About projectWitaj przyjacielu!
Nazywam się Paweł Dempc i prowadzę (od początku roku 2016) projekt mindbodyspirit.pl zrzeszający praktyków holistycznego rozwoju opartego o integrację i wzajemne przenikanie się ciała, umysłu i ducha.

Moje życie to ciągły proces, jednak obecne doświadczenia i świadomość tego co jest możliwe dla ciała, duszy i umysłu skłoniło mnie żeby przekazywać tę wiedzę dalej. Nie uważam się za specjalistę od żadnej z tych dziedzin dlatego moją intencją jest przekazywanie jej od ekspertów, którzy stanęli na mojej ścieżce. 

Forma w jakiej przekazuję tą wiedzę to przede wszystkim webinary (szkolenia online), na których każdy może wysłuchać na żywo i zadać pytanie prowadzącemu, a dodatkowo do wiedzy tej można wracać za pomocą udostępnionych nagrań Video.

Drugim filarem projektu jest Podcast „Rozmowy o Zdrowiu” , czyli nagrane audycje audio do których zapraszam moich gości. Są to często te same osoby, które występują później podczas webinarów na żywo.

Sporadycznie zamieszczam też wpisy na blogu oraz na kanale YouTube z fragmentami webinarów, wywiadami w wersji audio, a ostatnio także Video.

Przed zaproszeniem gościa na podcast lub webinar często doświadczam i weryfikuję na sobie jego praktykę/wiedzę w stopniu takim na ile pozwala mi na to czas. Dodatkowym weryfikatorem są opinie niezależnych osób, które miały do czynienia z danym prelegentem/ekspertem.

Aby dać możliwość wymiany energii za poświęcony czas powstał projekt croudfundingowy – Patronite Opisuje tam koszty ponoszone przeze mnie aby projekt mógł funkcjonować oraz daję możliwość wsparcia. 

Nie promuję tutaj swojej osoby tylko ideę holistycznego podejścia i jednoczenia ludzi. Docieram do wspaniałych osób, które często nie potrafią  dotrzeć ze swoją ideą do szerszego grona. Często latami pracują nad bardzo wartościowymi tematami, o których  słyszy tylko ograniczone grono ludzi.

Są to techniki i podejścia zazwyczaj „niepopularne” w mediach mainstreamowych oraz środowiskach medycznych, farmaceutycznych i uniwersyteckich. Brak im wsparcia finansowego i sponsorów; co więcej są często szykanowani i wyśmiewani za swoje poglądy mimo iż stoją za nimi świadectwa uzdrowionych ludzi zarówno w płaszczyźnie chorób natury fizycznej jak i umosłowo-emocjonalnej i duchowej.

Dzięki wsparciu dla projektu przyczynisz się do popularyzacji idei zmieniających świat oraz nowego spojrzenia na zdrowie i człowieka.

Człowieka, który jest zdrowy z natury, a jego leczenie nie polega na maskowaniu objawów i bólu lecz dotarciu do głębszych warstw jego wnętrza i zajęciu się przyczyną leżącą bardzo często w czymś więcej niż w reakcjach biochemicznych organizmu …


Kilka słów o mnie …

Do roku 2011 żyłem w matriksie tworzonym przez nasze otoczenie, edukację, „normy społeczne” . Szkoła, studia, praca w korporacji i co więcej na delegacji. Po pracy: TV, junk food, alkohol, imprezy, lub bezczynność … Proces zmiany zacząl się, po jednym z traumatycznych wydarzeń… Zacząłem wtedy od rezygnacji z alkoholu i rozpoczęciu porannego wstawania, budowania mininawyków porannych i skupieniu się na rozwoju zdrowego ciała i motywacji. Proces z każdym miesięcem przebiegał z większą siłą i przez kolejne lata doświadczyłem wrażeń i obserwacji więcej niż przez ostatnie 33 lata…

Doświadczyłem między innymi:

– ponad 3  lat regularnych treningów Spinning budując swoją wytrzymałość, kondycję i świadomość ciała

– radykalnej zmiany diety od fastfood – do świadomego wegetarianizmu

– regularnej praktyki tańca spontanicznego

– regularnej praktyki medytacji OM oraz mantr

– tańca afrykańskiego

– gry na Djembe

– rytuału przejścia przez ogień

– kilku detoksów warzywno-owocowych i postu w tym rezygnacja z używek

– ceremonii Kambo

– rytuałów szamańskich

– różnych ścieżek medytacji

– dwa lata intensywnie współprowadziłem projekt internetowy prowebinar.pl zrzeszający ekspertów inwestycyjnych, projekt ten cały czas współtworzę jednak z mniejszą częstotliwością ze względu na ograniczony czas w ciągu doby ?

