kurs

Ada Stolarczyk

Twórcza Wizualizacja

Kategoria
Spirit
.

Pora na to by wykorzystać swój umysł i wyobraźnię na osiągnięcie pozytywnych i produktywnych celów.

Większość z nas w ciągu dnia prowadzi ze sobą wewnętrzny dialog.

Jeśli np. uważasz, że jesteś nieatrakcyjny- trudno będzie Ci znaleźć partnera – twoje podświadome myśli sprawią, że każda napotkana osoba odzwierciedli to, jak myślisz o sobie. dzięki pracy z pamięcią komórkową ciała będziesz mógł odkryć na swojej mapie ciała, gdzie jeszcze zatrzymała się energia do podtrzymywania niewspierających Cię przekonań. Większość z nas korzysta z tej umiejętności bezwiednie.

Czujesz, że masz potencjał i chcesz ruszyć do przodu ze swoimi pomysłami, ale coś cię blokuje, być może

Jeśli chorujesz, a medycyna nie znajduje odpowiedzi na Twoje dolegliwości, prawdopodobnie istnieje w Tobie konflikt na poziomie przekonań, który wprowadza ciało w stan walki/stan zapalny/ dysbalans

Nie jesteśmy świadomi tego, że możemy używać twórczej wizualizacji z premedytacją, do zmiany obecnej sytuacji życiowej/zdrowotnej. Podświadomość nie odróżnia rzeczywistości od myśli i obrazów z twojej wyobraźni. W rezultacie cokolwiek sobie wizualizujesz, twój umysł zaakceptuje to jako prawdziwe i w końcu się urzeczywistni. Poprzez regularną praktykę tworzysz nowe połączenia neuronalne, będące swoistym nowym spojrzeniem na siebie i innych/świat.

Podczas cyklu 5 spotkań ON-LINE nauczysz się:

 • jak osiągać założone cele
 • jak uspokoić nadmiar myśli w umyśle
 • jak zarządzać emocjami, by nas wspierały
 • jak pracować z wizualizacjami
 • jak wprowadzać ciało w stan relaksu

Dlaczego te warsztaty pomogą zrealizować Twoje marzenia ?

 • Nauczysz się skupiać się na konkretnym celu – w zabieganiu codziennych obowiązków trudno jest wygenerować czas….
 • Poznasz nowe narzędzia i nawykowe działania, które pozwolą Ci na stopniowe wprowadzanie poczucia bezpieczeństwa i sprawczości w Twojej codzienności
 • Poznasz techniki pracy z przekonaniami.
 • Nauczysz się jak efektywnie pracować z puszczaniem napięć i stresu z ciała

CO OTRZYMUJESZ W CENIE:

 • 5 warsztatów – nagrane warsztaty online
 • Dostęp do nagrań Video z warsztatów online (dostęp na platformie online)
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook dla uczestników
 • Cykliczne live na grupie Facebook z Adą Stolarczyk
 • Dodatkowe materiały pdf i mp3
 • Dostęp do biblioteki webinarów mindbodyspiri.pl (opcja)

„Jeśli w ciągu 3 miesięcy po zakończeniu Twórczej Wizualizacji, nie poczujesz żadnej zmiany w Twojej drodze do upragnionego marzenia, a udowodnisz, że wypełniałeś wszystkie zadania obejmujące cały cykl- zwracam pieniądze.”

Zobacz bezpłatny webinar

Wybierz bilet i kliknij
"KUP SZKOLENIE"

WARSZTATY VIDEO

500 zł
w cenie otrzymujesz:
 • 5 warsztatów – nagrane warsztaty online
 • Dostęp do platformy kursu na 365 dni
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook dla uczestników
 • Cykliczne live na grupie Facebook z Adą Stolarczyk
 • Dodatkowe materiały pdf i mp3

