cykl warsztatów online

DOŁĄCZ DO KURSU

PATHWORK

Soledad Krasicka i Anna Adamiak

warsztaty video online

ODKRYWANIE MASKI

Wielu z nas, zanim wejdziemy na ścieżkę samopoznania, ma w sobie głębokie pragnienie, silniejsze niż pragnienie zrealizowania się na poziomie emocjonalnym lub twórczym, które płynie z poczucia że być może istnieje stan świadomości bardziej satysfakcjonujący i że życie można doswiadczać szerzej, bardziej wielowymiarowo.


Kiedy nasze pragnienie jest prawdziwe, jesteśmy gotowi zapłacić cenę i wychodzimy z założenia że klucz do naszej realizacji jest tylko w nas samych. Przy błędnym- obwiniamy innych za niepowodzenia, czujemy żal, jesteśmy niecierpliwi, sfrustrowani, jesteśmy w iluzji że nagroda przyjdzie z zewnątrz.


Kluczem do samorealizacji jest otwieranie się na wszystko co przynosi nam życie poprzez czucie, bez mechanizmów obronnych. Zdrowe i naturalne mechanizmy są potrzebne i zawsze będą, ale w spaczeniu powodują że cały czas jesteśmy w defensywie, przed czymś co było zagrożeniem w naszym postrzeganiu gdy byliśmy dzieckiem, ale teraz najczęściej nie jest osadzone w rzeczywistym niebezpieczeństwie.


Czując ból bedziesz mieć dostęp do głębokich pokładów zrozumienia siebie samego przez co staną sie jasne zależności przyczynowo-skutkowe, które doprowadziły do danej sytuacji.


Nasz dualny umysł wyklucza możliwość doświadczania przyjemności w ciele i na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Poza błędnymi przekonaniami dotyczącymi przyjemności, mamy wpojone unikanie "nieprzyjemnych" sytuacji, emocji, tego co niewygodne,.....


Nasza osobowość musi przestać unikać bólu, cierpienia, złości, nienawiści, lęku, wstydu, poczucia winy, zazdrości, abyśmy mogli podtrzymywać stany błogości i intensywnej przyjemności. Żeby czuć przyjemność nie możemy odgradzać się od bólu .


PATHWORK- nie jest psychoterapią tylko częściowo się z nią pokrywa.

Tak jak i ona na pierwszym etapie pomaga nam zmierzyć się i przejść przez:
 • mylne przekonania,
 • dezorientację,
 • nastawienia destrukcyjne,
 • ograniczające nas systemy obronne,
 • negatywne emocje i paraliżujące stany.

NARZĘDZIA PATHWORKU:

 • medytacja
 • modlitwa
 • codzienna introspekcja
 • indywidualne sesje
 • praca w grupie.

Niemniej Pathwork traktuje tę pracę jako pierwszy niezbędny etap, po którym dopiero możemy połączyć się z wyższym stanem świadomości, który jest w każdym z nas.Tak naprawdę te dwa sposoby pracy przeplatają sie nieustannie, im szybciej włączymy nasze boskie ja poprzez modlitwę i medytację, tym szybciej nastąpi samopoznanie.


Gdy skupimy się wyłącznie na rozwoju duchowym możemy znalezć się w ślepym zaułku iluzji. To nasze życie i relacje pokazują nam, czy żyjemy pełnią naszego potencjału i w całkowitym stanie szczęścia, w prawdzie i harmonii z bliskimi, jeśli tak nie jest, to znak aby pracować z tym co nas porusza, co nas boli, albowiem za tym na pewno dowiemy się wiele o nas samych.


Pathwork nie jest ani psychoterapią ani ścieżką duchową a zarazem zawiera obie.

ODNALEŹĆ NASZE PRAWDZIWE JA


Wchodząc na ścieżkę samopoznania poznajemy nasze słabości, wady, zastałe emocje, gdy poznamy te aspekty , będziemy mogli poznać prawdziwą esencję naszego bytu.

Aby tego dokonać, musimy być ze sobą całkowicie szczerzy, to wymaga przyznania się (przed sobą) co w danej chwili jest w nas bez masek i sztuczności, tak aby obnażyć naszą delikatność. Ta szczerość jest niezbędna aby podążać tą ścieżką, nagrodą jest prawdziwy spokój i połączenie.


Z czasem staje się naturalnym i organicznym procesem samopoznania.


