webinar

Jarosław (Metsa Yoi) I Karolina (Inin Yaka)

AYAHUASCA – lekarstwo dla duszy czy niebezpieczeństwo

Kategoria
Spirit

ZOBACZ VIDEO Z WEBIANRU:

Podczas webinaru:

Stosowanie Ayahuasca budzi wiele kontrowersji zarówno od strony prawnej (substancje psychoaktywne) jak i od strony rozwoju duchowego. Na webinarze będziesz miał okazję poznać opinię osób, które pracują z nią od wielu lat.

Podczas webinaru:

- Dlaczego AYAHUASCA jest uznana jako substancja uzależniająca?
- Fakty i mity na temat ceremonii z "Świętymi Roślinami"
- Jak DMT działa na nasze ciało i ducha?
- Kiedy Ayahuasca staje się lekarstwem a kiedy jest niebezpieczna?
- Dlaczego psychodeliki nie są dla każdego?
- Pytania i Odpowiedzi

UWAGA! Platforma mindbodyspirit.pl to obecnie ponad 60 webinarów online. Zobacz szczegóły poniżej:

Już od 10zł/m-c możesz cieszyć się dostępem do pełnych spotkań na platformie mindbodyspirit.pl
Zobacz wywiad przed webinarem:

Prowadzący

Jarosław (Metsa Yoi) I Karolina (Inin Yaka)

Jarosław (Metsa Yoi)

curasana.pl | ayahuasca.info.pl

Z uzdrawiającymi pieśniami pracuje ponad 20 lat. Po ukończeniu studiów zajął się muzykoterapią w specjalizacji masażu dźwiękiem. Szamanizm zgłębiał podczas wielu podróży do Ameryki Południowej, Azji oraz krajów Europy Zachodniej.

W dżungli przechodził zaawansowane diety z roślinami nazywanymi "plantas maestras". Otrzymał od starszyzny Shipibo imię uzdrowiciela `Metsa Yoi`. W latach 2013 - 2017 prowadził kilkaset ceremonii w znanych ośrodkach na całym świecie. Jego autorskie terapie opierają się głównie na pracy z dźwiękiem, medytacji i wykorzystaniu fenomenu neuroplastyczności mózgu w procesie uzdrawiania.

W pracy wykorzystuje pieśni Icaro, instrumenty strunowe (gitarę, charango) oraz etniczne (misy, gongi, koshi, surbahar, flety szamańskie, bębny, djembe, didgeridoo, chacapy). W 2014 roku stworzył projekt muzyczny AyaCieKocham i we współpracy ze znanymi artystami nagrał pierwszą płytę z muzyką szamańską i mantrami. Jest autorem wielu artykułów o tematyce ezoterycznej, uzdrawiania i samorozwoju. Maluje obrazy, komponuje muzykę i pisze teksty piosenek. Prowadzi również terapie indywidualne, konsultacje i administruje liczne grupy tematyczne.
Jarosław (Metsa Yoi)

❇️ Karolina (Inin Yaka)

curasana.pl | ayahuasca.info.pl

Posiada wykształcenie muzyczno-terapeutyczne. W 2005 roku ukończyła szkołę muzyczną, a w kolejnych latach kontynuowała naukę z zakresu bioenergoterapii i leczenia dźwiękiem (II stopień Reiki, II stopień muzykoterapii dogłębnej komórkowej). Uczestniczyła w ceremoniach i naukach z szamanami tradycji Quechua i Shipibo Conibo. Otrzymała od starszyzny Shipibo imię 'Inin Yaka' co oznacza „Silna Radosna”.

W profesjonalnych Ośrodkach pracy z roślinami w Czechach zajmowała się przygotowywaniem indywidualnych diet, a podczas pobytu w Peru w Katari Center przeszła dietę z rośliną "Ajo Sacha". Prowadzi terapie oparte na wykorzystaniu kamertonów anielskich, C-dur, OT64 i mineralnych. Na ceremoniach pełni rolę opiekuna i śpiewa icaro oraz gra na instrumentach etnicznych i kamertonach. We współpracy z lekarzami prowadzi konsultacje weryfikujące stan osób zgłaszających się do ośrodków. Zajmuje się badaniem profilu psychologicznego mającego na celu określić dojrzałość i stan zdrowia pacjentów. Obecnie maluje obrazy, tworzy muzykę i rękodzieła indiańskie.

Opinie o webinarze

Krzysztof Wachowski

W odróżnieniu od innych osób, które znam, które piły Ayahauasce - jesteście nielicznymi, którzy dają dobre świadectwo medycyny. Pozdrawiam:)

Roman

Bardzo autentyczne podzielenie się doświadczeniem i percepcja swiata przez Jarka daje temu wydarzeniu bardzo wysoką wartość / ocenę tego webinaru.

Aleksandra UK

Super webinar, piszę się na kolejny z Jarkiem i Karolinką