BEZPŁATNY WEBINAR

PIENIĄDZE

Dominika Radwańska

Środa, 21 listopada 2018

godz. 20:00 - 22:00 (PL)

Najtwardszy Bastion EGO

Zapisz się tutaj na BEZPŁATNY WEBINAR

  • Czym tak naprawdę są pieniądze, a czym nie są?
  • Dlaczego Twoja ogólna sytuacja finansowa wygląda od dawna dokładnie tak samo?
  • Umysł vs. Serce
  • Pieniądze jako potężny bastion ego, uniemożliwiający podążanie za głosem Serca.
  • Pieniądze jako trzeci filar rzeczywistości stworzonej przez umysł (obok czasu i przestrzeni).
  • Praca z podświadomością: diagnoza i transformacja twoich osobistych przekonań na temat pieniędzy
  • Medytacja uwalniająca od przywiązania do myślenia o pieniądzach

PODCZAS SPOTKANIA:

Najdroższy i najdroższa Tym, co sprawia, że nie podążasz za Głosem Serca, czyli w zgodzie ze Sobą, zawsze i wszędzie, są przekonania za sprawą których ustanawiasz inne priorytety. Bo wydaje Ci się, że musisz, że tak trzeba, że to jest większe od Ciebie, nie masz nad tym władzy, że podlegasz jakiejś sile wyższej, której nie przeskoczysz.


Dobra wiadomość jest taka, że każde przekonanie jest fałszywe, a ich jedynym celem jest OGRANICZANIE Ciebie i sprawianie, żebyś NIE PODĄŻAŁ za Głosem Serca - to jedyna funkcja umysłu - powstrzymać Cię od bycia prawdziwym Sobą, czyli takim, jakiego prawdopodobnie nie miałeś okazji poznać, gdyż z poziomu umysłu możesz tylko ROZPOZNAWAĆ Siebie w każdym Tu i Teraz, a to wymaga ekstremalnej Uważności. Nie oszukujmy się, uważność nie jest powszechnie rozwiniętym skillem. Dlaczego tak jest? Dlaczego umysł sabotuje Ciebie? Bo stoi dokładnie w sprzeczności z tym, co czujesz w Sercu. Umysł to tak naprawdę zespół mechanizmów obronnych, a nie jakiś osobny byt, który mógłby konkurować z Głosem Serca. Kiedy wybierasz Głos Serca, umysłu nie ma (bo przekroczyłeś mechanizmy obronne, a kiedy to robisz, już jesteś u celu, bo pod nimi nic nie ma!).


To tylko zarys tego, jak to działa. Więcej na ten temat rozpisuje się w książce, która się aktualnie przeze mnie pisze, ale wróćmy do meritum.Jednym z ograniczających i trzymających w pułapce ego=nie podążania za Głosem Serca, przekonań są pieniądze, a dokładnie to, czym dla Ciebie są. Bo zauważ, że cokolwiek chcesz zrobić lub porzucić (uwolnić się), ZAWSZE wypływa kwestia finansowa, tak, jakby była kolejnym wymiarem rzeczywistości. Jest jak kotwica, która ściąga w dół, która ogranicza, która nie pozwala i która, tak jak to jest w przypadku związków, o czym pisałam w tym artykule: https://bit.ly/2zBkFSR, jest opatrzona takimi społecznymi i rozpowszechnionymi racjonalizacjami, że nikt nie odważa się ich kwestionować. Objawia się to w takiej postawie, że kiedy ktokolwiek kwestionuje jedno z tych utartych przekonań, stanowiących zbiorowe stabilne bastiony ego, wówczas natychmiast odpalają się u osób zdominowanych przez ego mechanizmy broniące tych przekonań, takie jak atak, agresja, omijanie kontemplacji tego tematu szerokim łukiem, odcięcie się, wyśmiewanie etc.Dlatego umysł jest tak potężny - jego ofiary same doskonalą ściany pułapki, w jakiej się znajdują, zamiast je rozbierać. No, ale do tego jest potrzebna odwaga i wewnętrzna gotowość, która przychodzi zawsze w odpowiednim czasie.


