednoczenia wszystkich poziomów własnego istnienia i poznania transcendentnej zasady bytu.Wszystko czego potrzebujesz by być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem masz już w sobie. Pomogę Ci dotrzeć do tej części Ciebie, w której odnajdziesz swój pierwotny potencjał samoświadomości, samostanowienia, samoidentyfikacji i jedności z własnym źródłem, który w naturalny sposób może uruchomić procesy samouzdrawiania w każdym aspekcie Twojej istoty.

Te warsztaty zostały stworzone właśnie dla Ciebie, jeśli:

WYJDŹ

Kręcisz się z czymś w kółko i masz już dość powtarzania ciągłych schematów

Odczuwasz lęk lub brak jasności, które nie pozwalają Ci się ruszyć do przodu

RUSZAJ

ZNAJDŹ DROGĘ

Czujesz się zagubiony/na i nie wiesz co w życiu robić

Nie jesteś świadomy swojego potencjału czy talentu i chciałbyś go odkryć

ODKRYJ POTENCJAŁ

POPRAW RELACJE

Nie układa Ci się w związku czy w pracy i zmagasz się ciągle z tymi samymi emocjami

Jesteś ciekawy, co drzemie w Twojej podświadomości i chcesz się z tym spotkać

PODŚWIADOMOŚĆ

AUTENTYCZNOŚĆ

Chcesz prowadzić autentyczne życie w zgodzie ze swoimi wartościami, ale coś Cię powstrzymuje

Nie lubisz siebie i chcesz to zmienić

POKOCHAJ SIEBIE

„Wszystkie wydarzenia w życiu generowane są bezpośrednio przez to w nas najbardziej rozbrzmiewa”


Piotr Pytel "Światłopodobny: Psychologia różnorodności w jedni"

Co otrzymujesz :

PAKIET

+ Epoka Wody


650zł 585zł

KUP DWA KURSY

ZOBACZ FRAGMENT POPRZEDNICH WARSZTATÓW

KUP CZTERY KURSY

1150zł 850zł

PAKIET VIP


MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

Warsztaty online - Budzenie percepcji nadzmysłowej

300 zł

PAKIET STANDARD

Budzenie Percepcji


KUP WARSZTAT

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

4 warsztaty Piotra Pytla

kurs Video Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

kurs Video - Wzorcowanie Pola Rodu

Opinie po warsztacie online :

nagranie video online

Warsztaty online - Budzenie percepcji nadzmysłowej

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

nagranie video online

Warsztaty online - Budzenie percepcji nadzmysłowej

Video z warsztatów - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

kurs Video - Epoka Wody - Era Wodnika

kurs Video Odzyskanie Duchowego Dziedzictwa

kurs Video - Wzorcowanie Pola Rodu

KUP WARSZTAT

"Przekazana przez Piotra wiedza jest nie tylko wartościowa ale i unikalna a czystość przekazu tej wiedzy jest inspiracją sama w sobie.Tu się działy rzeczy trudne do ogarnięcia tzw. racjonalnym umysłem bo jak wyjaśnić to, że kiedy w trakcie wykładu pojawia mi się w głowie pytanie to albo Piotr zaczyna na nie w tej samej chwili odpowiadać albo ktoś z uczestników podnosi swoją własną kwestię a ona prowadzi Piotra do odpowiedzi na moje pytanie? Gdyby to się zdarzyło raz to byłby to zdroworozsądkowy przypadek. Ale to się dzieje na KAŻDYM wykładzie Piotra na żywo, raz po raz. Zaczynam do tego przywykać :-). "

"Warsztaty bardzo wartosciowe! Fajny rodzaj przekazu, bardzo ciekawe nowe informacje jak i potwierdzenie tego co samemu sie wypracowalo. Wiec pozwala szybciej wskoczyc na kolejny poziom poznania. "

"Wiedza bardzo wartościowa. Sposób przekazu przez Piotra jest znacznie lepszy niż w poprzednich warsztatach (jasność przekazywanych informacji)"

"Po kolejnych warsztatach Piotra coraz bardziej układają mi się puzzle moich doświadczeń i tego, czego uczyłam się wiele lat. Dziękuję, że trafiłam na osobę, dzięki której moja wiedza i świadomość się poszerzyły i nabrały innej jakości. Trudno napisać mi na temat akurat tego spotkania, bo proces zmian zaczął się już po Wzorcowaniu Pola Rodu (tych warsztatów zaczęłam słuchać jako pierwszych) i trwa ciągle. Trafiam na sytuacje i zdarzenia, które są skutkiem uczestnictwa w warsztatach. Wiedza przekazana Przez Piotra na tym spotkaniu i sam proces przeprowadzony dał mi lekkość i radość. Polecam cały cykl spotkań z Piotrem i czekam na następne :)"

Beata Więcławska

Krzysztof Ogórek

Anna Zybert

RobertKsiążka jest kontynuacją zapisów doświadczeń Autora dotyczących jego niefizycznych eksploracji, zawartych w pierwszym tomie - Światłopodobny: Kosmos ma Twoje Imię.


Autor w książce tej po rozpoznaniu się doświadczeniami w praidei przywodzi istotę ludzką do podstaw tego czym jest w ujęciu ideowym i energetycznym reguł i argumentów pasm energii, które jako ludzka dusza budują jego umysł, myśli i emocje, czyli psychikę.


Autor charakteryzuje czym w istocie są bliźniacze dusze i jaki mają one wpływ na duchowy, energetyczny i fizyczny rozwój człowieka, w kontekście samoidentyfikacji i odzwierciedlania się w jego realnym życiu, na podstawie jego wewnętrznych cech budujących nie tylko jego osobowość, ale całą rzeczywistość, w której doświadcza.


Autor tak jak w poprzedniej książce na podstawie własnych doświadczeń podaje metody samodzielnej pracy w obrębie własnej istoty - tu: wzorcowania pasm i utrzymaniu się w wewnętrznej spójności duchowo-energetyczno-fizycznej, która nazywa Duchowym Monolitem.

KUP KSIĄŻKĘ
KURS

W skład pakietu VIP wchodzi dostęp do całej bazy webinarów mindbodyspirit.pl

Copyright ® 2016-2019 Mind Body Investment LTD