webinar

Wioletta Wasiura

WYBIERAM WOLNOŚĆ – uwolnienie od wstydu

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Jeśli zainteresował Cię temat wstydu, to możliwe, że jesteś już gotowy i potrzebujesz uwolnić się od czegoś konkretnego. Być może, jesteś na etapie przygotowywania się do uwolnienia i ciekawi Cię, czy znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie. Możliwe, że tak jak ja, jesteś w procesie uwalniania, transformacji i chcesz poznać kogoś, kto jest w podobnej sytuacji życiowej.
Ważne, że jesteś i możesz zrobić jeszcze jeden krok, ku wewnętrznej WOLNOŚCI.
Możesz, ją świadomie wybrać i mocą swojej wolnej woli rozwijać.
Wybór, o którym mowa, to świadoma praca własna, doprowadzająca do uczucia ulgi, stanu radości i poczucia bezpieczeństwa.
W czasie warsztatu, podzielę się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i metodą, która pomogła mi wyzwolić się z mojego prywatnego lochu wstydu. To czego się wstydzimy z czasem zamienia się w sekret. Dobrze wiesz, że stanie na jego straży kosztuje mnóstwo energii.
Czego wstydzimy się jako ludzie? Nie ma tematu, który może być czysty od tego uczucia.
Wstyd to stan świadomości w jaki weszliśmy w chwili gdy pisał się konkretny fragment naszej historii. Nie umieliśmy sobie poradzić inaczej z lękiem przed społecznym odrzuceniem więc wybraliśmy go jako strategią na ochronę naszej godność.
Wstydzimy się bycia ofiarą przemocy, nadużyć seksualnych, wyłudzeń, szantażów tak samo jak wstydzimy się bycia tymi, którzy krzywdzili, nadużywali, szantażowali, manipulowali.
Wstydzimy się z zadawania innym lub odbierania bólu fizycznego i psychicznego.
Wstydzimy się braku wykształcenia i zbyt wielu dyplomów naukowych.
Wstydzimy się biedy i wstydzimy się posiadania pieniędzy, zarówno tych na które musieliśmy ciężko pracować i tych na, które nie musieliśmy pracować w ogóle. Wstydzimy się… możesz dopisać tu swoje opowiadanie.
Wiem, jak działa iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa, wypływające z tworzenia i utrzymywania sekretów. Przeszłam przez bramę wstydu, poznałam mechanizm i przyczyny jego powstawania. Nie jestem od tego wszystkiego oddzielona, jestem świadoma, przewiduje zdarzenia, uwalniam pojawiające się wstydy i nie pozwalam by cokolwiek zamknęło mnie ponownie w niewoli. Podczas webinaru poznasz moją strategię podpartą doświadczeniem i wiedzą z psychologii.

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i kilkadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl kliknij tutaj:

Wpierając ten projekt przyczyniasz się do szerzenia postkonwencjonalnej wiedzy holistycznej i uzyskujesz dostęp do archiwum webinarów.
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Wioletta Wasiura

Realizuje się jako Trener i Coach. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, pozytywnym myśleniu a także procesach związanych ze świadomym wyrażaniem siebie, bez lęku i z otwartą postawą do świata. Pomaga ludziom pokochać siebie i wieść satysfakcjonujące życie w każdej sferze. Wspiera organizacje w podnoszeniu skuteczność i osiąganiu przewagi konkurencyjnej, kierując uwagę i rozwijając indywidualność i wyjątkowość pracowników. Studia na kierunkach: Doradztwo Zawodowe, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia i Coaching stanowią uzupełnienie do bogatego doświadczenia zawodowego i życiowego.W swojej pracy łączy zachodnie techniki pracy z umysłem ze wschodnimi technikami medytacji, pracy z ciałem, pracy z głębią naszej natury odwołującą się do emocji, uczuć i do świadomości. Jest marzycielką i idealistką rozwijającą wiele ról społecznych i wciąż poszerzającą granice swojej osobowości. Filozofię swojego życia opisuje w tym zdaniu „Rozpoznając KIM JESTEŚMY w swojej naturze, akceptując KIM SIĘ STALIŚMY w swojej istocie, możemy dokonać AKTUALIZACJI wartości, przekonań, postaw i zachowań, by w pełni cieszyć się życiem jakie sobie wymarzyliśmy!”.

Opinie o webinarze