KIEDY: 03.03.2022

GODZINA: 19:00

Jak odnaleźć sens
w czasach niepewności?

Poznaj historię człowieka, który znalazł sens.
Krzysztof Janowski

ZAPISZ SIĘ
Click to play video
  • Poznaj LOGOTERAPIĘ - nurt psychoterapii założony przez byłego więźnia obozu w Auschwitz
  • Dowiedz się jak ważny jest SENS w ekstremalnych sytuacjach życiowych
  • Dlaczego tak ważne są wartości życiowe
  • Jak odnaleźć się w sytuacji niepewności
Click to play video

Zobacz nagranie wywiadu z Krzysztofem

Sens jest tym co pozostaje... kiedy tracimy wszystko pozostałe. Kilka lat temu czytałem książkę Victora Frankla "Człowiek w poszukiwaniu sensu" w której opisywał sceny z obozu koncentracyjnego w Auschwitz.


Pomyślałem sobie wówczas... trudno uwierzyć, że takie rzeczy mogły się dziać na świecie, jaka siła jest w stanie spowodować, że człowiek wyzwala w sobie wolę zniszczenia drugiego a potem z tym potrafi żyć. Patrząc z perspektywy, myślimy sobie, że to nie możliwe, przychodzą nam myśli: przecież ja nigdy bym tego nie zrobił... Ludzie przebywający w obozie koncentracyjnym (wiemy to z relacji V. Frankla) nie mieli nic...posiadali jedynie sens. To właśnie sens utrzymywał ich przy życiu w najtrudniejszych chwilach.


Dzisiaj sens również nam może dopomóc w zrozumieniu tego co się dzieje... Tak bardzo chcielibyśmy coś zrobić, ale nasze możliwości są bardzo ograniczone (z różnych przyczyn)-niemoc - to słowo dobrze oddaje nasze uczucia. Ważne zatem, abyśmy mieli powód dla którego warto żyć, powód, który przekracza egzystencję ludzką, coś co powoduje, że warto walczyć. W trudnych chwilach potrzebujemy dużej podpory dla naszej psychiki, a największą jest wewnątrz znajdujący się duch, który zrozumie, zaakceptuje i dostosuje Twoje życie do obecnych warunków. Porozmawiamy o tym na webinarze.

Prowadzący

ZAPISZ SIĘ

Krzysztof Janowski /

mentor, logoterapeuta, przedsiębiorca

Wspiera ludzi w odnajdywaniu tego co w życiu najważniejsze – sensu i wartości, które ten sens kształtują.

Nazywam się Krzysztof Janowski i chętnie pomogę Ci w rozwijaniu siebie w oparciu o poczucie sensu.Jestem mentorem, logoterapeutą i przedsiębiorcą. Wspieram ludzi w odnajdywaniu tego co w życiu najważniejsze.


Doświadczenia mojego życia zawodowego i rozwoju zebrałem pod parasolem marki Good Way Life. Jestem przedsiębiorcą z krwi i kości, rozwijałem różne biznesy, zarabiałem na nich i pozostawiałem w dobrych rękach, wciąż czując, że nie znalazłem tego czego szukam. Dziś wiem już, że nie chodziło o rodzaj biznesu jaki prowadzę, ani o ludzi, których spotykam. Od zawsze chodziło o brak poczucia głębszego sensu w tym co robię, pomimo osiąganych sukcesów. Ja swój sens znalazłem, wiem jak i Ty możesz go znaleźć, wiem też jak wzmacniać siebie w poczuciu sensu. Dziś najczęściej pracuję z właścicielami biznesów, członkami zarządów oraz menedżerami wyższego szczebla.

Mogę pomóc Tobie i członkom Twojego zespołu poprzez:

✅ mentoring

✅ programy rozwojowe

✅ wystąpienia motywacyjne


Prowadziłem szkolenia dla kameralnych kilkuosobowych grup, występowałem przed kilkuset osobowym audytorium (4500 godzin), angażowałem się w indywidualne programy rozwojowe (1000 godzin). Najistotniejsze zawsze było odkrycie tego co każdy z nas niesie ze sobą od dawna, czego jednak często nie potrafi sam dostrzec czy odkryć.

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

I OGLĄDAJ

PO REJESTRACJI OTRZYMASZ MAIL Z DALSZYMI INFORMACJAMI

ORAZ PRZYPOMNIENIE W DZIEŃ SPOTKANIA ONLINE

Click to play video