webinar

Anna Ryczek

Spokojny Oddech – Spokojny Umysł, czyli dlaczego warto oddychać mniej

Kategoria
Body

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

* w jaki sposób praca z oddechem pomaga pracować z umysłem,
* jak to się dzieje, że oddychając mniej lepiej dotleniamy ciało,
* jakie zagrożenia dla zdrowia powoduje nadmierny oddech,
* jak poprzez trening prawidłowego oddechu pozbyć się takich przypadłości jak astma, katar, alergia, bezdech senny, chrapanie i odczucia duszności.

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i kilkadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl kliknij tutaj:

Wpierając ten projekt przyczyniasz się do szerzenia postkonwencjonalnej wiedzy holistycznej i uzyskujesz dostęp do archiwum webinarów.
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Anna Ryczek

Anna Ryczek – mgr psychologii, nauczycielka jogi, instruktorka metody Butejki. Już w czasie studiów zainteresowała się świadomą pracą z umysłem oraz medytacją (m.in. vipassaną). W 2012 roku ukończyła kurs instruktorski jogi, a rok później poznała prace doktora Butejko, które stanowią pomost pomiędzy tradycyjną jogą a naukowym podejściem do zdrowego oddychania. Dzięki metodzie Butejki poradziła sobie z przestymulowanym układem nerwowym, którego przyczyna leżała m.in. w nadmiernym oddychaniu. Zafascynowana tą terapią oddechową i jej wynikami uzyskała dyplom instruktora metody Butejki w International Buteyko Clinic. Jest tłumaczką i wydawcą pierwszych książek na temat metody Butejki w Polsce pt. „Zamknij usta” oraz „Spokojny oddech, spokojny umysł” P. McKeown. Członek BPI- Buteyko Professionals International.

Anna zajmuje się również aerial jogą, mindfulness i thai yoga massage. Prowadziła zajęcia i warsztaty w wielu krajach, między innymi w Polsce, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii i Kambodży.

Zaprasza na grupowe i indywidualne treningi oddechowe, które łączą w sobie metodę Butejki z praktyką uważności i świadomą relaksacją ciała i zmianą. Mając za sobą kilkuletnie doświadczenie w metodzie Butejki, widzi jak praca z oddechem, ciałem i umysłem pozwala jej klientom odkrywać niewyczerpany potencjał zdrowia i energii.

Opinie o webinarze