21 marca 2019 (czwartek)

godzina 20:00


ZAPISZ SIĘ

TRAUMA
jako korzeń choroby

BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

FREE ONLINE SCREENING on mindbodyspirit.com.pl


28th October 2018

20:00 (PL - UTC-8)

homeopatia klasyczna

Anna Furmaniuk

CZWARTEK 21 MARCA GODZINA 20:00

Rozpoczęłam kursy homeopatii w 1998r. w ramach kształcenia podyplomowego Wydziału Lekarskiego w Poznaniu.W 2004r. zdałam egzamin licencyjny brytyjskiego Faculty of Homeopathy.Jako członek zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów, organizowałam szkolenia zapraszając międzynarodowych wykładowców.


Publikowałam w „Homeopatii Praktycznej”, dzieliłam się swoją wiedzą m.in. jako wykładowca Międzynarodowej Ligii Homeopatycznej.


Przetłumaczyłam na j.polski "Nowe repertorium homeopatyczne", które umożliwia głębsze zrozumienie ponad 800 objawów umysłowych.


Fascynuje mnie, jak różne metody terapii naturalnej łączą się i wzajemnie przenikają.Ustawienia systemowe Berta Hellingera były dla mnie pogłębieniem rozumienia mechanizmów zdrowienia, których zawsze poszukiwałam.


Ukończyłam kurs „Ustawienia systemowe w organizacjach” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznegoi Szkołę Ustawień Hellingerowskich przy Taunus-Institut.Moją pasją jest uczyć się i przekazywać wiedzę dalej

Anna

Furmaniuk

Moje strony www:


www.furmaniuk.com.pl/


FACEBOOKPodczas webinaru:  • Jak trauma przeżyta w życiu obecnym, płodowym lub u naszych przodków staje się chorobą i oddziela nas od tu i teraz.
  • Jak leki homeopatyczne usuwają taką traumę.
  • Jak aspekt traumy łączy Homeopatię z Totalną Biologią, Ustawieniami Systemowymi, Somatic Experiencing…

Zapisz się na webinar

21 marca o godz. 20:00

Podaj Swoje Imię i adres E-mail aby otrzymać link na webinar

Polityka Prywatności| Regulamin Strony

Posłuchaj naszej rozmowy przed webinarem

© Copyright 2016-2019 – mindbodyspirit.com.pl