kurs

Malwina Stach

Pokochaj Swój Cień

Kategoria
Spirit
.

POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ to 5-cio tygodniowe warsztaty online, oparte na metodach z różnych tradycji i nurtów, które krok po kroku przeprowadzą Cię poprzez proces spotykania się z wypartymi, zapomnianymi czy odrzuconymi częściami Ciebie, odblokowując i transformując drzemiący w nich potencjał.

Każdy tydzień zaczyna się wykładem z ćwiczeniami prowadzonymi (2,5h). Czas pomiędzy wykładami jest przeznaczony na wykonywanie ćwiczeń (PDF / video-instrukcje). Materiały będą udostepniane na platformie w odstępach 7-dniowych.

Stworzyłam ten pakiet dla Twojego komfortu, abyś w bezpiecznej, domowej atmosferze i na swoich warunkach mógł przejść przez efektywne procesy integracyjne. To Ty decydujesz w jakim tempie chcesz przechodzić przez oferowane w kursie procesy. Dla mocnych rezultatów zalecam podążać za instrukcjami i wykonywać ćwiczenia chronologicznie.

Czas stać się sobą, spotkać przeszłość i zaprosić ją do działania w TERAZ. Nie ma innej drogi do światła jak przez swój cień, nie ma życia w pełni bez uznania w sobie tego, na co trudno nam patrzeć. Jeśli zechcesz nauczę Cię, jak się ze sobą zaprzyjaźnić.

WARTO SIĘ ZE SOBĄ SPOTKAĆ!

 

Podczas warsztatów w Przestrzeni Miłości i Akceptacji:

 

 • Uzdrowisz i przekształcisz części siebie, tworzące negatywne wzorce

 • Staniesz twarzą w twarz ze swoimi lękami oraz z tym, czego się najbardziej wstydzisz

 • Odkryjesz swoje nowe, mocne strony, wglądy i mądrość, gdyż w cieniu kryje się skarb

 • Odkryjesz Cienie stojące za Twoją Chorobą

 • Poznasz Cienie swojego Rodu

 • Poznasz Cień stojący za konfliktami w Twoich Związkach

 • Uzdrowisz Cień stojący za swoją Seksualnością Zaprzyjaźnisz się ze swoją Przeszłością

 • Poznasz sposoby na Integrację Cienia w Świadomym Śnie

 • Dowiesz się czym są Koszmary i jak z nimi pracować

 • Wybaczysz sobie i innym

 • Poznasz aspekty swojego Wewnętrznego Krytyka, a tym samym uwolnisz się z jego wpływu

 • Spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem

 • Zrzucisz z siebie ciężar, który nosiłeś przez lata

 • Zrelaksujesz się w swojej autentyczności Zaprzyjaźnisz się ze sobą w pełni

 • I więcej…

Nawet kiedy jesteś „świadomy” siebie i myślisz, że znasz siebie najlepiej, drzemią w Tobie sekretne moce, z których nie zdajesz sobie sprawy.

Te tajemnicze siły, które kontrolują Twoje życie z zaplecza, wpływają na to jakie podejmujesz decyzje i jak doświadczasz tego, co Ci się przydarza.

Tkwiące w podświadomości programy, które nabyłeś w czasie dzieciństwa i nie tylko, zabarwiają Twoją percepcję siebie i świata, dlatego często reagujesz pod ich wpływem, nie mogąc dostrzec rzeczy takimi, jakie są.

Twoje silne emocjonalne reakcje, lęki, choroby, poczucie niemocy, nocne koszmary są językiem w jakim te nasze tzw. “cienie” dają Tobie o sobie znać. Kontaktują się one z Tobą tylko po to, abyś zwrócił na nie uwagę i poprzez stanie się ich świadomym i uznanie ich, zintegrował je do pełni siebie.

Te cienie, czyli wyparty psychologiczny materiał, to nie zawsze Twoje tzw. ciemne strony, a więc te, które nieświadomie ukryłeś przed sobą i innymi, ale często są to Twoje wrodzone talenty, pasje, dary, które zostały stłumione w zalążku, gdy byłeś jeszcze bardzo mały.

Na tych warsztatach będziesz odkrywać te części Ciebie, których nie akceptujesz w sobie, zarówno te, które uważasz za pożądane jak i niepożądane, a tym samym będziesz usuwać ich ograniczający wpływ jaki mają na Twoje życie.
Mówi się, że dopóki nie pokochasz samego siebie nie będziesz potrafił prawdziwie pokochać innych.

Miłość, o której jest tu mowa nie ma nic wspólnego z narcyzmem czy egoizmem, jest to po prostu wyraz najwyższej akceptacji samego siebie. Akceptacji nie tylko tych części Ciebie, które wydają Ci się najbardziej atrakcyjne, ale przede wszystkim tych, do których czujesz niechęć i które ukrywasz przed sobą i innymi, bo wywołują w Tobie dyskomfort czy ból.

Na tych warsztatach nauczysz się praktycznego, alchemicznego sposobu w jaki możesz zaprzyjaźnić się ze sobą w pełni, co wpłynie nie tylko na to jak będziesz czuć się sam ze sobą, ale również odmieni Twoje relacje z innymi.


To czego nie jesteś świadomy, kontroluje Ciebie. A to czego jesteś świadomy, nie ma nad Tobą kontroli.

Twoje nieświadome lęki, negatywne oceny siebie i świata, które wpływają na stan Twojego umysłu, są po prostu uwięzioną w Tobie energią, którą można uwolnić i przetransformować w użyteczną moc do działania. Dowiesz się jak to zrobić!