Gdy patrzymy z boku, może nam się wydawać, że w Pathworku praca skupia się głównie na "cieniu". Pozytywne i negatywne są niejako tym samym prądem.


Nie są to dwa odmienne aspekty energii i świadomości, lecz są dokładnie tym samym. Każda cząsteczka energii i świadomości, która kiedyś stała się negatywna, musi powrócić do swojego oryginalnego stanu.


To jest możliwe tylko wtedy, gdy weżmiemy odpowiedzialność za naszą negatywność. Obrazy- lub inaczej, błedne przekonania. Są to sztywne schematy wyryte w substancji duszy. Obraz składa sie z błędnych konkluzji, spaczonych uczuć i blokad na poziomie ciała fizycznego.


Tą ścieżka pracy zakłada porzucenie iluzji. Gdy zrezygnujemy z potrzeb naszego małego ja, bedziemy w stanie połaczyć się z naszą duchową istotą. Ta istota ciagle się odnawia, jest naszym boskim centrum. Dopóki sie z nią nie połaczymy, dopóty nasza tęsknota nie będzie zaspokojona, nie ma żadnego skrótu, jedyna droga prowadzi przez poznanie naszego cienia. Staniemy się świadomi siebie i innych, swojej mocy, aby wchodzić w relacje, rozumieć ludzi i towarzyszyć im bez lęku.

VIDEO Z WEBINARU WSTĘPNEGO
Pathwork - sposórzycia bez maski"

"Dziękuje za Webinar i pokazanie pięknych narzędzi do pracy z sobą metodą Pathworku jakim jest codzienna Introspekcja. Praca polegająca na uwalnianiu emocji , pracy z wewnętrzym dzieckiem , pokazaniu masek które zakładamy w życiu i do czego nam one słuzą. Pracy na glębszym poziomie swojej duszy, informacji o jej ranach , o boskich atrybutach .Dziękuje za informacje , że można i jak można uwolnić się z tego co nam nie służy i nas blokuje. "

"Bardzo dziękuję za wczoraj... W każdym wieku warto uczyć się zatrzymać dla siebie, w sobie... Jest nad czym się pochylić... Cudowna metoda 6 kroków analizy uczuć emocji i co najważniejsze dla mnie punkt 4... Jak się oddzielam od siebie... Czego mi jakoś zawsze brakowało... Ćwiczenie zrobione wczoraj wieczorem podczas spacerku z psem w lesie i że słuchawkami w uszach...mocne... i pomocne. Powtórzone przed snem z córką 9 letnią... Pięknie rozładowany jej stres, który akurat "przypadkiem" się wydarzył... Powiedziała że fajnie działa i będzie uczyć swoje przyjaciółki... "

"Dzisiejszy webinair rozkruszał mur przekonan z dzieciństwa pod tytulem "bądź grzeczny/a". Odkrylam, ze niepokoj, jaki niekiedy towarzyszy mi w kontaktach z innymi, jest wynikiem poczucia niemocy wyrażenia samej siebie w wieloaspektowości swoich odczuc, emocji i niekiedy konfliktujących się przekonan. Czujac jak wielka i gleboka historie nosi każdy z nas, czuje się niekiedy jak "eunuch" nie mogący wyrazić swojej prawdy, bojac się reakcji innych, a przede wszystkim tego, ze we mnie to jest. "

"Webinar nt. Pathwork nauczył mnie jak konfrontować się ze swoim Cieniem, tak aby nie gasić wewnętrznego Światła.Zrozumiałam ze zakładam m.in. Maskę Spokoju (Oh, jestem taka uduchowiona), a za chwile byle sprzeczka dzieci potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. Dostrzegłam ile cieni jest we mnie, które chce uznać, ukochać i pozwolić im zintegrować się ze mną. Wiem ze one wszystkie wraz ze Światłem które nosze w sobie, składają się na moje prawdziwe Ja. Dla mnie Pathwork to jedna z dróg do autentyczności. ❤️ Dziękuje Wam dziewczyny ze się nią dzielicie. ❤️ "

"Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym webinarze, tym bardziej że jestem ciągle w drodze do świadomości . Z webinaru nt Pathwork biorę chętnie dla siebie ćwiczenia z uwolnieniem emocji.I wczoraj i dzisiaj fajnie mi to ćwiczenie puściło napięcie w ciele.Następnie dowiedziałam się o tym, jak mogę skontaktować się ze swoim JA.Bardzo zciekawiła mnie tematyka maski - rzeczywiście warto przyjrzeć się roznym charakterom i sobie wypunktować co przeszkadza nam u danej osoby- wtedy mamy pewność jaka czeka mnie praca nad sobą. Nigdy na to wcześniej tak nie patrzyłam.Zainteresowały mnie bardzo przekonania o sobie samym oraz tematyka wewnętrznego dziecka.Dziękuję, że mogłam skorzystać z tego webinaru i poznać nową metodę jaką jest Pathwork. Świetna praca i organizacja "

