Autorzy

Connie Kaplan

spiritual mentor

Connie Kaplan is a spiritual mentor who lives in Southern California. She teaches dreaming as a spiritual practice and a unique form of theology, which centers around an understanding of each person’s life purpose. She counsels with modern day mystics.  She nurtures the birth of that same awakening in everyone she encounters. 

Małgorzata Przygońska

terapeutka

Jak świadomie tworzyć związek

Moją misją jest łączenie się z ludźmi w miłości, by razem wnosić energię zdrowia, szczęścia i bogactwa w nasze życia. Szerzenie wyższej świadomości siebie oraz rozwój duchowy i kreowanie życia zgodnego z własnym przeznaczeniem. Otwierania się na siebie i ludzkie serca na życie w miłości i w jedności ze Źródłem.

Ania Jastrzębska

terapeuta interwencyjny

Zaburzenia lękowe

Założycielka Fundacji Fortior pomagającej mężczyznom – ofiarom przemocy seksualnej i ich rodzinom. Pedagog, psycholog, interwent kryzysowy, ratownik. Specjalizuje się w pracy z osobami po zdarzeniach traumatycznych. Prowadzi prywatną praktykę adresowaną do przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych borykającym się z PTSD.

Katarzyna Béquillard

Coach, Mediator, Facylitator

Love & Selflove

Jestem coachem i mediatorem pracującym metodą Psychologii Procesu. Fascynuje mnie człowiek w relacjach i relacje w człowieku. Przeprowadziłam ponad 500 godzin sesji coachingowych i mediacyjnych. Pracuję w języku polskim, angielskim i francuskim. Robię indywidualne odczyty z Kronik Akaszy.

Michał Jankowiak

facylitator Dekodyki

Czy leki można oswoić

Od wielu lat pomagam ludziom oswajać lęki i fobie stosujac elementy Core Transformation, Integral Eye Movement, NLP oraz Hipnoterapii. Aktualnie prowadzę sesje indywidualne pracując głównie, polską metodą pracy z umysłem – Dekodyką, którą zgłębiam juz ponad 4 lata. Prowadzę na FB Klub Rozwoju Osobowości Metodą Dekodyki.

Ireneusz Jurkowski

Zaburzenia lękowe

Od stycznia 2018 r. przerabiam zaburzenie nazywane Nerwicą Lękową i Agorafobię, która wykształciła się w międzyczasie.  Według psychiatry wychodzę z tego błyskawicznie i informacjami na ten temat chcę się z Tobą podzielić. Na webinarze opowiem o swojej historii i o tym, jakie kroki poczyniłem ku lepszemu samopoczuciu.

Magdalena Kępińska-Jasny

facylitator Action Learning

Inteligencja Emocjonalna

Jestem doktorem nauk o zarządzaniu, specjalistką od Inteligencji Emocjonalnej, trenerem biznesu, facylitatorem metody Action Learning. Absolwentka Treningu Budowania Relacji w Grupie TROP. Przekazywaną wiedzę, stosowane metody i narzędzia Magdalena opiera na najnowszych dokonaniach naukowych.

Dominika Radwańska

coach, terapeuta

Pieniądze - najtwardszy bastion EGO

Autorka programu rozwojowo-terapeutycznego ”Świadomość poprzez jedzenie”. Magister Socjologii, Diet Coach, praktyk Psychologii Zorientowanej na Proces, terapeutka holistyczna. Facylitator programów rozwojowo-terapeutycznych w asyście koni.

Taisja Laudy

coach, mentor

Sukces i spełnienie - jak osiągać cele

Założycielka firmy TLnC Global. Certyfikowany Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Misja: „Przeprowadzić Miliony do Spełnienia” – życia na najwyższym możliwym poziomie odczuwania, osiągania i służenia innym tym, co masz w sobie najlepsze.

Iza Czarko-Wasiutycz

terapeutka ustawien hellingerowskich

Posłucham Cię miednico

Łączę metody pracy Berta Hellingera i pracę z podświadomością, bo pozwala mi to na pełne spektrum działania z klientem.

