NEUROPLANETA

otwarte rysowanie w intencji harmonii i pokoju na świecie
w ramach obchodów
8 urodzin Neurografiki

27.04.2022r. godz. 19:00

Zapisz się na zajęcia online

Neurografika została stworzona przez Pavla Piscareva, jako narzędzie pomocne w rozwiązywaniu problemów i realizacji celów ludzi, by kreować więcej harmonii, miłości i szczęścia na świecie. W tym roku będziemy świętować jej 8 urodziny.


Z tej okazji zapraszam wszystkich serdecznie na otwarte rysowanie NeuroPlanety w intencji harmonii i pokoju na świecie 27 kwietnia o godz. 19:00. Na zajęcia można dołączyć online na Zoom (liczba miejsc nieograniczona do 100) obejrzeć na grupie Facebook "Neurografika Polska" oraz stacjonarnie w Warszawie w Galerii Duszy, ul. Smulikowskiego 10/2 (liczba miejsc ograniczona do 10 – decyduje kolejność zgłoszeń).


Aby wziąć w nich aktywnie udział potrzebujesz zaopatrzyć się w:

– cienki czarny cienkopis lub wodoodporny marker, np. 0,5mm (RC05)

– jeden grubszy czarny marker (ze ściętą końcówką np. 4-5mm)

– kolorowe kredki ołówkowe lub kolorowe zakreślacze (ze ściętą końcówką) lub pisaki pędzelkowe (brush pen).

– blok rysunkowy A4, najlepiej z kartkami o większej gramaturze (od 200g/m2).

- przygotuj też monetę 1 lub 2 złotową lub np. jakąś nakrętkę od butelki.


Zajęcia są otwarte dla wszystkich. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w rysowaniu czy tzw. talentu. Na zajęciach opowiem o podstawowych zasadach tworzenia rysunku neurograficznego.


Z naszego wspólnego rysowania zostanie zrobiony krótki film, który później będzie wysłany wraz z życzeniami urodzinowymi dla twórcy Neurografiki Pavla Piscareva oraz całego Instytutu Psychologii Twórczości. Dlatego mam do Was wielką prośbę, abyście wyrazili zgodę na wykorzystanie Waszego wizerunku oraz Waszych rysunków, które powstają na zajęciach do promowania Neurografiki w social mediach oraz przeze mnie i Instytut Psychologii Twórczości. Dzięki temu będziemy mogli się przyłączyć do świętowania razem z międzynarodową neurograficzną społecznością w intencji harmonii i pokoju na świecie.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

CZYM JEST NEUROGRAFIKA?

SENS, ENERGIA, KREATYWNOŚĆ, REZULTAT

Neurografika to nie tylko rysowanie ładnych obrazków. Każda praca jest rodzajem indywidualnego procesu, w trakcie którego część psychiki twórcy zostaje zharmonizowana, łącząc się z całością.


Neurografika jest skutecznym, potwierdzonym naukowo narzędziem, zarówno terapeutycznym, jak i coachingowym do pracy ze świadomością w celu rozwiązywania różnych problemów i osiągania celów.Neurografika to połączenie psychologii, neurobiologii, sztuki i duchowości.

JAK DZIAŁA NEUROGRAFIKA?


W ten sposób możemy przekształcać negatywne wzorce myślowe i blokady w pozytywne przekonania i trenować naszą wyobraźnię do świadomego modelowania rzeczywistości
w kierunku realizacji naszych marzeń. W trakcie procesu twórczego dosłownie przerysowujemy nasze życie na właściwy obraz spełnienia – zarówno na kartce, jak
i w naszej psychice.


Wynik w Neurografice uzyskuje się wtedy, gdy zostaną zbudowane nowe połączenia neuronalne w naszym mózgu, co pozwala wygenerować psychiczną energię (siłę) chęci
do działania większą od podświadomego oporu przed zmianą.


