30 marca (poniedziałek)

godzina 17:00


ZAPISZ SIĘ

TAJNIKI AUTOMASAŻU

BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

FREE ONLINE SCREENING on mindbodyspirit.com.pl


28th October 2018

20:00 (PL - UTC-8)

CZYLI ZANIM WEŹMIESZ TABLETKĘ PRZECIWBÓLOWĄ

Agnieszka Kawula

PONIEDZIAŁEK 30 MARCA 2020 GODZ.: 17:00

Kark piecze, w kręgosłupie gniecie, głowa boli i znowu dopada stres codzienności. Zasypiasz zmęczony, budzisz z myślą, że potrzebujesz „coś z tym” ciałem zrobić, ale jeszcze nie wiesz co. Żyjesz z dyskomfortem napięć. Przyzwyczajasz się do nich. Z dnia na dzień dochodzą nowe, z czasem przestaniesz zwracać uwagę na ciało. Chodzisz podirytowany i przestaje Ci się chcieć, no bo znowu coś gniecie i czujesz się jakoś tak sztywno.


STOP.


Tak nie musi być. Możesz samodzielnie odciążyć i zregenerować ciało. Bez wychodzenia z domu.


Automasaż to rozwiązanie dla Ciebie. Twój sposób na codzienne, dobre traktowanie swojego ciała. Na pomoc przybywają: podłoga, piłeczki, wałki i oddech. Możesz pozbyć się nagromadzonych napięć, złagodzić stres i sprawić, żeby ciało nie bolało!


Brzmi zbyt pięknie?


A jednak! Powiem więcej, automasaż nie zajmie Ci wcale wiele czasu. Nawet w ciągu 10 minut możesz uratować ciało od bólu czy sztywności. Wszystko w Twoich rękach, no i piłkach.


Dlaczego propaguję automasaż?


Bo zbyt często słyszę: Agnieszka, ciągle bolą mnie plecy, jak się ratować? Co zrobić, żeby rozluźnić szczękę? Nie mam siły, jestem zmęczona, gdzieś uleciała moja energia, poradź coś. Chcę lepiej traktować i dbać o swoje ciało, jak mogę to zrobić? Moje ciało jest takie sztywne i bardzo chce zmiany, ale nie wiem, jak sobie pomóc. Mam wałki i piłki, ale nie do końca wiem jak z nich korzystać.


Więc zebrałam doświadczenie 12 lat własnej praktyki z automasażem i stworzyłam pierwszy kurs online automasażu całego działa, w którym dzielę się wszystkim, co w tej metodzie jest najlepszego. www.rozmasujto.pl


Jak to zrobić? Od czego zacząć?


O tym opowiem na webinarze. Ale nie będzie tylko samo gadanie, będzie też gmeranie głowie tak, bo zbyt często nas ta głowa boli, a są na to sposoby i się nimi podzielę.Kim jestem?


Nazywam się Kawula, Agnieszka Kawula i jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż lomi lomi nui oraz automasaż.


Od 12 lat jestem terapeutką, a od 8 lat nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Prowadzę autorskie warsztaty pracy z ciałem „Twój automasaż”. W tym czasie przemasowałam ponad 2000 osób, wyszkoliłam 31 uczniów i nauczyłam automasażu ponad 300 osób.Agnieszka Kawula

Strony www:


www.rozmasujto.plPrzez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka otworzyłam własną praktykę i prowadziłam szkolenia zarówno masażu jak i automasażu. To doświadczenie umocniło we mnie przekonaniu, że aby nauczyć się komunikacji z ciałem nie potrzeba wielu słów.


Wierzę w mądrość ciała i to, że możemy się z nim przyjaźnić. Uwielbiam mówić i pisać o ciele oraz dobrym dotyku. Klienci twierdzą, że mam w dłoniach tomograf, albo że jestem dobrą wróżką, która inspiruje do zmiany i koi.

Zobacz mój wywiad z Agnieszką

Zapisz się na bezpłatny webinar w poniedziałek 30 marca, godz.: 17:00

Podaj Swoje Imię i adres E-mail aby otrzymać link do webinaru

Polityka Prywatności| Regulamin Strony

© Copyright 2016-2020 – mindbodyspirit.com.pl