Patrzę na całego człowieka i widzę od jakiego miejsca warto zacząć, żeby wykorzystać cały potencjał i zasoby danej osoby w jego drodze ku pełni.

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

przewodnik duchowy

Jak uzdrowić relacje

Zdobywczyni Mont Blanc. Przewodnik duchowy, terapeutka, nauczycielka Jogi, rekordzista księgi Guinnessa, autorka terapeutycznej książki „W cudzych butach” oraz bajki „Tęczowy duszek”. Autorka warsztatów dla rodziców, dzieci i nauczycieli. Dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami pomagając ludziom na całym świecie.

Anna Haracz

tancerka, joginka, choreograf

Taniec jako praktyka duchowa

Twórczyni teatru KINO VARIATINO, niezależna tancerka, choreograf, nauczyciel Jogi i Medytacji. Jest pedagogiem Tańca Współczesnego, oraz nauczycielem Hatha-Jogi Iyengara oraz Vinyasa Krama Jogi. Od lat realizuje program terapii przez  improwizację taneczną, pracę z głosem oraz jogę.

Malwina Stach

psycholog, terapeuta

Integracja Cienia

Malwina jest Psychologiem, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej oraz Terapeutą Transformacyjnym. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.

Metsa Yoi i Inin Yaka

muzykoterapeuci, szamani

Ayahuaska

Jarek (Metsa Yoi) od 20 lat pracuje z uzdrawiającymi pieśniami. Maluje obrazy, komponuje muzykę i pisze teksty piosenek. Jego autorskie terapie opierają się na pracy z dźwiękiem, medytacji, z elementami szamanizmu. Karolina(Inin Yaka) na ceremoniach szmańskich pełni rolę opiekuna i śpiewa icaro oraz gra na instrumentach etnicznych.

Dagmara Gmitrzak

terapeutka

Obudź swojego jaguara

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek m.in „Trening Jaguara” „Obudź swoją kreatywność” oraz ”Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej.

Marta Kolarz

nauczycielka Vedic Art

Vedic Art

Jest rekomendowanym nauczycielem Vedic Art – metody stworzonej przez Curta Källmana, w której poprzez twórczość malarską uczestnicy przechodzą proces samopoznania, uwalniając się z ograniczających przekonań i docierając do swoich potencjałów. Jest trenerką metody Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości.

Michał „Vasquez” Plewniak

entuzjasta i kreator życia

Kreatywnie, pozytywnie, zdrowo

Jestem entuzjastą i fanem kreatywnego i świadomego stylu życia. Moim jedynym celem jest zainspirowanie Ciebie do działania i pozytywnych zmian. Wierzę też, że to właśnie Ty masz w sobie dosłownie wszystkie poradniki świata: od samodoskonalenia po przedsiębiorczość, duchowość i zdrowie.

Jacqueline Rolandelli

healer

Secret Feminine & Sisterhood

I am a Priestess Mama, Healer and Teacher from New York currently living in Malta. I am devoted to facilitating safe loving spaces for men and women to awaken, and soften into their true power. I offer private sessions, Women’s Circles, Retreats and Rites of Passage Worldwide, Integrated Energy Therapy (IET).

Mirek & Iza Czarko-Wasiutycz

terapeuci ustawień systemowych

Systemowe Porządki

Mirek – Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym.  Iza – Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych po Instytucie w Taunusie, Live & Business Coach Systemowy, Master NLP. Autorzy kursu Systemowe Porządki.

Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Już od młodzieńczych lat bardzo interesowała mnie natura egzystencji. Szczególną uwagę poświęcam takim dziedzinom wiedzy jak święta geometria, cymantyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, psychologia, ekologia.