Gdy pracujemy z jakimś tematem (problemem czy projektem) rysujemy na kartce papieru kształty, którym nadajemy sens (znaczenie) w kontekście naszego tematu, a następnie opracowujemy naszą kompozycję wg bazowego algorytmu neurograficznego, który celowo jest skonstruowany tak, by krok po kroku doprowadzić nas do stanu satysfakcji
i szczęścia, gdy osiągamy pożądany cel – w tym przypadku – harmonijny obraz na kartce wg naszego poczucia estetyki. Podczas rysowania, samoobserwacji i refleksji przeżywamy całą gamę emocji, by finalnie zainstalować w naszym doświadczeniu (pamięci) obraz szczęścia i harmonii w naszym temacie. A to właśnie pamięć naszych doświadczeń organizuje nasze teraźniejsze myślenie, reagowanie, system ocen i wyborów.Jeśli uda nam się zmienić (zharmonizować) obraz danego tematu w naszej psychice, odczujemy wewnętrzny spokój i zrozumienie, a efektem tego będą zmiany w naszej rzeczywistości zewnętrznej.

Neurograficzne linie oraz formy charakteryzują się bionicznością (podobieństwem do natury)
i rezonując z naszym mózgiem, docierają do głębokich warstw psychiki, harmonizując te z jej obszarów, które zostały
aktywowane w czasie rysowania.

EFEKTY, JAKIE DAJE NEUROGRAFIKA

ZADOWOLENIE

Utrzymującą się satysfakcję osobistą

AKCEPTACJA

Równowagę i harmonię

WZAJEMNE ZROZUMIENIE

Zniesienie konfliktów
i ograniczeń

KREATYWNOŚĆ

INSPIRACJA

Chęć do działania

Synchroniczność

SPOKÓJ

Trwałą motywacją do życia

Przygotuj się na zajęcia


Na zajęcia proszę ubrać się wygodnie i przygotować:

– cienki czarny cienkopis lub wodoodporny marker, np. 0,5mm (RC05)– jeden grubszy czarny marker (ze ściętą końcówką np. 4-5mm)

– kolorowe kredki ołówkowe lub kolorowe zakreślacze (ze ściętą końcówką) lub pisaki pędzelkowe (brush pen).

– blok rysunkowy A4, najlepiej z kartkami o większej gramaturze (od 200g/m2).

- przygotuj też monetę 1 lub 2 złotową lub np. jakąś nakrętkę od butelki.

Marta Kolarz

certyfikowana instruktorka Neurografiki

Marta Kolarz, magister sztuki, malarka, instruktorka Neurografiki i coach estetyczny. Od sześciu lat prowadzę kursy rozwojowo-artystyczne oraz sesje indywidualne, wykorzystując środki wyrazu artystycznego do uwalniania od ograniczeń, zagłębiania się w twórczą naturę i odkrywania kreatywnego potencjału swoich klientów.

Neurografika przyszła do mnie na początku 2021 roku i zdominowała całkowicie moje życie. Gdy wykonałam swój pierwszy rysunek neurograficzny wiedziałam, że na tą metodę czekałam całe życie! Okazało się bowiem, że jest ona bardzo spójna z tym, czym do tej pory się zajmowałam i oferuje genialną, unikalną psychotechnologię, umożliwiającą skuteczną transformację osobistą i realizację osobistego potencjału. W grudniu 2021 roku ukończyłam 9-miesięczny kurs Instruktorka Neurografiki w Instytucie Psychologii Twórczości Pavla Piskareva i z wielką radością mogę realizować w Polsce profesjonalny, certyfikowany program dziewięciu kursów neurograficznych oraz prowadzić sesje indywidualne w nurcie coachingu estetycznego.

Dzięki Neurografice uwierzyłam, że każdy może osiągać ważne dla niego cele i być w poczuciu szczęścia nie tylko od święta. Wierzę, że dzięki Neurografice mogę nie tyko zwiększać ilość piękna w swoim życiu i na świecie, ale też pomóc innym ludziom być bardziej szczęśliwymi i spełnionymi. Zapraszam serdecznie na wspólną, neurograficzną podróż po szczęście i spełnienie drogą piękna!


Wpisz swoje dane poniżej aby otrzymać link do pokoju Zoom:


Jeśli chcesz kontynuować drogę z Neurografiką, pierwszym etapem jest kurs "Użytkownik Neurografiki"


Więcej informacji znajdziesz na stronie Neurografika.art

KOSZT: BEZPŁATNE

MIND BODY INVESTMENT LTD Unit 4e Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, England, S63 5DB company number: 11310086

info@mindbodyspirit.pl

obserwuj nas na:

KONTAKT: