Click to play video

Praktyczne zastosowanie medycyny chińskiej

Piotr Łysoniewski

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

BEZPŁATNY WEBINAR JUŻ W CZWARTEK 12.11.2020 O 20:00

mindbodyspirit.pl | taijitu.pl

Serdecznie zapraszam na wydarzenie online w trakcie, którego poznasz podstawowe założenia medycyny chińskiej i żywienia w myśl kuchni pięciu przemian.


Wykład będzie skupiać się nie tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktycznym wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia płynącego z medycyny chińskiej.


Dowiedz się jakimi prostymi czynnościami, produktami i posiłkami jesteś sobie w stanie pomóc w drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia. 

Postaw na sprawdzone rozwiązania i profilaktykę. 

Zacznij budować zdrowe nawyki żywieniowe, uzupełnij dietę o niezbędne produkty i wyeliminuj te, które Ci nie służą. 


Niezbędne informacje na powyższe tematy otrzymasz podczas zbliżającego się wydarzenia, na którym z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Do zobaczenia!

Warsztaty poprowadzi Piotr Łysoniewski

Dietetyk TCM, psychodietetyk, mgr inż. metalurgii AGH w Krakowie, który skutecznie przekuł swoją pasję do zdrowego i dobrego żywienia na doradztwo żywieniowe.


Kucharz z kilkuletnim doświadczeniem w pracy zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej. W swej pracy posługuje się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej oraz Klasycznej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy.


Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na Jego warsztatach gotowania. Prócz dietetyki w swej pracy z pacjentem wykorzystuje akupunkturę, zioła, terapię wisceralną, pracę z nerwem błędnym, emocjami i traumą. Zafascynowany taoistyczną praktyką QiGong w linii Evy Wong.

PIOTR ŁYSONIEWSKI

Oglądaj moją rozmowę z Piotrem, którą przeprowadziłem przed webinarem

PAWEŁ DEMPC | MINDBODYSPIRIT.PL

Click to play video

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Zaczynamy w czwartek 12 listopada o 20:00

ZAPISZ SIĘ TUTAJ