Tommy Harevis

szaman, muzyk

Kalendarz Majów

Jest „Strażnikiem Dnia” inicjowanym przez majańską starszyznę Tz’utujil z plemion K’iche w Gwatemali. Uczestniczy w licznych ceremoniach i rytuałach. Korzystając z etnicznych instrumentów  komponuje muzykę i wydaje płyty. Występując łączy koncerty z szamańskimi opowieściami. Naucza gry na tradycyjnych fletach Indian Północnoamerykańskich.

Ewa Krawiec

trenerka EFT & DNA

Emotional DNA

Jestem trenerem EFT i terapeutką emo-DNA . Z wykształcenia jestem biologiem i nauczycielem dzieci ze specjalnymi potrzebami. Pragnę wspierać tych, którzy sami znajdują się w trudnej sytuacji, nie radzą sobie z problemami. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, które w bardzo szybkim tempie znacznie poprawiają jakość życia.

Olga Szemley

Twórczyni Yogattractive, instruktorka jogi

Yogattractive

Twórczyni Yogattractive, autorskiej metody rewitalizacji twarzy, dyplomowany instruktor jogi Bikram, artystka i globetrotter. Zamiłowanie do piękna i jogi połączyła opracowując Yogattractive – metodę, która pozwala dbać o urodę twarzy w sposób skuteczny, naturalny i zdrowy. Jej misją jest rozpowszechnienie autorskiej metody Yogattractive.

Nitya

przewodniczka duchowa

Satsang

Prowadzę zwyczajne życie. Jestem matką dwójki dzieci, pracuję, uczę jogi, muzykuję. Nie jestem guru, przewodnikiem ani ‚’świętą’’. Dzielę się swoją wiedzą z osobami, które pragną spojrzeć do wewnątrz, oraz gotowe są zadać sobie pytanie Kim jestem? Ponieważ rozwikłanie tego zagadnienia…rozwiązuje wszystkie inne.

Kamil Lizurej

trener mentalny

Wszystko zaczyna się w głowie

Kiedy zacząłem pracować z ludźmi w roli trenera personalnego, zauważyłem, że ogromna liczba osób poszukuje na treningach czegoś więcej, niż tylko porad jak wykonywać ćwiczenia i co jeść. Chcąc pomagać ludziom w sposób pewny, sprawdzony i przede wszystkim skuteczny, zostałem certyfikowanym coachem oraz trenerem.

Anna Ryczek

intruktorka metody Butejki

Zdrowy oddech metodą Butejki

Magister Psychologii, nauczycielka jogi, instruktorka metody Butejki. Zafascynowana tą terapią oddechową i jej wynikami uzyskała dyplom instruktora metody Butejki w International Buteyko Clinic. Anna zajmuje się również aerial jogą, mindfulness i thai yoga massage. Zaprasza na grupowe i indywidualne treningi oddechowe.

Wiktor Gołuszko

mentor

Związek jako inicjacja

Jest poetą, pisarzem, tłumaczem, kompozytorem, prelegentem, mentorem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego, twórcą autorskiego cyklu seminariów rozwoju kreatywności, założycielem i dyrektorem Co-Evolution Institute. Stworzył także misterium pt. „Hieros Gamos czyli Święte Gody”- sztuką z pogranicza poezji i teatru.

Bogdan Oś

psycholog, trener rozwoju

Geniusz żyje w Tobie

Psycholog, terapeuta, trener rozwoju osobistego, animator i badacz procesów społecznych (socjokreacja, partycypacja społeczna). Twórca i wieloletni prezes Stowarzyszenia „Akademia Wspierania Rozwoju Człowieka”. Pomaga w holistycznym rozwóju osobowości człowieka i organizacji społecznych. Zmarł 29 sierpnia 2018 roku.

Barbara Styczeń

zielarka, wegetarianka

Spiżarnia natury

Uwolnij wszystkie zmysły i otwórz się na intensywne poszukiwania. Zamiast martwić się brakiem znajomości nazw, wyglądu i właściwości ziół, uruchom swój intuicyjny kontakt z ziołami. Poprzez zapach, dotyk, kolor i ciekawość naucz się z nimi komunikować. Spróbuj nakarmić ciało i skórę. Prowadzi warsztaty z zielarstwa pt ”Chwasting”.

