webinar

Paweł Dempc

JAK UZDROWIĆ SWOJE EMOCJE DZIĘKI EFT – proste techniki kreowania emocjonalnej wolności

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

1) Poznasz prostą metodę, która pozwoli Ci samodzielnie uwolnić się od negatywnych emocji
2) Nauczysz się jak „akupunktura bez igieł” pozwala uwolnić się od traum, cierpienia, bólu i chorób fizycznych
3) Zrozumiesz, że można rozwiązać wieloletnie problemy bez konieczności przesiadywania godzinami u psychologa i przeżywania na nowo cierpienia
4) Poznasz szeroki wachlarz możliwości stosowania EFT do poprawy jakości każdego aspektu Twojego zycia
5) Nauczysz się jak „wypukać” sobie szczęście i zdrowie

Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Paweł Dempc

Jestem trenerem EFT i terapeutą emo-DNA . Z wykształcenia jestem biologiem i nauczycielem dzieci ze specjalnymi potrzebami. Obecnie studiuję na kierunku social service worker.

Moje zainteresowanie EFT oraz innymi narzędziami poprawy jakości życia wyrosło na bazie poszukiwań przyczyn i sposobów radzenia sobie z własnymi problemami emocjonalnymi, nerwicą, stresem, dolegliwościami fizycznymi.

Osobista historia oraz chęć niesienia pomocy ludziom, będącym w trudnej sytuacji życiowej, sprawiły, że obecnie wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie oraz wrażliwość na problemy ludzkie w pracy trenera – terapeuty.

Pragnę wspierać tych, którzy sami znajdują się w trudnej sytuacji, nie radzą sobie z problemami. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i poznaję kolejne metody, które skutecznie pozwalają uwolnić się od problemów oraz odzyskać wolność i spokój. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, które w bardzo szybkim tempie znacznie poprawiają jakość życia.

Mieszkam, studiuję i pracuję w Kanadzie. Praca nad sobą pozwala mi stawiać czoła problemom i wyzwaniom, które towarzyszą mi na imigracji. Moim celem w życiu jest wolność, niezależność, rozumiana jako wolność emocjonalna, radość, świadomość samodzielnego kierowania swoim życiem.

Opinie o webinarze

Katarzyna Pabjańska

dużo wiedzy i jeszcze więcej pozytywnej energii. Jestem bardzo wdzięczna. TO DZIAŁA!

Mela Kotowicz

Wszystko bylo SUPER!! Uporzadkowana i praktyczna wiedza, świetnie przekazana, z ożywczą ENERGIA zachęcającą do pracy nad swoimi problemami.

Konrad Jędrosz

Bardzo przydatny, nie ogladam wszystkich webinarów MBS, tylko wybrane, które mnie interesują i zawsze jeśli juz ogladam, jestem wielce usatysfakcjonowany, Wnoszą one do mojego życia i wiedzy zawsze dużą wartość.

Halusia

Bardzo dobry webinar, temat, który ruszy bloki, z którymi innymi metodami nie radzimy sobie. Dziękuję Ewie i Pawłowi.