webinar

Dominika Radwańska

PIENIĄDZE – Najtwardszy Bastion EGO

Kategoria
Spirit

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Czym tak naprawdę są pieniądze, a czym nie są?

Dlaczego Twoja ogólna sytuacja finansowa wygląda od dawna dokładnie tak samo?

Umysł vs. Serce

Pieniądze jako potężny bastion ego, uniemożliwiający podążanie za głosem Serca.

Pieniądze jako trzeci filar rzeczywistości stworzonej przez umysł (obok czasu i przestrzeni).

Praca z podświadomością: diagnoza i transformacja twoich osobistych przekonań na temat pieniędzy Medytacja uwalniająca od przywiązania do myślenia o pieniądzach

UWAGA! Platforma mindbodyspirit.pl to obecnie ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Dominika Radwańska

Autorka programu rozwojowo-terapeutycznego Świadomość poprzez jedzenie, magister socjologii, diet coach, praktyk psychologii zorientowanej na proces, terapeutka holistyczna, facylitator programów rozwojowo-terapeutycznych w asyście koni, twórczyni inspirujących treści związanych z rozwojem świadomości i odżywianiem, numerologiczna trzydziestka trójka.

Nie jest związana ściśle z żadną szkołą psychoterapeutyczną, nie pracuje w ramach żadnego znanego paradygmatu. Zamiast tego podąża za intuicją i tym, co pojawia się w stanie czystej uważności. Sama o sobie mówi, że jest procesem, nieustannie w podróży w głąb siebie.

W swojej praktyce rozwojowo-terapeutycznej korzysta z różnych metod, technik i koncepcji, m.in. nauk dr Davida R. Hawkinsa, koncepcji C.G. Junga, diet coachingu, dialogu z głosami Hala i Sindry Stone, Recall Healing i Totalnej Biologii, psychosomatyki, teorii systemowych i genogramu, technik świadomego oddychania Collina Sisson, technik stosowanych w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (praca ze snami, praca z symptomami), nauk i technik Aleksandra Lowena, praktyki i filozofii buddyzmu, pracy z ciałem Moshe Feldenkraisa, Kursu Cudów, pracy z Radykalnym Wybaczaniem i innych. W jej życiu szczególne miejsce zajmują zwierzęta.

Mieszka w Natural Road Ranch pod Warszawą z dwoma końmi i kotem, bez radia, bez telewizora, bez supermarketów. W wolnych chwilach rozmawia ze zwierzętami.

Opinie o webinarze

Kasia J.

Dziękuję, bardzo wartościowy, prosty i spójny przekaz, niesamowite synchro z tym, co się aktualnie u mnie dzieje. Dokładnie takie jest moje doświadczenie, że pieniądze, to energia miłości. Piękna medytacja, prowadzona z serca. Jak dla mnie jednen z najlepszych webinarów.

Pola

Webinar pomógł mi wiele zrozumieć, albo raczej POCZUĆ i przypomnieć sobie, to co wiem ;) Dziękuję za cudowną medytację <3
Tu i Teraz zwalniam umysł z myślenia o pieniądzach i rozsiadam się w fotelu obfitości, podążając za sercem :)

Teresa

niesamowicie wartościowa , głęboka wiedza odkrywająca wiele mitów finansowych i umysłowych pułapek... dużo praktycznych ćwiczeń do codziennego zastosowania, uwalniająca medytacja ...na drodze rozwoju: bardzo ważny Webinar, który każdemu z serca polecam :)

Kasia Szymczak

Szczere i wiarygodne to było. Dominika jesteś cudowna - tryskasz naturalnością. To o czym mówisz, jest mi bliskie, teoretycznie byłam zaznajomiona z tym tematem, z takim podejściem, ale teoria to jedno a praktyka to drugie. Jestem teraz w takim momencie, w którym to o czym dziś była mowa bardzo ze mną rezonuje, bardzo to poczułam w medytacji i dzięki temu utwierdzam się w zaufaniu do tego tego co idzie z serca. Wierzę :) Dziekuję

Adam Zabłocki

Z pewnością nie jest łatwo mówić do audytorium, którego percepcja tematu jest na różnych poziomach…już samo uwzględnienie głębi Życia otwiera przestrzeń wieloznaczeniowości, która może być nieczytelna; … mimo to, uważam, udało się Dominice z tej ciekawej mieszanki spontaniczności, prywatności, wiedzy psychologicznej i filozoficznej no i części praktycznej w formie prowadzonej medytacji, na tyle otworzyć serce - które lepiej rozumie niż umysł - że motyw przewodni został dobrze wysłany w naszą przestrzeń Życia, co wypełnia mnie wdzięcznością….- jednocześnie czuję potrzebę wyrazić wdzięczność wobec Pawła, prowadzącego te webinary. 🙏

Marika Harasym

Cieszy mnie naturalna forma przekazu (brak gotowych materiałów i wyklepanych regułek tylko płynięcie z prądem). Poruszone dziś tematy są bardzo bliskie mojemu sercu. Otrzymałam potwierdzenie, że dobrze robię wracając do siebie prawdziwej, że to nie jest moja fanaberia i bujanie w obłokach. Świetnym rozwiązaniem jest wklejanie przez Pawła wszystkich linków na bieżąco w czacie i wysyłanie istotnych informacji w pigułce w mailu. Jestem spokojna, że robiąc swoje notatki nic mi nie umknie w międzyczasie.

Katarzyna Bequillard

Podziwiam Dominikę, za jej odwagę życia w prawdzie i zaufaniu:)
Jest moja inspiracją:)
Zabrakło mi trochę struktury i konkretnych narzędzi do pracy z przekonaniami na temat pieniędzy;)
Mam oczywiście świadomość, ze to mój umysł potrzebuje struktury i narzędzi, ale jestem na etapie pracy nad moją relacją umysł - serce i chciałabym z szacunkiem i wdzięcznoscią podejść również do mojego umysłu i uszanować jego potrzeby ;)

Magdalena Skoniecka

Wszystko ma swój czas i swoje miejsce...takie to prawdziwe!bardzo cieszę się i jestem wdzięczna,że mogłam wysłuchać tylu pięknych i mądrych słów właśnie teraz..w takim momencie mojego życia:)... a medytacja - magia 😊
Pawle Tobie dziękuję serdecznie za całą Twoją pracę i zaangażowanie w to co robisz! Czyń nadal tyle dobrego😊Pozdrawiam serdecznie.

Krystyna Różańska

Byłam miłe zaskoczona treścią, sposobem przekazania wiedzy. Dla mnie to jeden z najlepszych webinarow.
Bardzo dziekuje.

Klaudia

Cudowna energia bijąca od Dominiki.
Wykład, a w szczególności medytacja były dla mnie uziemiającym objawieniem. Wzmocnionym działaniem pełni księżyca, doskonale! :)
Technicznie również wszystko się zgadzało
Dziękuję Pawle za tę przestrzeń i Tobie Dominiko za to co robisz.

Izabela

Brakowało mi konkretów i więcej przykładów z życia 😁

Ania S.

Bardzo dziękuję za webinar:) Dominika przypomniała mi jakie to wszystko jest lekkie, zwłaszcza jeżeli chodzi o generowanie obfitości. Dziękuję również Tobie, Paweł za organizację tego webinaru oraz innych.

Ata

Dobra energia, ciekawa tematyka. Jedyne, co mi się nie podobało, to medytacja - była dla mnie zbyt długa i mało konkretna, ale to pewnie wynika z tego, że przyzwyczaiłam się do innego rodzaju prowadzenia. Prowadzącej i autorowi pomysłu życzę wszystkiego najlepszego! :)