Agnieszka Senko

holistyk zdrowia, coach

Dlaczego chorujemy

Wiele lat zajmuję się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka i medycyną komórkową. Zajmuję się połączeniem terapii ciała fizycznego z terapiami mentalnymi i duchowymi – metodą BnR. W swoim działaniu podchodzę do problemu bardzo szeroko działając w stałej kooperacji z odpowiednimi dla klienta metodami.

Ponad 8 lat mieszkał w USA, gdzie był współwłaścicielem kilku firm. Gdy życie zaczęło mu się walić, rzucił wszystko i przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu szczęścia. Po roku życia w dobrobycie, doświadczył bezdomności, która wpłynęła na jego transformację. Od tamtego czasu inspiruje ludzi do szukania wewnętrznego szczęscia.

Bartosz Zadurski

masażysta, trener

Holistyczna praca z ciałem

W 2011 roku zacząłem zajmować się masażem i świadomą pracą z ciałem, wykonując terapię strukturalną. Dziś prowadzę sesje indywidualne i warsztaty oraz organizuję kursy i wykłady dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych. |Organizuję także Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem,  Festiwal Masażu i Manualnych Terapii.

Przemysław Saleta

promotor zdrowego stylu życia

Odwaga i odpowiedzialność

Jego największymi sportowymi sukcesami było mistrzostwo świata w kick-boxingu i mistrzostwo Europy w boksie. Zagrał w kilkunastu filmach, prowadził wiele programów telewizyjnych, prowadzi wykłady motywacyjne dla firm. Aktualnie zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia.

Ewa May

autorka metody LFT

Metoda Life Field Therapy

Autorka metody LFT (Life Field Therapy) – Uzdrawianie w Hologramie Pola Życia.

Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, szkolenia, kursy online i face-to-face.

Jest certyfikowaną LFT Master Coach, NLP Life Coach, hipnoterapeutką, doradcą życiowym, duchową uzdrowicielką, inspiratorką rozwoju osobistego.

Michał Piechowicz

mentor biznesu

Zaufanie - jak budować uczciwe relacje

Realizuję projekt Wymiary Biznesu, który jest platformą dla ludzi łączących zasady duchowości i zasad biznesu, aby współpraca pomiędzy ludźmi była konstruktywna i trwała. Zależy mi na powrocie zasad etyki w biznesie i promuję 8 zasad współpracy ludzi między sobą. Zajmuję się także kredytami unijnymi.

Zofia Nieścior

mentor rozwoju osobistego

Dwupunkt

Dwupunkt (dr Richard Bartllet) oraz Synchronizacja Kwantowa (dr Frank Kinslow) to techniki, które działają błyskawicznie. Są bardzo łatwe do nauczenia. To najprostsze techniki do codziennego stosowania. Mentor rozwoju osobistego. Propagatorka Technik Kwantowych. Praktyk Rysunku Automatycznego.

Kamil Mróz i Agnieszka Engel

trenerzy, terapeuci

Sztuka analizy i interpretacji snów

Większość warsztatów i treningów, które się odbyły miałem zaszczyt współprowadzić z moją partnerką Agnieszką Engel. Mamy wielkie szczęście dzielić wspólną pasję do rozwoju osobistego i pracy z ludźmi. Tam gdzie dwie głowy i dwa serca, tam dużo większa przestrzeń i perspektywa.

Tomasz Gruba i Basia Pączkowska

trenerzy świadomego śnienia

Świadome śnienie

Terapeuci dźwiękiem i trenerzy świadomego śnienia. Prowadzą strone na facebook – Świadome sny dla każdego. Wspierają klientów w poznawaniu świata snów. Pomagają interpretować treści ze świata snów. Prowadzą warsztaty i sesje online ze świadomego śnienia oraz masażu dźwiękiem.

