webinar

Małgorzata Przygońska

POWITANIA I POŻEGNANIA – Jak świadomie rozpocząć i tworzyć związek?

Kategoria
Spirit

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Jak uszanować piękno każdego związku
Czym powinien cechować się zdrowy związek
Jak rozpoznać na początkowym etapie relacji czy możliwy jest wspólny świadomy i długi związek
Czy dobierać się na zasadzie przeciwieństw czy wspólnych pasji/cech
Po czym poznać, że związek nie ma przyszłości
Jak rozstać się w szacunku do siebie
Jak kończyć związki w których są dzieci
Życie w samotności a życie w związku

UWAGA! Zobacz całe spotkanie w bibliotece webinarów mindbodyspirit.pl. Obecnie to ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Małgorzata Przygońska

Pracuję na poziomie matrycy krystalicznej i pól informacyjnych autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Pracę tą łączę z Ustawieniami wg. Berta Hellingera. Praca ta działa na trzech poziomach ciał jednocześnie.

Tematyką związków zajmuję się od zawsze. Najpierw dociekając jako dziecko nad relacjami rodziców, potem zadając sobie pytanie czy mój ojciec jest moim ojcem biologicznym, a potem kolejnymi relacjami z mężczyznami i moim stosunkiem do nich.

Mam za sobą dwa małżeństwa i dwie ważniejsze relacje oraz wreszcie to co dziś się dla mnie liczy i jest ważne. Od 13 lat tworzymy z partnerem udany, harmonijny związek oparty na wzajemnym zrozumieniu i miłości, która otwiera, pozwala, inspiruje, wznosi, a nie ogranicza. Zapewne dziwisz się drogi czytelniku , że to w ogóle jest możliwe, ale zapewniam Cię , że tak i my w ten sposób żyjemy. Sama kilka razy w życiu byłam na rozdrożu i stawałam przed różnymi wyborami, borykałam się z problemami i wychowawczymi rozterkami. Napisałam nawet książkę, która mówi o mojej wewnętrznej przemianie Dotyk serca – droga do poznania siebie i o tym, że wszystko jest możliwe i każdy może jak rozpozna prawdę i tą przestrzeń serca w sobie.

Przed laty założyłam firmę Związki – Małgorzata Przygońska , a ponieważ zrozumiałam w trakcie, że ode mnie (czyli od Ciebie) wszystko się zaczyna więc dodałam zaimek Ja & Związki Małgorzata Przygońska, który wskazuje na to, że to ja biorę odpowiedzialność za funkcjonowanie w życiu, związkach i wszelkich relacjach. Trochę to niewygodne bo zawsze łatwiej obciążyć drugą stronę niż coś zmieniać w sobie, ale nie o własny komfort tu chodzi, a o prawdziwe wielopoziomowe porozumienie, bez którego żaden związek się nie uda. Po drodze wiele się nauczyłam i doświadczyłam i z wiekiem oraz osobistą dojrzałością stawałam się coraz bardziej uważna i świadoma. Dziś mogę się dzielić z Tobą moim poznaniem i wskazać Ci drogę do własnego szczęścia.

Bez względu na to w jakim momencie swojego życia aktualnie jesteś zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, odkrycia własnej hierarchii wartości, która wyznaczy Ci kierunek i doprowadzi jak latarnia morska wędrowca do domu. Jeśli się zdecydujesz, będę Ci towarzyszyć w Twojej podróży do odkrycia mocy i talentów w sobie. Prawdopodobnie tam gdzie Ty dziś jesteś ja już byłam, uczyłam się na własnych błędach i poznałam sposoby wychodzenia na prostą i dokonywania świadomych wyborów.

Jeśli Twój związek jest satysfakcjonujący dla Was obojga, wzrasta i rozwija się, to też możesz z nami zostać – wszak zawsze może być lepiej. Zawsze możesz kochać bardziej, być bardziej empatyczny i akceptujący, więcej rozumieć i wybaczać, możesz mieć jaśniejsze myśli i wprowadzić nowe korzystne przekonania, które wzniosą Cię w przestrzenie niczym nieograniczone i wolne.

