webinar

Wioletta Wasiura

WYBIERAM WOLNOŚĆ – uwolnienie od zazdrości

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

ïpoznasz konkretną i skuteczną metodę, która pozwoliła mi uwolnić się od poczucia zazdrości.ïUświadomisz sobie mechanizm powstawania zazdrości i skutki jakie wywołuje w psychice i ciele.ïuświadomisz sobie, w jakim obszarze Twojego życia wzbudza się najczęściej zazdrości.ïrozpoznasz własne tematy, historie i ludzi powiązane z zazdrością i jeśli zdecydujesz, rozpoczniesz proces uwolnienia. ïzbadasz się jakie jakości mogą wypełnić Twoje życie, gdy świadomie zdecydujesz porzucić winę. ï
poznasz, zrozumiesz i zaprzyjaźnisz się z zazdrością.

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i kilkadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl kliknij tutaj:

Wpierając ten projekt przyczyniasz się do szerzenia postkonwencjonalnej wiedzy holistycznej i uzyskujesz dostęp do archiwum webinarów.
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Wioletta Wasiura

Gorsze od samej zazdrości jest, udawanie, że to uczucie jest nam obce. Bywałam zazdrosna o wiele rzeczy, ludzi, zdarzenia o całe cudze życia. Cudze sukcesy a czasem nawet trudności poprzez, które skupiali na sobie uwagę. Energia zazdrości pustoszyła moje poczucie własnej wartości.
Potrzebowałam zmienić swoje Zycie. Męczyło mnie to. Byłam zmotywowana, wiedziałam, ze skoro okiełznałam winę i wstyd, to mogę też popracować z zazdrością. Słuchałam ludzi, którzy wyzwolili się z tego stanu i uwierzyłam, że można. Dziś sama mówię innym, że można żyć poza stanem zazdrości. Uważam, że jak z każdym innym stanem, o którym rozmawiamy w serii WYBIERAM WOLNOŚĆ, kluczem jest rozpoznanie, zaakceptowanie i świadome uwolnienie poprzez zintegrowanie tej jakości w naszej psychice.

Opinie o webinarze