webinar

Ewa Krawiec

EMOTIONAL DNA – samodzielna kreacja zdrowiana poziomie biologicznym

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Poznasz innowacyjna metodę Emo-DNA do samodzielnego uzdrawiania siebie poprzez świadomość
Zrozumiesz jak biologia wpływa na każdą dziedzinę życia
Dowiesz się jak uszkodzenia DNA oddziaływują na stan emocjonalny, zdrowie fizyczne, poczucie szczęścia w życiu, zawartość portfela i relacje
Zrozumiesz jak dochodzi do uszkodzeń DNA
Nauczysz się metod, które pozwolą Ci samodzielnie uzdrawiać swoje problemy

UWAGA! Platforma mindbodyspirit.pl to obecnie ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Ewa Krawiec

Jestem trenerem EFT i terapeutą emo-DNA . Z wykształcenia jestem biologiem i nauczycielem dzieci ze specjalnymi potrzebami. Obecnie studiuję na kierunku social service worker.

Moje zainteresowanie EFT oraz innymi narzędziami poprawy jakości życia wyrosło na bazie poszukiwań przyczyn i sposobów radzenia sobie z własnymi problemami emocjonalnymi, nerwicą, stresem, dolegliwościami fizycznymi.

Osobista historia oraz chęć niesienia pomocy ludziom, będącym w trudnej sytuacji życiowej, sprawiły, że obecnie wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie oraz wrażliwość na problemy ludzkie w pracy trenera – terapeuty.

Pragnę wspierać tych, którzy sami znajdują się w trudnej sytuacji, nie radzą sobie z problemami. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i poznaję kolejne metody, które skutecznie pozwalają uwolnić się od problemów oraz odzyskać wolność i spokój. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, które w bardzo szybkim tempie znacznie poprawiają jakość życia.

Mieszkam, studiuję i pracuję w Kanadzie. Praca nad sobą pozwala mi stawiać czoła problemom i wyzwaniom, które towarzyszą mi na imigracji. Moim celem w życiu jest wolność, niezależność, rozumiana jako wolność emocjonalna, radość, świadomość samodzielnego kierowania swoim życiem.

Opinie o webinarze

Joanna Sowinska

cudowne przezycie, wspaniala energia