Mario Nowakowski

trener, coach

Holistyczne podróże

Jestem trenerem, coachem i konsultantem. Zajmuję się holistycznym rozwojem osobistym prowadząc szkolenia on-line oraz na Filipinach gdzie mieszkam już kilka lat. Pokazujemy prawdziwe
Filipiny. Poprzez szkolenia dla ciała, ducha i umysłu otrzymują narzędzia pozwalające odkrywać swój prawdziwy potencjał i ukryte talenty.

Wioletta Wasiura

trenerka kompetencji osobistych

Wybieram wolnosc

Jestem tu aby, umacniać siebie i umacniać innych, uświęcać siebie i uświęcać innych. Ułatwiam ludziom pokochać siebie i wieść satysfakcjonujące życie w każdej sferze. Wspieram organizacje w podnoszeniu skuteczności i osiąganiu przewagi konkurencyjnej, kierując uwagę i rozwijając indywidualność i wyjątkowość pracowników.

Adam Zabłocki

psychoterapeuta, mentor

Uzależnienia - podstawa ludzkich stosunków

Psychoterapeuta, terapeuta, mentor. Głównym celem mojej działalności trenerskiej, doradczej i hermeneutycznej jest towarzyszenie ludziom w procesach rozjaśniania drogi życiowej, samoregulacji ciała i umysłu oraz pomoc w zintegrowaniu człowieka ze światem, w którym jest zanurzony.

Kamil Mróz

trener, psycholog

Trening Świadomego Życia

Z wykształcenia jestem psychologiem, z zamiłowania trenerem rozwoju osobistego i spontanicznym tancerzem. W roku 2014 zacząłem prowadzić swoje autorskie warsztaty, z czasem dotykając coraz głębszych i poważniejszych tematów. W roku 2015 rozpocząłem pracę indywidualną z klientami techniką psychologii procesu.

Agnieszka Głuszczyńska

coach, terapeutka tańca

PAsjo-Biznes

Z zawodu i zamiłowania jestem, psychologiem, trenerem rozwoju osobistego, terapeutką tańcem i instruktorem improwizacji tańca oraz trenerem, coachem i mentorem biznesu. Wspieram w rozwoju kobiety pomagając odzyskiwać im wewnętrzną siłę, moc, poczucie kobiecości, aby wnosiły swoją kobiecą energię do świata.

Bożena Kropka

dietetyk

Co mi dolega

Jestem dietetykiem i promotorem zdrowia. Od kilkunastu lat specjalizuję się w likwidacji stanów zapalnych organizmu wynikających z reakcji alergicznych. Na bazie wieloletniego doświadczenia opracowałam program „Sześciu kroków wyjścia z alergii”, który zatrzymuje marsz alergiczny i tą metodą głownie pomagam moim pacjentom.

Piotr Kmieć

terapeuta Totalnej Biologii

Totalna Biologia - przyczyna powstawania chorób

Od kilku lat pracuję metodą Totalnej Biologii. Fascynuje mnie to, jak bardzo jest ona precyzyjna i logiczna. Łączę przede wszystkim Totalną Biologię i Psychogenealogię oraz Medycynę Germańską z Faster EFT, elementami Radykalnego Wybaczania oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem.

Paweł Gutral

jogin, mentor, terapeuta

Floating

Moje liczne podróże oraz doświadczenia duchowe takie jak buddyzm, zen i joga doprowadziły mnie do propagowania zdrowego stylu życia i rozwoju szeroko pojętej świadomości. Aktualnie prowadzę Akademie Redukcji Stresu – dzięki której mogę wprowadzać w czyn to wszystko czego się nauczyłem i czego doświadczyłem.

Janusz Arrasz

promotor zdrowego stylu życia

Detoks ciała i umysłu

Promotor zdrowia, wykładowca. Specjalista ds. żywności ekologicznej i wegetariańskiej. Twórca autorskich programów dot. zdrowego odżywiania, programów TV i radiowych. Szkoleniowiec z ponad 20 letnim doświadczeniem z zakresu profilaktyki zdrowia, żywności ekologicznej i wegetariańskiej.