Jak wygląda moja praca z ludźmi?

Masz pytanie do mnie?

793 419 646

adi_baum@arcor.de

Poznaj siebie i ulecz swoje choroby

Indywidualne konsultacje z Adamem Zabłockim

Umów się na indywidualną pracę online

cennik spotkań

Wypełnij swoje dane

Twoje Indywidualne

Warsztaty Samoregulacji Życia

Poznaj i ulecz emocje jakie wyrażasz w stosunku do Twoich problemów

Stosunek do siebie

Stosunek do innych


Stosunek do świata

Adam Zabłocki

psychoterapeuta

Głównym celem mojej działalności trenerskiej, doradczej i hermeneutycznej jest towarzyszenie ludziom w procesach rozjaśniania drogi życiowej, samoregulacji ciała i umysłu oraz pomoc w zintegrowaniu człowieka ze światem, w którym jest zanurzony.


Cel ten wymaga narzędzi oraz zdolności, które umożliwią jego stopniową realizację. Właśnie takim narzędziom poświęcone są spotkania ze mną.

Zajmuję się przede wszystkim:


● wzmocnieniem własnego autorytetu czyli kompetencji samo-prowadzenia i niezależności od obcych wpływów;


pogłębieniem zdolności do samo-refleksji, która jest podstawą rozwoju osobistego;


pogłębieniem świadomości, harmonii pomiędzy słowem, ruchem i myślą dzięki zestrojeniu się z własnym centrum (kongruencja);


praca ze świadomością ciała jako bramą do świadomości energii; (jako psychosomatyczna jedność jesteśmy organem percepcji nie tylko osobowym, ale również kolektywnym i kosmicznym. Gdyby tak nie było, nie bylibyśmy nigdy w stanie opuścić osobowej perspektywy, a tym samym nawiązać głębszego kontaktu z Życiem, pozostając w osobowej izolacji. W ten sposób świadomość osobistej energii prowadzi do świadomości energii pola, pomagając nam w urzeczywistnieniu jedności pola Życia).


Kluczowym tematem, którym chcę się dzielić podczas spotkań to jest temat „Świadomości” – baza i korzeń ludzkiej egzystencji, bez której nie sposób pomyśleć niczego.


Od tysięcy lat temat ten zajmował najlepszych planetariuszy, gdyż to właśnie on gwarantował człowiekowi najskuteczniejszą pomoc w wyjściu z zagubienia i odkryciu własnego posłannictwa. Rozwój tej świadomości, który jest naszym celem nie jest uzależnieniem się od jakiejś teorii czy mitologii, od podróży na święte góry czy też od przybyszów z kosmosu. Możemy do niego dotrzeć jedynie przez odkrycie własnego potencjału, własnej głębi w sobie samym – czyli od naszego własnego przeżywania tu-i-teraz. Nagle, coś w nas rozpoznaje, że jakość doświadczania ulega zmianie, że sama wartość Życia zostaje poddana transformacji. Właśnie temu wyjątkowemu organowi percepcji, który ma zdolność do odczuwania jakościowych zmian chcemy poświęcić uwagę, aby uzdatnić go w sztuce nawigacji, w coraz bardziej zawiłych sytuacjach naszego życia.


“Świadomość jest matką wartości i wszelkich interpretacji, podziału, integracji i sensu samej egzystencji.”


Hermeneutyka Wertykalna jest nauką i metodą odkrywania oraz porządkowania świadomości i jej różnorodnych interpretacji/wartości, które towarzyszą nam świadomie i nieświadomie podczas naszego życia. Zwrócenie uwagi na interpretacje ma niesłychanie ważne znaczenie, gdyż szukając coraz to głębszych interpretacji zjawisk, przeżyć i samego życia odzyskujemy jego głęboką wartość. Każde spotkanie czy warsztat jest dla mnie procesem nastrajania się na naszą wspólną inteligencję zbiorową, która jest dla mnie żywą partyturą i źródłem inspiracji. Do naszej dyspozycji pozostają metody szkół zachodnich oraz te zaczerpnięte z tradycji wschodu.


To pole, które będziemy wspólnie kreować jest bazą bardzo ciekawych zjawisk samoregulacji kolektywnej z jakimi chcę Was zapoznać – wgląd w tą „fizjologię duszy” i nauka kontaktu na tym poziomie są bazą post-konwencjonalnej komunikacji, mającą zdolność uwolnienia nas od (sensu stricto) personalnego przeżycia otwierając nam przez to możliwość przeżycia jedności wspólnoty.Hermeneutyka Wertykalna to również odkrywanie nowych jakości radości i tego życzę nam z całego serca.

KOSZT SPOTKAŃ INDYWIDUALNYCH


Spotkanie przez Skype lub telefon około 1.5 godz. - 190 zł


Pakiet 5 spotkań Skype lub telefon - 950zł 790 zł


UWAGA! Zwrot kosztów pierwszej sesji - jeśli nie będziesz zadowolony.

Opinie / Komentarze

Dziękuję, za to spotkanie z Mistrzem Duchowym. Daje mi wiarę, że to co przechodzę, ta moja droga, ma swój sens.

Ania

Ania

Bardzo wartościowe spotkanie! Ogromna wdzięczność! Pozdrawiam słonecznie

Zwrócenie uwagi i nazwanie procesów, które się w człowieku dzieją. Uczę się bardziej świadomego życia, innego spojrzenia na ludzi, rozumienia zdarzeń jakie niesie życie (..)

Jadwiga

WYSŁUCHAJ WYWIADU Z ADAMEM ORAZ SPOTKAŃ ONLINE (WEBINARÓW)

Anna P

To co odebrałam za najcenniejsze dla mnie osobiście w spotkaniu z Adamem Z. to wyciągnięcie "na światło dzienne" tematów, od których odeszłam już bardzo dawno.