– poznałem różne metody inwestycji w oparciu o lewarowane rynki inwestycyjne, surowce, giełdę akcji, bitcoin

– przede wszystkim zacząłem doświadczać życia nie w sensie rozrywki lecz w postaci codziennej uważności i wdzięczności za wszystko to co dobre i złe mi się przytrafia

Obecnie coraz bardziej zbliżam się do 40-ki i czuję, że dopiero teraz zacząłem naprawdę odkrywać swoje życie.

Wcale nie stałem się przez to osobą idealną, nie jestem też „ortodoksem” żywieniowym. Zwracam uwagę na to co jem, ale w moim menu znajdziesz także kawę, przetworzone jedzenie, chemię, słodycze i o zgrozo okazjonalnie nawet alkohol – oczywiście jest to 5-10% tego co jadłem jeszcze kilka lat temu …

Moją główną praktyką duchową jest samo życie i jego obserwacja, wgląd w siebie dostarcza mi wielu  aspektów do rozwoju. Swojego wewnętrznego ja (duszę, boga, enegię serca) wzmacniam dodatkowo poprzez praktyki takie jak: mantry i praca z dźwiękiem, joga klasyczna (praktyki jamy, nijamy, asan, pranajamy i medytacji) oraz praca z ciałem (ruch intuicyjny spontaniczny + asany). Od niedawna praktykuję jogę kundalini powoli rezygnując z jogi Iyengara.

Żyję wśród dwójki wspaniałych dzieci. Dziękuję im ze to że są i mogę doświadczać w nich swojego obrazu. Uczą mnie życia – jego zmienności, ograniczeń i nieprzewidywalności. To największy poligon doświadczalny i miejsce do pracy dla mnie… <3

Uważnie obserwuję swój umysł i jego kreacje nie pozwalając mu przejąć kontroli nad moimi działaniami. Ja jestem częścią was a wy częścią mnie i centrum jest pomiędzy a jednocześnie w każdym z nas.

Cooperation

EKSPERCI

Jeżeli jesteś ekpertem i praktykiem z jednej z poniżych dziedzin i chciałbyś przedstawić swoje doświadczenia, podzielić się wiedzą na ten temat to zapraszam do kontaktu. Zorganizuję dla Ciebie webinar, na którym może pojawić się do 500 osób na żywo, jeśli wiedza którą przekazujesz jest wartościowa i poparta praktyką i pozytywnymi opiniami klientów.

POMOC PRZY PROJEKCIE

Jeżeli chciałbyś pomóc tworzyć projekt mindbodysirit.pl napisz do mnie co masz do zaoferowania.

WSPÓŁPRACA – SKLEPY, KSIĘGARNIE

Jeżeli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, księgarnię tematyczną, fitness club lub inna działalność związaną z misją projektu mindbodyspirit.com.pl to zgłoś się do mnie. Szukam sponsorów nagród na webinary. W zamian za darmowe produkty, kupony zniżkowe przedstawię Twoją stronę na szkoleniu na żywo.

 

Mind Body Investment LTD z siedzibą w Burton-o-trent, 22 Pershore Drive, Branston DE14 3TY , Wielka Brytania; company number:  11310086

Kontakt: Paweł Dempc

email: info@mindbodyspirit.com.pl

tel.: +48697-031-025

Contact

Feel comfortable writing me how are you  Become a patron

  You can support us trough our Polish Patreons account..

  33% Complete (success)
  33%

  Achieved: 33%

  Goal: 1000 zł/m-c

  Missing: 621 zł/m-c

  Support me
  Go to Patronite