webinar

Mirek i Iza Czarko - Wasiutycz

USTAWIENIA SYSTEMOWE – Jak relacje wpływają na szczęście, zdrowie i sukces finansowy

Kategoria
Spirit

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

- czym są ustawienia systemowe
- kim jest Bert Hellinger i skąd czerpał do stworzenia ustawień
- główne filary pracy ustawieniami
- sumienia w pracy ustawieniami
- porządki w ustawieniach - co to jest i dlaczego są ważne
- męskie i kobiece w ustawieniach
- obszary w jakich może się polepszyć po tej pracy
- w czym potrafi pomóc praca technikami ustawieniowymi
- skąd można zaczerpnąć wiedzy na temat ustawień
- coaching systemowy

UWAGA! Platforma mindbodyspirit.pl to obecnie ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Mirek i Iza Czarko - Wasiutycz

Mirosław Czarko-Wasiutycz

Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Ttransforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochla, Heiko Hinrichs, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych- mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl

Zarządzał Departamentem Szkoleń w największej Polskiej firmie zajmującej się informacją gospodarczą, ukończył studia wyższe ze specjalizacją Psychologia Zarządzania.

Ustawieniami Systemowymi zajmuje się od 2005 roku. Corocznie przeprowadza około 130 warsztatów poświęconych Ustawieniom Systemowym, jednocześnie prowadzi warsztaty wyjazdowe pt.”Wilcza Wataha”, które są skierowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn szukających zdrowego męskiego, oraz warsztaty wyjazdowe pt.”Mój Sukces” poświęcone i przeznaczone rozwojowi sfery biznesowej. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, które jak sam twierdzi, są jego najpotężniejszą inspiracją.

Iza Czarko-Wasiutycz

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych po Instytucie w Taunusie,Live & Business Coach Systemowy, Master NLP, Trener I Coach po Polskiej Akademii NLP.

Uczestniczka Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym.

Ustawieniami zajmuje się od 19 lat.

Uczyła się od takich osób jak Bert i Sophie Hellinger, Joy Mane, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, czy Günter Schricker.

Przez 3,5 roku na stałe współpracowała z prywatną kliniką dr Preeti Agrawal we Wrocławiu, prowadząc terapię i sesje indywidualne w setkami pacjentów rocznie.

Studiowała Architekturę Krajobrazu na Warszawskim SGGW i tym zawodem zajmowała się przez 6 lat prowadząc firmę projektową i realizacyjną dla klientów wysokiego portfela. Ma za sobą drogę korporacyjną w dziale obsługi klienta, w jednej z największych firm sprzedażowych działających na Polskim rynku, z sukcesami na skalę ogólnopolską od pierwszego tygodnia .Współpracowała jako redaktor z wolnej stopy z miesięcznikami " M jak mama", " Dziecko" i pisała opowiadania dla pisma dziecięcego " Świerszczyk".Stworzyła markę zabawek ekologicznych " Le popo", działającą z powodzeniem pod jej patronatem i ku radości dzieci i rodziców, przez 5 lat na rynku polskim i europejskim.

Obecnie od 5 lat po wielu latach szkoleń i tysiącach godzin przygotowań, pracuje w Polsce i za granicą prowadząc warsztaty z ponad 150 osobami miesięcznie i sesje indywidualne w prywatnym gabinecie.

Żona i mama piątki dzieci.

www.ogrodysukcesu.pl

Opinie o webinarze

Magdalena Skoniecka

Rewelacja!Dla mnie to nowy temat,odkrywam go od paru tygodni i wciąż jestem zadziwiona ile drzwi się otwiera,ile pojawia się odpowiedzi na pytania,które zadaję sobie od lat....a przyglądam się dopiero,z boczku i nie pewnie..więc co będzie dalej?;).Bardzo dziękuję za możliwość usłyszenia, zobaczenia,pomedytowania..
Jestem wdzięczna.Panie Pawle życzę wszystkiego dobrego i aby się Panu chciało chcieć oranizować te wszystkie wydarzenia:) Pani Izo i Panie Czarku dziękuję z całego serca..zwłaszcza za medytację.Pozdrawiam serdecznie.

Monika Smykowska-Golec

Bardzo ciekawa tematyka jednak po czuję ogromny niedosyt. Mój apetyt został rozpalony do czerwoności i trzeba mi wiader wiedzy żeby go ugasić. 4 dałam tylko dla tego że za mało czasu trwa taki webinar a materiał do omówienia jest ogromny.

Jolanta

Dodam ze przez uporzadkowanie naszej przeszlosci za pomoca ustawien mozna lekko podazac w przyszlisc nie ciagnac i nie przekazywac juz ciezaru nastepnym pokoleniom w rodzinie i na swiecie,uwazam ze w ten sposob cala ludzkosc na tym skozysta...podchodze do ustawien z wielkim optymizmem...zaczynam od siebie...do zobaczenia wkrotce❤

Patrycja Ewa

Świetny webinar. Pełen informacji, treści, spójny, ciekawy i sluchalo mi sie bardzo dobrze, mimo, że dlugo trwał. I nawet mimo, że dlugo trwał, mógł trwać jeszcze dłużej, bo tematów nie brakłoby na drugie i trzecie tyle. Do tego dwie świetne medytacje, do tego konkurs z książkowymi nagrodami, wow!

Dominika

SUPER WEBINAR, bardzo cieszę się ze moglam posluchac wprowadzenia do ustawien systemowych, duzo pomocnej wiedzy. Rowniez bardzo ucueszyla mnie mozliwosc wykupienia dalszych spotkań z Iza i Mirkiem! Z niecierpliwością czekam na 1 szkolenie w lutym!

Małgorzata Radosz

Jestem urzeczona prowadzącymi: Izą i Mirkiem; ich wiedzą, podejściem, profesjonalizmem. Medytacja prowadzona przez Mirka - rewelacyjna / nagrałam ją sobie , kilkakrotnie odsłuchałam - tak głęboko porusza Duszę, nie mówiąc o szlochu - za każdym razem odkrywa nowe rejony w rodzie - piękne zjednoczenie z Mamą i Tatą/. Pozwoliła mi uświadomić sobie wielki brak-konflikt pomiędzy moją mamą i jej ojcem, którego nie miała, gdyż zginął w pierwszych dniach wojny, a teraz wypłynął i tak mocno wpływa na życie mojej rodziny domagając się zauważenia i szacunku.... - dziadek był pominięty, wykluczony , zapomniany .... i upomina się o dołączenie ....
Ustawienia Systemowe, tajemnica Pola i Wy robicie wspaniałą pracę. Serdecznie dziękuję.

Kamila

Webinar był wprowadzeniem do tego co będzie na kursie. Największe wrażenie zrobiła na mnie medytacja Mirka. Czułam to w sobie i chyba pierwszy raz udało mi się dotrzeć do rodziców. Nie czułam tego na 100% ,ale napewno coś ruszyło. Pierwszy raz podziękowałam im za to że jestem, choć w życiu nic od nich nie dostałam. Na ta chwile czuje takie zawieszenie , wiem że muszę pobyć teraz trochę z moimi emocjami. Dziękuję za ten Webinar. Wiem że jest to poczatek mojej drogi do samej siebie. Pozdrawiam Paweł i dziekuje za dostęp do tego webinaru. Nie mogłam go obejrzeć na żywo ,a bardzo mi na nim zależało. Mam podobnie jak ty. O ustawieniach systemowych słyszałam już duzo, ale zawsze gdzieś ten temat mi uciekał. Pobylam z tym ,dałam temu czas i super że wróciłam do tematu. Czuje że to jest dobra droga.