webinar

Wioletta Wasiura

WYBIERAM WOLNOŚĆ – uwolnienie od winy

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Poczucie winny i wyrzuty sumienia to bardzo szkodliwe stany, blokujące naszą kreatywną, spontaniczną i radosną naturę.
Zakłócenia w poczuciu własnej wartości i branie odpowiedzialności za cudze uczucia oraz emocje, doprowadza nas do staniu gdzie czujemy się winni.
Winni cudzego niezadowolenia. Winni cudzego niespełnionego życia. Winni wojen, kłótni i cierpienia.
No właśnie, czy wiemy czym jest wina?
Chcąc uniknąć poczucia winy i wyrzutów sumienia trwałam w nieudanych związkach. To była kara, bo wina zawsze potrzebuje kary. Będąc nieszczęśliwa chciałam uchronić kogoś od jeszcze większego cierpienia. Czując się winna z powodu czyjegoś smutku, podejmowałam decyzje niezgodne z własnymi wewnętrznymi potrzebami. Wyrzuty sumienia pojawiały się, gdy wybierałam osobiste szczęście i spędzenie czasu na realizowaniu własnych pasji. Poczucie winy pojawiało się także, w czasie przyjacielskiego wypadu do kina, gdy decydowaliśmy się na film, który nie odpowiadał przynajmniej jednej osobie. Było także, gdy w wybranej restauracji nie było dla kogoś ulubionego dania. Czułam się bardzo zmęczona tym wszystkim, zaczęłam pracę nad sobą. Dziś, mając szacunek do siebie, mam szacunek dla drugiego człowieka. Dziś mając poczucie odpowiedzialności za własne życie, oddaje innym ludziom odpowiedzialność za ich życie. Kochając siebie, mogę kochać innych ludzi i akceptować wszystko, bez obwiniania się. W czasie warsztatu podzielę się z Tobą swoja wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami.

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i kilkadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl kliknij tutaj:

Wpierając ten projekt przyczyniasz się do szerzenia postkonwencjonalnej wiedzy holistycznej i uzyskujesz dostęp do archiwum webinarów.
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Wioletta Wasiura

Realizuje się jako Trener i Coach. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, pozytywnym myśleniu a także procesach związanych ze świadomym wyrażaniem siebie, bez lęku i z otwartą postawą do świata. Pomaga ludziom pokochać siebie i wieść satysfakcjonujące życie w każdej sferze. Wspiera organizacje w podnoszeniu skuteczność i osiąganiu przewagi konkurencyjnej, kierując uwagę i rozwijając indywidualność i wyjątkowość pracowników. Studia na kierunkach: Doradztwo Zawodowe, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia i Coaching stanowią uzupełnienie do bogatego doświadczenia zawodowego i życiowego.W swojej pracy łączy zachodnie techniki pracy z umysłem ze wschodnimi technikami medytacji, pracy z ciałem, pracy z głębią naszej natury odwołującą się do emocji, uczuć i do świadomości. Jest marzycielką i idealistką rozwijającą wiele ról społecznych i wciąż poszerzającą granice swojej osobowości. Filozofię swojego życia opisuje w tym zdaniu „Rozpoznając KIM JESTEŚMY w swojej naturze, akceptując KIM SIĘ STALIŚMY w swojej istocie, możemy dokonać AKTUALIZACJI wartości, przekonań, postaw i zachowań, by w pełni cieszyć się życiem jakie sobie wymarzyliśmy!”.

Opinie o webinarze