webinar

Paweł Dempc

VEDIC ART – jak poprzez malarstwo intuicyjne odkryć się na swój potencjał twórczy

Kategoria
Spirit

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Czym jest VedicArt i malarstwo intuicyjne
Tajemnicze 17 zasad tworzenia sztuki (jak działa PROCES na nasze samouświadomienie i transformację przekonań)
Historia powstania metody
Kolebka VedicArt – wyspa Öland
Jak wyglądają zajęcia VedicArt
Rola naczyciela VedicArt
Efekty, jakie daje ta metoda
Dla kogo VedicArt - ty też jesteś twórcą!

UWAGA! Platforma mindbodyspirit.pl to obecnie ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Paweł Dempc

Marta Kolarz jest absolwentką Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Licencjat uzyskała na kierunku Wychowanie artystyczne w zakresie sztuk plastycznych, a następnie dyplom magisterski na kierunku Malarstwo. Jej fascynacją jest abstrakcyjne malarstwo intuicyjne. Swoje malarstwo określa kreacją tego, co niewypowiedziane za pomocą samoświadomości form i barw. Jest rekomendowanym nauczycielem Vedic Art - metody stworzonej przez Curta Källmana, w której poprzez twórczość malarską uczestnicy przechodzą proces samopoznania, uwalniając się z ograniczających przekonań i docierając do swoich kreacyjnych potencjałów. Jest trenerką metody Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Ukończyła także szkolenie z zastosowania technik jogi w profilaktyce zdrowia.

Opinie o webinarze

Radko Jędrosz

Po kilku minutach pierwszego ćwiczenia monotonnego prowadzenia linii, które zacząłem bez przekonania od łagodnych okręgów pojawiła sie silna emocja... I była to emocja gniewu i wkurzenia a moja linia stała się nagle ostrym zygzakiem... Nie była to bynajmniej emocja zwiazana z tym ćwiczeniem :D Więc mogę potwierdzić, że to proste ćwiczenie faktycznie odcięło mi chyba myślenie i skontaktowało z emocjami

Marta Heising

Najważniejsze było dla mnie odkrycie, podczas tak prostych przecież ćwiczeń, że twórczość wywołuje we mnie strach... Czułam ucisk w trzeciej czakrze, która odpowiada właśnie za naszą kreatywność, za manifestację naszych marzeń w naszym życiu. Dzis wiem, że muszę iść w tym kierunku żeby polepszyć jakość swojego życia... Otworzyć się na świat ale tak prawdziwie... Całą sobą.... Dziękuję ?

Edyta Boradyn

Największą wartością dla mnie było odkrycie, że dziecięce bazgroły sa tak naprawdę medytacją, a dzieci w ten sposób łączą się ze swoim twórczym aspektem i robią to ...codziennie. Dzieci wiedzą intuicyjnie lepiej od dorosłych, co jest w życiu ważne, a okazji bazgrania i mazania sobie nie odpuszczą, bo bez tego życie jest szare i niepełne.

Agnieszka M Lesiewicz

Super! Świetne ćwiczenia! Bardzo dobry wstęp do Vedic Artu i można było poczuć na czym to polega. Świetna sprawa i już bym się zapisała na warsztaty na żywo u Marty? Może robi jakieś latem?

Lidia Wasilewska

Bardzo ciekawe podejście do własnej kreatywności! Dziekuję za podpowiedzi jak wyciszyć rozpędzony umysł , jak dopuścić intuicję i posłuchać jak w duszy gra ....Dziękuję. ..