Opinie o kursie

Henryk Potrykus

Szkolenie ciekawe kompatybilne z poprzednimi mające swoje charakterystyczne podejście do spraw rozwojowo duchowych. Teraz tylko pracować z sobą a rezultat pozytywne na pewno zaistnieją bo inaczej nie może być. Aga czytelnie i zrozumiale prezentowała sprawy związane z tematem wykładów robiła to profesjonalnie za to należą się jej duże dzięki. Oczywiście cała organizacja i otoczka robiona przez Pawła jak zawsze na najwyższym poziomie.
Dziękuję Wam za całość

Agnieszka Suleiman

Bardzo sie ciesze, ze powstala grupa na FB, gdzie mozna sie dzielic, pytac oraz opiniowac. Materialy jak zwykle klarowne i w bardzo profesjonalnej formie graficznej. Warsztat, lekki, latwy i przyjemny - ciekawa jestem na ile % skuteczny, ale to dowiemy sie w listopadzie.

Sylwia Osman-Soltysiak

Warsztaty byly bardzo ciekawym doswiadczeniem, wiele przydatnych informacji, ktore wdrazam w zycie I jestem bardzo ciekawa afektow. Dobrze podzielone byly spotkania, ktore odbywalay sie co tydzien.
Swietnie, ze jest grupa na fb I panel, na ktorych sa zamieszczone cwiczenia i najwazniejsze informacje.:)
Nagrania byly dobrej jakosci, tylko niekiedy obraz sie zatrzymywal, ale byc moze to wina internetu.
Dziekuje bardzo za te spotkania Ado I Pawle!:)

Ewa Tyczkowska

Bardzo do mnie przemawial styl mowienia Ady, dobor slow, mowienie konkretnie, wyjasnianie sensu, dawanie przestrzeni na kazda emocje badz zachowanie, cwiczenia i materialy podparte naukowymi wykresami i wiedza oraz wplecenie watka duchowego. Rowniez podobalo mi sie, ze kazde spotkanie bylo dobrze przygotowane, ze my mielismy prace domowe, ktore przez caly tydzien nas trzymaly, pilnowaly abysmy byli systematyczni. Ktore cwiczyly w nas uwage na siebie, nasze zachowania i nasza reakcje na otoczenie. Podoba mi sie, ze wszystko jest oprawione w bardzo dostepna forme i dostepne na stronie Pawla. Jest podane pieknie na talerzu i zawsze mozna wracac kiedy sie zbladzi/zapomni.

Na ostatnim spotkaniu przyszla do mnie mysl, ktora chyba Ada chciala nam wplesc w nasze wszystkie cele, ze nie owe cele/pieniadze/zwiazki/praca/etc sa wazne a tak naprawde poznanie nas samych. Zobaczenie kim tak naprawde my jestesmy, nauczenie sie siebie oraz sluchanie. Swiadoma reakcja na czynniki zewnetrzne a najbardziej wewnetrzne. A reszta jest niczym w porownaniu do dotkniecia naszego wnetrza i duszy.

Rzeczywiscie wiele warsztatow i pracy w swoim zyciu wykonalam ale Ada potrafila zaciekawic mnie, pomogla mi zdefiniowac moj cel, ktory w dalszej czesci spotkan utwierdzal mnie, ze jest wlasciwy. Przeplecenie watkow naukowych z duchowymi tez mi sie podobalo oraz cala energetyka i prowadzenie.
Dziekuje Wam bardzo.

Ewa Tyczkowska
💚🙏🏻

Opcjonalnie możesz za otrzymać za audiobook (mp3) Ady Stolarczyk - Twoje Ciało Zna Odpowiedź

Płyta Twoje Ciało Zna Odpowiedź to unikalne połączenie relaksacji z wizualizacjami stworzone na podstawie kilkuset godzin pracy z moimi klientami.


Kup teraz

O autorze kursu

Ada Stolarczyk
Terapeutka pracy z ciałem w nurcie Gestalt. Pasjonatka życia i miłośniczka natury- spełniona kobieta.

Specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej, Provider TRE®.

Absolwentka 2,5 letniej szkoły Tantry. Autorka płyty terapeutycznej relaksacje z wizualizacjami "Twoje ciało zna odpowiedź".

Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian, z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym i duchowym.

Od 10 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu.

Wybierz swoją opcję

SZKOLENIE ONLINE