Wioletta Zapert

Kamila Augustyńska

Aga Sawenko

Kasia Knippels

Alicja Kurzawa

"Webinar z Soledad i Anna niesamowicie pozytywny - zarowno wiedza i cwiczenia medytacyjne oraz introspekcja... To wazne, zeby czasem zatrzymac sie na chwile w pedzie dnia codziennego i zadac sobie te kilka pytan, w danej sytuacji, ktora nas poruszyla: Jak sie poczulem? Co poczulem? Jak sie oddzielilem? itd. Dziekuje za, ta w sumie oczywista nauke, ale jednak czesto o niej zapominam ;) A! Wykrylam tez swoje 2 z 5 glowne "rany duszy" - co tez bylo niesamowite i o czym sie dowiedzialam pierwszy raz z tego wlasnie webinaru. Przesylam pozytywna energie i dziekuje z calego serca <3 "

Agnieszka Suleiman

Angelika Farys

"Odkryłam kawałek siebie ...dosłownie ... tak bardzo poszukiwany...pod koniec jedna osoba zadała pytanie, a Wasza odpowiedz poruszyła mocno kawałek mojego serca tak mocno ze coś pękło i zadziało się pięknie ❤️ Nauczyłam się siebie i ze w każdej chwili może przyjść odpowiedz zupełnie niespodziewanie ❤️ Dziękuje ! ❤️ "

Marta Stawna

"Bardzo sie ciesze ze uczestniczyłam w webinarze, To dla mnie wielka radosc i okazuje sie ze przez ostatnie lata intuicyjnie sama ide droga path work, uzywajac narzedzi o jakich mowilyscie, laczac rozne metody z kazdej biorac cos co ze mna rezonuje przetransformowalam w ostatnich dwoch latach patrzac na cien i integrujac go poprzez serce i stajac w odpowiedzialnosci do wlasnego zycia bardzo wiele , wiem ze droga trwa.. ....to widzenie powoduje wielka radosc , to prezent dla mnie potwierdzenie ze ide scieżka mojej Duszy. czuje prowadzenie, duzo pokory ... dziekuje ....chetnie poczytam wyklady i dowiem sie wiecej moze polece jak ptak dalej i dalej do Siebie... ehhh ale przestrzn sie zrobila... dziekuje ! <3 "

Soledad Krasicka Anna Adamiak

Soledad Krasicka


Urodziłam się w 1968 roku w Warszawie, w wieku 21 lat wyjechałam na trochę do Argentyny, kraju rodzinnego mojej matki, gdzie przyszło mi tam zostać ponad 20.


Moją pierwszą pracą było zarządzanie gospodarstwem rolnym oddalonym o 1400km od mojego domu. To nauczyło mnie cierpliwości i dyscypliny, musiałam otworzyć się na zupełnie "inny świat".


Ta druga ojczyzna pozwoliła mi eksplorować rożne ścieżki rozwoju duchowego, pierwszą poważną fascynacją była terapia minerałami. Lecz gdy ponad dziesięć lat temu poznałam metodę Pathwork, poczułam się jak w domu. Ustał czas poszukiwań, moja dusza odnalazła to, czego pragnęła i szukała po omacku.


Jestem facylitatorem tej metody, prowadzę grupy Pathwork i daję sesje indywidualne. Równocześnie pogłębiam wiedzę, od trzech lat jestem na ścieżce pracy z otwieraniem ciala na przepływ energii, która prowadzi Fabiana Sacca, moja nauczycielka, zgłebiam metodę Core Energetics, pokrewną z Pathworkiem.


Im więcej wiem, tym bardziej fascynują mnie różne metody pracy, zwłaszcza te, które pracują z ciałem. Oprócz codziennej praktyki, kwestionuje moje życie, a zwłaszcza relacje z najbliższymi, oni są moja inspiracja do poznania głębszych pokładów mojego bytu.


Anna Adamiak


Do 20 roku życia mieszkałam na południu Polski a potem przez następne 20 lat w Buenos Aires. Tam otworzyła sie moja droga na duchowość.


Rozwijałam sie i uczyłam próbując wszelakich dróg aż w końcu natrafiłam na Pathwork. Jestem Facylitatorem tej metody.


Równolegle jestem na drodze otwierania Kronik Akaszy. Daję sesje indywidualne, grupowe i nauczam innych. Jestem mamą 3 jki dzieci, które ciągle pokazują mi co neguję w zyciu i są moimi najlepszymi nauczycielami;) żoną najwspanialszego Victora, przyjaciółka świata. Uczę sie otwierać swoje serce na wszystko co mnie spotyka w życiu. Uwielbiam iść do przodu i kocham dawać. Mam głośny dom i wyrozumiałych sąsiadów.


Mam dużo energii, zaczynam poranek od praktyk duchowych, a potem wdrażam w codzienność to, czego się nauczyłam. Najczęściej sie udaje, ale często moje człowieczeństwo daje również o sobie znać i wtedy...akceptuje z miłością. Popełniam błędy i przyznaje sie do nich z łatwością. To mnie uczy pokory.

Te warsztaty zostały stworzone właśnie dla Ciebie, jeśli:

WYJDŹ

Kręcisz się z czymś w kółko i masz już dość powtarzania ciągłych schematów

Odczuwasz lęk lub brak jasności, które nie pozwalają Ci się ruszyć do przodu

RUSZAJ

ZNAJDŹ DROGĘ

Czujesz się zagubiony/na i nie wiesz co w życiu robić

Nie jesteś świadomy swojego potencjału czy talentu i chciałbyś go odkryć

ODKRYJ POTENCJAŁ

POPRAW RELACJE

Nie układa Ci się w związku czy w pracy i zmagasz się ciągle z tymi samymi emocjami

Jesteś ciekawy, co drzemie w Twojej podświadomości i chcesz się z tym spotkać

PODŚWIADOMOŚĆ

AUTENTYCZNOŚĆ

Chcesz prowadzić autentyczne życie w zgodzie ze swoimi wartościami, ale coś Cię powstrzymuje

Nie lubisz siebie i chcesz to zmienić

POKOCHAJ SIEBIE

“Ta droga nie jest nowa; tylko przybierała różne formy w całym istnieniu ludzi na tej planecie. Te formy i drogi zmieniały się zgodnie z ewolucją ludzkości, ale fundament tej ścieżki jest zasadniczo taki sam. Ta konkretna ścieżka, „Path”,przez którą was prowadzę, jest zakotwiczona w starej i wiecznej mądrości, będąc jednocześnie czymś nowym; oferuje pomoc dla twojego rozwoju psychicznego i duchowego na tym krytycznym etapie ewolucji ludzkości.”

Wykład Pathwork #204

PLAN WARSZTATÓW

CZĘŚĆ I - W JAKI SPOSÓB KREUJEMY ŻYCIE Z POZIOMU NASZEJ HISTORII?

WEBINAR I

ĆWICZENIA I

 • Przyjmowanie rodziców w sobie (praktyka)
 • Codzienna introspekcja, modlitwa i medytacja jako 3 narzędzia do samopoznania
 • Ćwiczenia z obrazami
 • Prawo samostanowienia i wolnej woli
 • Prawa Boskie
 • Obrazy
 • Doświadczanie jaką maskę wybrałem w dzieciństwie, czy jest jedna, czy więcej
 • Kim jestem bez maski, po co ją/je zakładam
 • Głos wewnętrznego krytyka, perfekcjonizm

ĆWICZENIA II

 • Jakie są rodzaje masek
 • Z którymi się utożsamiasz
 • Maska a spaczone atrybuty boskie
 • Związek obrazu i maski

WEBINAR II

CZĘŚĆ II - TWORZENIE ŻYCIA Z POZIOMU MASKI

 • Ćwiczenia z naszymi: 'NIE"
 • Praktyka osądu i krytyki
 • Ćwiczenia uwalniające lęk i wstyd

ĆWICZENIA III

 • Poznanie cech niższego bytu
 • Dziecko a niższy byt
 • Geneza niższego bytu
 • Poznać swój niższy byt
 • Nasz potencjał uwięziony w niższym bycie
 • Prawdziwy ból duszy a ból ofiary

WEBINAR III

CZĘŚĆ III - NIŻSZY I WYŻSZY BYT

Co otrzymujesz :

 • 3 warsztaty video online - webinary
 • 3 spotkania video online - praca i ćwiczenia
 • Dostęp do nagrań Video z warsztatów na platformie online
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook dla uczestników
 • Cykliczne spotkania na zoom z Soledad Krasicką i Anną Adamiak (opcja)
 • Dodatkowe materiały (wykłady Pathwork w pdf)
 • Dodatkowe spotkanie indywidualne. z Sole lub Anią (opcja)
 • Dostęp do biblioteki webinarów mindbodyspiri.pl (opcja)

TYLKO DZISIAJ

(Piątek 10 stycznia 2020)

do godziny 24:00


Użyj kodu rabatowego PATHWORK

aby obniżyć cenę zamówienia o 100zł

Godziny
Minuty
Sekundy

PAKIET PEŁNY


795zł 490zł

KUP PAKIET PEŁNY

dostęp do kursu bez ograniczeń czasowych

Zobacz wywiad z Sole i Anią

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

Materiały pdf

Panel kursu - dostęp na 365 dni

Warsztaty online - Pathwork

590zł 390zł

PAKIET STANDARD


KUP PAKIET STANDARD

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

Materiały pdf

Warsztaty online - Pathwork

Panel kursu - dostęp bez ograniczeń

MP3 z warsztatów

Grupa Facebook

dostęp do kursu bez ograniczeń czasowych

dostęp do biblioteki Video mindbodyspirit.pl przez 90 dni

KUP PAKIET STANDARD

Wybierz opcję dla Siebie

"Super. Piotr ma, jak widać b dużą wiedzę, którą w tak krótkim czasie trudno przekazać. Ja jestem jego informacjami zainspirowany i zafascynowany, są one kompatybilne z tym czego szukam i co już wiem. Dziękuję Tobie Pawle za jego odkrycie dla mnie, będę teraz zapoznawał się z tym co ma Piotr na swojej stronie. Dzięki również za wspaniałą organizację. Pozdrawiam. "

"Dobrze przygotowany warsztat a Ty Piotrze mówisz w zaciekawiający słuchacza sposób więc wciągasz tym w temat - bardzo podoba mi się, że można stawiać pytania na które odrazu odpowiadasz - no a Twoja wiedza to .... jak ocean :) dzięki za to, że się nią dzielisz "

"Wspaniały wykład, poszerza spektrum widzenia, zwiększa możliwości widzenia z wielu punktów. Dostaliśmy narzędzia i "wiatr w żagle". Dzięki serdeczne. "

"Ogromna wiedza i doświadczenie przekazana w zrozumiały sposób"

"Wspaniały . Otrzymałam bezpieczne narzędzia do doświadczania we wzrastaniu oraz budowaniu równowagi i harmonii na wszystkich płaszczyznach. Z przestrzeni serca jestem wdzięczna. Pozdrawiam "

"Konkret. Poukładało mi się z tym co już wiedzialem/doswiadczylem "

Lesław Skrzypczyk

Grażyna Felińska

Krzysiek Antczak

Elżbieta Pawłowska

Teresa Schneider

Henryk Potrykus

Książka jest kontynuacją zapisów doświadczeń Autora dotyczących jego niefizycznych eksploracji, zawartych w pierwszym tomie - Światłopodobny: Kosmos ma Twoje Imię.


Autor w książce tej po rozpoznaniu się doświadczeniami w praidei przywodzi istotę ludzką do podstaw tego czym jest w ujęciu ideowym i energetycznym reguł i argumentów pasm energii, które jako ludzka dusza budują jego umysł, myśli i emocje, czyli psychikę.


Autor charakteryzuje czym w istocie są bliźniacze dusze i jaki mają one wpływ na duchowy, energetyczny i fizyczny rozwój człowieka, w kontekście samoidentyfikacji i odzwierciedlania się w jego realnym życiu, na podstawie jego wewnętrznych cech budujących nie tylko jego osobowość, ale całą rzeczywistość, w której doświadcza.


Autor tak jak w poprzedniej książce na podstawie własnych doświadczeń podaje metody samodzielnej pracy w obrębie własnej istoty - tu: wzorcowania pasm i utrzymaniu się w wewnętrznej spójności duchowo-energetyczno-fizycznej, która nazywa Duchowym Monolitem.

KUP KSIĄŻKĘ
KURS

W skład pakietu VIP wchodzi dostęp do całej bazy webinarów mindbodyspirit.pl

Copyright ® 2016-2019 Mind Body Investment LTD