BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

VIDEO

ZABURZENIA LĘKOWE

FREE ONLINE SCREENING on mindbodyspirit.com.pl


28th October 2018

20:00 (PL - UTC-8)

DIAGNOZA
I DOBRE PROWADZENIE

Anna Jastrzębska

WEBINAR JUŻ SIĘ ODBYŁ - ZOBACZ VIDEO W ARCHIWUM

Podczas webinaru:
Matka”. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji Fortior pomagającej mężczyznom - ofiarom przemocy seksualnej i ich rodzinom; pedagog, psycholog, interwent kryzysowy, ratownik.


Absolwentka m.in. Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia z zakresu Psychologii Stresu i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu psychotraumatologii, pierwszej pomocy psychologicznej, negocjacji kryzysowych i interwencji kryzysowej. Odbyła staż w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej; dyżurowała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego przy Telefonie Zaufania dla Weteranów Polskich Kontyngentów Wojskowych. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej i psychologicznej. Współpracowała z wieloma stołecznymi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się ratownictwem i ochroną ludności.


Specjalizuje się w pracy z osobami po zdarzeniach traumatycznych. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę adresowaną do przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych borykającym się z zespołem stresu pourazowego. Jest autorką projektu „Tato, dlaczego tak się martwisz?”, obejmującego szereg bajek terapeutycznych dla dzieci.


W Fundacji FORTIOR udziela pomocy psychologicznej i medycznej mężczyznom, którzy doświadczyli przemocy seksualnej oraz osobom dotkniętym bezdomnością i wykluczeniem społecznym w ramach projektu Medycy na Ulicy. Anna koordynuje przebieg podejmowanych interwencji kryzysowych i nadzoruje psychologiczną stronę projektu „4 Łapy vs. PTSD”. W ramach „taktyki białej”, czyli walki z papierem, rozlicza każdą fundacyjną złotówkę – dzięki temu budżet zawsze się nam domyka.


Ciepła, miła, sympatyczna, ale kiedy trzeba bardzo bezpośrednia w słowach. Na co dzień miłośniczka tatuaży i gier planszowych.

  • Przedstawienie specjalizacji
  • Klasyfikacja zaburzeń lękowych
  • Co mi właściwie jest? Rola prawidłowej diagnozy
  • Znajdź swojego idealnego terapeutę! Rola kontaktu terapeutycznego w procesie radzenia sobie z zaburzeniem
  • Proces terapeutyczny w przypadku zaburzeń lękowych. Nurty, techniki, metody...
  • Stany nagłe - pierwsza pomoc w kryzysie
  • Czy leki to naprawdę zło konieczne? Rola farmakoterapii w pracy z zaburzeniem lękowym
  • Psychiatra, psycholog, psychoterapeuta - zadania, kompetencje i role poszczególnych specjalistów.
  • Pytania i odpowiedzi

Anna Jastrzębska

Zapisz się na kolejne bezpłatne spotkania online

Podaj Swoje Imię i adres E-mail

Polityka Prywatności| Regulamin Strony

Zobacz wywiad przed webinarem© Copyright 2016-2019 – mindbodyspirit.com.pl