webinar

Paweł Dempc

Choroby naszych czasów: Nerwica, fobie, zaburzenia lękowe – jak nie dać się złapać w pułapki umysłu.

Kategoria
Mind

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

- Czym są zaburzenia lękowe
- Ciało mówi wszystko, jak wsłuchać się w siebie i podjąć działanie nim będzie za późno
- Historie prawdziwych ludzi - droga przez cierpienie, ból i strach czy największa szansa do poznania siebie
- Pomoc farmaceutyczna i psychologiczna
- Najistotniejszy krok na drodze do wyzdrowienia
- Jak odnaleźć się w chaosie własnych myśli i przekonań - wyjście z labiryntu bez wyjścia
- Oko w oko ze śmiercią
- Zrozumienie, decyzja, działanie
- Pytania i odpowiedzi

UWAGA! Zobacz całe spotkanie w bibliotece webinarów mindbodyspirit.pl. Obecnie to ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Paweł Dempc

Od stycznia 2018 r. przerabiam zaburzenie nazywane Nerwicą Lękową i Agorafobię, która wykształciła się w międzyczasie. Według psychiatry wychodzę z tego błyskawicznie i informacjami na ten temat chcę się z Tobą podzielić.

Opinie o webinarze

Małgorzata Kąkol

Dobrze, że nerwica lękowa wychodzi z cienia i znalazły się osoby, które chcą to zmienić, pomóc.

Iza Matyszczyk

Miałam nie wziąć udziałau w tym webinarze. Jednak wysłuchałam w całości i przyznaję,że mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Irek bardzo sensownie podszedł do tematu, ma szerokie horyzonty, wiedzę i zdecydowaną osobowość. Nie mam problemów z lękami, natomiast wykonuję zawód lekarza, jestem otwarta na wszelkie tematy i warto było posłuchać , jak to wygląda z tej drugiej strony - pacjenta. Wiem już od dawna, jak ważne są słowa, które lekarze wypowiadają, jak mogą podbudować wiarę w zdrowie lub ją załamać . Bardzo dziękuję za ten webinar.

Izabela

Bardzo szczery i otwarty webinar. Zaintrygowana jestem, aby wiedzieć więcej mimo, ze sama mam inne zdanie na niektóre kwestie. Bardzo dziękuje za otwartość i nie kolorowanie problemu, które tak często widać. "To proste i łatwo się dać pokonać problem ...bla bla":)

Małgosia Grydziuszko

Ten webinar a właściwie Irek to dowód na to, że idą dobre zmiany, ludzie zmieniają się... otwierają się i nie boją się tego, dzielą się, wychodzimy z tej trudnej ery ryb. Super, więcej takich normalnie zakręconych ludzi.

Małgosia

Poruszone zagadnienia bardzo pomocne wraz z podanymi linkami. Teraz czas na przyjrzenie się sobie... Tak jak Irek, unikam klasycznej medycyny, więc korzystam z róznych alternatywnych sposobów. Rzadko ale też bywa,ze umieram... uświadomiłam sobie mocno przy okazji, mój lęk przed diagnozą. Jestem bardzo wdzięczna za to spotkanie i podzielenie się doświadczeniami Irka. Serdecznie pozdrawiam, Małgosia

Marta Sawicka

Trochę za mało było o innych objawach nerwicy I agorofobi Ale ogólnie wszystko było jak należy. Dziękuję

Agni

swietna wymiana informacji, dobrze wiedziec, ze sie nie jeste samemu w tym, i ze mozna skontaktowac sie ze specjalistami, i wartosciowe bylo dla mne to co tylko potwierdzilo moj tok myslenia .... szukaj dobrego sposobu na siebie

Miriam

Temat trudny, oczekiwałam chyba czegoś innego.