Na podstawie moich własnych doświadczeń i doświadczeń osób, jakie spotykam w życiu, uważam, że rozpuszczenie kwestii finansowej (tego bastionu ego) na głębokim poziomie jest nie tylko bardzo użyteczne, ale niezbędne, aby człowiek był zdolny do samorealizacji i kochania Siebie. Dokładnie tak: nie jesteś w stanie kochać Siebie, dopóki nie rozpuścisz bastionu finansowego, gdyż wtedy zawsze będziesz miał inny priorytet niż TY (Głos Serca), przez co zachowujesz umysł na swym kontrolującym stanowisku-tronie.Pomyśl o bardzo wysoko rozwiniętych świadomościowo osobach - czy którakolwiek z nich mówi, że nie ma pieniędzy, że ta kwestia ją hamuje? Jeśli taką osobę znasz, oznacza to, że to fałszywe guru, gdyż pieniądze w swej istocie są jedynie odbiciem przekonania, konstytuującego ego, a celem i miernikiem rozwoju duchowego jest przekroczenie ego, czyli odprogramowywanie uwarunkowanego umysłu, pod którym lśni czysta Jaźń, naga i piękna Prawda.


Ponieważ moją misją na ten czas jest nauczanie jak słuchać i podążać za Głosem Serca, a w konsekwencji podporządkować umysł Woli Serca, aby stały się jednym Głosem, jedną Wolą, Jednią, zapraszam Cię na bezpłatny webinar, podczas którego zrealizujemy medytację uwalniającą i przeprogramowującą na głębokim poziomie kwestię pieniędzy w Twoim życiu.Na co dzień pracuję z ludźmi nad rozwojem świadomości, prowadzę sesje przez Skype. Niemalże każda osoba, która jest u mnie w procesie, prędzej czy później potrzebowała jednorazowej sesji uwalniającej temat finansów (chociażby po to, by móc opłacić kolejne sesje i zacząć realizować pragnienia Serca, które już rozpoznaje). I za każdym razem działało - to znaczy temat się uwalniał raz na zawsze. Głęboko ufam, że nagranie i udostępnienie tego webinaru pozwoli większej rzeszy Poszukiwaczy przekroczyć jedną z najpoważniejszych przeszkód w samorealizacji i dzięki temu być bliżej Siebie, żyć w zgodzie ze Sobą bez kompromisów i z łatwością wybierać Głos Serca zamiast straszącego i zatrzymującego w miejscu, głosu ego.


Z miłością

Dominika Radwańska

ZOBACZ FRAGMENTY POPRZEDNICH WEBINARÓW

Dominika Radwańska

Autorka programu rozwojowo-terapeutycznego Świadomość poprzez jedzenie, magister socjologii, diet coach, praktyk psychologii zorientowanej na proces, terapeutka holistyczna, facylitator programów rozwojowo-terapeutycznych w asyście koni, twórczyni inspirujących treści związanych z rozwojem świadomości i odżywianiem, numerologiczna trzydziestka trójka.


Nie jest związana ściśle z żadną szkołą psychoterapeutyczną, nie pracuje w ramach żadnego znanego paradygmatu. Zamiast tego podąża za intuicją i tym, co pojawia się w stanie czystej uważności. Sama o sobie mówi, że jest procesem, nieustannie w podróży w głąb siebie.


W swojej praktyce rozwojowo-terapeutycznej korzysta z różnych metod, technik i koncepcji, m.in. nauk dr Davida R. Hawkinsa, koncepcji C.G. Junga, diet coachingu, dialogu z głosami Hala i Sindry Stone, Recall Healing i Totalnej Biologii, psychosomatyki, teorii systemowych i genogramu, technik świadomego oddychania Collina Sisson, technik stosowanych w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (praca ze snami, praca z symptomami), nauk i technik Aleksandra Lowena, praktyki i filozofii buddyzmu, pracy z ciałem Moshe Feldenkraisa, Kursu Cudów, pracy z Radykalnym Wybaczaniem i innych. W jej życiu szczególne miejsce zajmują zwierzęta.


Mieszka w Natural Road Ranch pod Warszawą z dwoma końmi i kotem, bez radia, bez telewizora, bez supermarketów. W wolnych chwilach rozmawia ze zwierzętami.

Zobacz Inne Webinary mindbodyspirit.com.pl

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZAPISZ SIĘ