Zapraszam Cię do bycia odważnym, aby stanąć twarzą w twarz ze sobą i zaprzyjaźnić się ze sobą takim jakim jesteś naprawdę. Postaw na autentyczność, która przekłada się na Twoje samopoczucie, działanie, relacje z innymi w domu i pracy, abyś mógł płynąć swobodnie, poruszany od środka poprzez entuzjazm i powoływany do akcji poprzez inspirację.

CO OTRZYMUJESZ W CENIE:

 • 5 rozbudowanych warsztatów Video online 
 • nagrania audio MP3 webinarów do pobrania
 • ćwiczenia w formie instrukcji PDF oraz dodatkowych instrukcji Video
 • dostęp do zamkniętej grupy Facebook
 • 5 dodatkowych zamkniętych spotkań Live na grupie Facebook
 • sesje pytań i odpowiedzi
 • dostęp do archiwum kilkudziesięciu webinarów mindbodyspirit na 30 dni od dnia dołączenia do kursu
 • całość na jednej wygodnej platformie z dostępem do pozostałych szkoleń mindbodyspirit.pl
 • Gwarancja Satysfakcji (zwrotu wpłaty) w ciągu 14 dni od zakupu

Zobacz bezpłatny webinar

Wybierz bilet i kliknij
"KUP SZKOLENIE"

Opinie o kursie

Madzia DW

do Malwiny -->głębokie ćwiczenia coraz bardziej zaawansowane w zalezności od tygodnia kursu, z różnych dziedzin ćwiczenia ułożone w konkretną całośc by odkrywać coraz więcej , odpowiedzi od Malwiny na każde pytanie czy wątpliwość, super medytacje, dokładne wyjasnienie etapów pracy, czytelne instrukcje do ćw,
do Pawła--> przejrzysty panel , szybkie dostarczanie materiałów, możliwość odznaczania ukonczonych poszczególnych zadań, obecność podczas transmisji i czuwanie nad poprawnością techniczną, odpowiedzi na każde zapytanie
Dziękuję Wam!

Robert

Wcześniej przypuszczałem a teraz jestem pewien, że integracja to klucz do spełnionego życia. Nie wiem czy jest coś ważniejszego. I wcale nie jest to (przynajmniej dla mnie) bolesny proces, jak by się mogło wydawać. W końcu cień to też ja i w tym cieniu kryją się całkiem fajne rzeczy.

Agnieszka Chmielewska

Wspaniale przezycie! Jestem niezmiernie wdzieczna ze moglam uczestniczyc w kursie Malwiny "Pokochaj Swoj Cien". Naprawde kochani, dziekuje wam serdecznie ze moglam byc z wami przez ostatnie 5 tygodni. Tyle pieknych cieni odkrytych, tyle przecudownych transformacji i nowch method z roznych kultur bylo zaprezentowanych podczas kursu. Z ogromna fascynacja i podekscytowaniem oczekiwalam na kolejne wydarzenie tygodnia - milalam w sobie tyle checi do dzialania i niezmierzona ciekawosc, bylo naprwde bosko!!! Z ogroma radoscia przyznaje, ze to byl zdecydowanie najlepiej zainwestowany czas przez mnie - zarowno podczas kursu, jak rowniez podczas cwiczeniach, ktorych jest naprawde duzo ale lacza sie ze soba w spojna calosc nadajc zupelny i kompletny sens w dzialaniu, pomogajas przy tym doglebnie zrozumiec siebie, innych oraz otaczajcy nas swiat jak rowniez pozwalajac na ogromna przesten - jaka sie pojawiala podczas kursu. Niesamowite!!! Nie wspaominajac, o tym ze podczas odkrywanai cieni - zaczelam pamietac swoje sny i podroze, bedac swiadoma tego ze snie - dokladnie zdawalam sobie z tego gdzie jestem i co sie dookola wydarza - dla osoby ktora niepamietala snow od kilku lat lub miewala wrecz zupelny paraliz ciala - jest to zdecydowanie cos zupelnie niespodzieanego - nowego - ciekawgo i naprade intersujacego. Jeszcze raz serdecznie wam dzikuje moi drodzy - jestescie kochani i tak wspaniale i przepieknie uleczacie nasz swiat. Miliony buzikow i najwiecej milosci dla was kochani! Jestescie cudowni! Mama nadzieje, ze sie zobaczymy wkrotce!

Krzysztof Nawrot

Tak się złożyło, że w tym samym czasie co trwał kurs pojawił sie mój cień w życiu prywatnym. Dlatego w trzecim tygodniu się trochę opuściłem ale potem to nadrobiłem. Kurs pojawił się jak zwykle "przypadkiem" lol, zsynchronizował się z życiem co mi pomogło poradzić sobie w rozwiązaniu problemu.
Dziekuje bardzo Malwinie, Pawłowi i wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas i niesamowitą wiedzę tutaj przekazanom.
Miłość i moc
Miłość i moc
Miłość i moc

Ania Pierzchała

Zdecydowanie był potrzebny i pomógł. Taka forma jest bardzo pomocna nie tylko w przypadku osób, które są nieśmiałe i nie chciałyby się pokazywać, ale też dla tych (jak ja), które nie mogłyby sobie pozwolić czasowo na lot do Londynu na taki kurs i zostawić dzieci

Jako bonus do pakietu pełnego otrzymujesz w bonusie dostęp do archiwum webinarów mindbodyspirit na 30 dni.

Kup teraz

O autorze kursu

Malwina Stach
Malwina Stach jest Psychologiem, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej oraz Terapeutą Transformacyjnym.

Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata. Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia.

Co roku jest gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadzi jej autorski Intuitywny Taniec Czakr.

Podczas jej wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomaga co roku w organizacji ich wystąpień i warsztatów.

Więcej o Malwinie możesz poczytać tutaj: www.malwinastach.pl/bio

UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU

obecnie możliwy jest dostęp do nagrań kursu i aktywnej grupy FB