Łączę w swojej pracy różne umiejętności i duże doświadczenie psychoterapeutyczne. Opracowałam metody, Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości, które pozwolą Ci oczyścić się z traum, wstydu, winy, smutku, lęku, złości, pożądania, fałszywej dumy i wszelkich ograniczeń. Otworzy się przed Tobą Pole Wszelkich Możliwości, które gdy nauczysz się z niego korzystać doprowadzi Cię do celu. Łączenie w mojej praktyce tych metod z Ustawieniami Berta Hellingera i Vedic Art wskaże Ci ruch duszy i kierunek Twojego rozwoju.Od Ciebie wszystko się zaczyna.

Opinie o webinarze

Agata Wilczynska

Dzisiejszy webinar z Małgosia pozwolil mi lepiej zrozumiec jak istotna jest akceptacja siebie i zaufanie do siebie by pokochac partnera i otworzyc serce na budowanie świadomego zwiazku. Mysl inaczej jest z pewnoscia kluczem do pojscia dalej w zyciu i zmianie przekonan, ktore nam nie sluza, wsluchanie sie w siebie i czego tak naprawde pragne w swiadomym zwiazku. Wierze, ze autentycznosc, szczerosc i pozytywne mysli maja olbrzymi wplyw na budowanie pieknej relacji z partnerem. Dziekuje za inspirujacy webinar.

sucha.aga

DZIĘKUJĘ za webinar. Z ogromnym zainteresowaniem słucham wszystkiego, co mówi Małgosia. Moje ważne lekcje z dzisiejszego webinaru to: 1. związki są po to, żebyśmy się rozwijali, wchodzili na wyższe poziomy świadomości, 2. partner jest naszym lustrzanym odbiciem - to, co przykuwa naszą uwagę w partnerze jest w nas, 3. traumy leczymy poprzez przebaczenie, 4. zdrowy związek to świadomy związek, 5. dusza sama wybiera środowisko, w którym będzie miała najlepsze okazje/warunki do rozwoju, 6. najpierw trzeba poznać samego siebie (swoje potrzeby, zainteresowania, poznać swoje wady oraz zalety, poznać swoje przekonania), wsłuchać się w siebie, zaakceptować siebie, wybaczyć sobie niekorzystne dla siebie zachowania, nauczyć się być szczęśliwym z samym sobą/zbudować zdrowy związek z samym sobą, by budować zdrowe/świadome/wartościowe związki z innymi, 7. przyciągamy się na poziomie zranień, 8. zawsze jesteśmy wolni niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy nie, możemy robić to, co chcemy i być tacy, jacy chcemy, jeśli partner nie jest w stanie czegoś w nas zaakceptować, to lepiej dla nas, żebyśmy nie byli razem, 9. w świadomym związku ważne jest, żeby partnerzy byli wobec siebie szczerzy, naturalni, otwarci ... Korzystnie zainwestowane 2h. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wartościowy webinar.

Barbara

Doskonały webinar. Dużo rzeczy sobie uświadomiłam. Zdałam sobie sprawę ,że wiele zachowań powieliłam z domu rodzinnego. Ze wszystkie zmiany zaczynają się ode mnie: a nie oczekiwanie , że nasz partner się zmieni. Rozstanie zawsze traktowałam jako stratę, to dla mnie nowe uświadomienie.

Patrycja Pyzik

Dzięki webinarowi zrozumiałam jak ważne są relacje i związki w naszym życiu oraz jak bardzo duży wpływ wywierają na nie. Wysłuchanie webinaru skłoniło mnie do refleksji, że nasz partner to nasz uzdrawiający anioł, który jest naszym lustrem i pokazuje nam to czego potrzebujemy w sobie udoskonalić aby się rozwijać. Nigdy nie spotykamy drugiego człowieka przez przypadek a poprzez prawo przyciągania, tak aby możliwe było doświadczanie tego wszystkiego z czym pojawiliśmy się na tym świecie. Całego bagażu rodowego, naszych myśli, przekonań, lęków, radości... Nasz partner to nasze błogosławieństwo dlatego powinniśmy uszanować każdą relację, nawet tą która wydaję nam się czasem trudna. Bo dzięki temu stajemy się coraz bogatsi o nowe doświadczenie. Istotnym elementem każdego związku jest uważność i świadomość, pozwalająca nam w pełni być tu i teraz. Dziękuję za udział! 💗💗💗

Sylwia Kedzierska

Siła wyższa, wyższe ja, Bóg jakkolwiek ktoś to nazwie to To działa i jeśli ktoś w to wierzy, to nie powinien mieć wątpliwości dlaczego jest tak a nie inaczej. Aby się ubogacać próbuję pamiętać o tym że w życiu albo wygrywam albo się uczę... ❤️❤️❤️ W życiu przyciągamy to czym w danym momencie jesteśmy i to ma nam służyć w rozwoju. Nie oznacza to również że trzeba podchodzić do tego w sposób "widocznie tak ma być" bo zawsze mamy wybór. Stała jest tylko zmiana. Nie wszystko jest tym czego chcemy ale może właśnie jest tym czego aktualnie potrzebujemy...
Wspaniały Webinar oby takich jak najwięcej ❤️❤️❤️

Iwona Nawrocka

Dziękuję,wspaniały webinar. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu że najważniejsza osoba od której wszystko się zaczyna jestem JA. Czysta świadomość i wsłuchanie się w głos swojego serca jest niezbedne do poznania siebie,obserwacji swoich emocji i ich źródła oraz przekonań i schematów które nami rządzą. Tak trudno jest nam na początku zaakceptować to że najbliższe nam osoby są naszym lustrem i pokazują nam co drzemie w nas samych. Ale wsłuchiwanie się w siebie prowadzi do prawdziwej wolności, a akceptacja, wybaczanie i nauka stawiania granic w szacunku do siebie samego to piękne metody na odzyskanie harmonii i pełnię szczęścia w życiu.

Agnieszka Suleiman

Dla mnie kwintesencja tego webinaru jest sentancja, ze madrosc jest zrzeczeniem sie osadu. Zamiast oceniac surowo (zwlaszcza siebie) i besztac siebie we wlasnych myslach dialogu wewnetrznego, lepiej doceniac siebie, partnera, zwiazek... Kiedy zaczelam korzystac z uwaznosci, ustawien Helingera i przyjmowac wiele rzeczy jakie sa, bezkrytycznie, wtedy doswiadczylam szczescia, ktorego tak poszukiwalam :) Dzisiejsze spotkanie rewelacyjne! Dziekuje.

Żanetta Wojdan

Webinar zaskoczył mnie samą, odsuchałam go z ciekawości bo związki z mężczyznami, z ojcem wydawało mi się że już mam przepracowana, zrozumiałe i niby już wiem jak działają. Jestem obecnie szczęśliwa. Zaskoczyła mnie bardzo informacja że należy wybaczyć przede wszystkim sobie i zacząć od siebie swoich potrzeb i emocji a ja zawsze wybaczałam innym ojcu, facetom którzy odeszli, stawiajac siebie w roli ofiary, oceniając i krytykując ich. Aż nadszedł dzień że poczułam że nie chcę być już ofiarą ale nigdy nie wybaczylam sobie i zrozumiałam to wczoraj słuchając webinaru. Zobaczyłam jak bardzo byłam nieświadoma trzymając się kurczowo związków które mnie raniły tylko dlatego że tak bardzo chciałam być kochana, lubiana. A to przecież takie oczywiste że partner lustrem naszym jest, jeśli nie kocham siebie sama, nie cenię siebie sama to nikt inny tego mi nie da. Najtrudniejszy związek w moim życiu to związek z ojcem i wczoraj stało się coś czego jeszcze nigdy nie zrobiłam, zrozumiałam że nie wybaczylam sobie nigdy tego że tak bardzo obwinialam i ocenialam go a przecież on też miał kiepskie wzorce od swoich rodziców. To taka ulga móc poczuć inaczej. Dziękuję