19 stycznia 2020 (niedziela)

godzina 18:00


ZAPISZ SIĘ

AROMATERAPIA

BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

FREE ONLINE SCREENING on mindbodyspirit.com.pl


28th October 2018

20:00 (PL - UTC-8)

klika kropel dla Twojego zdrowia

Ada Stolarczyk

NIEDZIELA 19 STYCZNIA 2020 GODZINA 18:00

Click to play video

Od kilkunastu lat napływa do Europy wiedza o mocy i możliwości zastosowania olejków eterycznych. W Londynie są szpitale, w których aromaterapia jest częścią wpierającą leczenie pacjenta.


W Polsce zastosowanie olejków staje się coraz bardziej popularne w salonach masażu, gabinetach terapeutycznych jak i w domowej apteczce. Już w Starożytności Egipcjanie zasłynęli z wykorzystania dobroczynnych właściwości olejków- używali ich do ceremoni, balsamowania oraz jako element dbania o zdrowie.


Udowodniono bowiem, że olejki eteryczne pomagają koić nerwy, działają uspokajająco, antybakteryjnie, antywirusowo, przeciwgrzybiczo i przyspieszają gojenie się ran oraz uśmierzają ból głowy. Przynoszą też ulgę przy kaszlu i katarze oraz przy kobiecych dolegliwościach. Ale mogą być niebezpieczne!

“If you believe in Aromatherapy… it works! If you don’t believe in Aromatherapy… it works!” — Cristina Proano-Carrion

Naukowcy odkryli, zbadali i udostępnili wyniki badań*, które pokazują, że na wyciągach z kwiatów, liści, nasion i drewna różnych roślin znajdują się wysoce stężone związki chemiczne. Między innymi estry, aldehydy, alkohole, fenole i tlenki.


Dlatego już wdychając te substancje, docierają one do naszego mózgu i zaczynają działać, a szczególnie na nasz układ limbiczny, który jest odpowiedzialny m.in. za takie emocje jak strach czy uczucie przyjemności. Wspieranie leczenia olejkami eterycznymi przynosi niemalże natychmiastowe efekty- co doświadczam na sobie odkąd stosuje je w codziennej praktyce dbania o zdrowie i zarządzanie energią (emocjami).


*Czyste olejki, które ja stosuje mają na dnie buteleczki swój nr partii, wystarczy wejść na stronę sourcetoyou.com, wpisać go i już

Podczas webinaru:  • Czym są olejki eteryczne i jak działają
  • Jak bezpiecznie i skutecznie stosować olejki
  • Jakość - jak ją sprawdzić i dlaczego jest taka ważna
  • Top 10 olejków eterycznych- czyli od czego zacząć

Skąd wiem, że olejek jest dobry?


Prawdziwy olejek eteryczny nie ma nic wspólnego z tanim olejkiem zapachowym, który kiedyś był jedynym dostępnym mi produktem .

Niestety do wielu dostępnych obecnie na rynku dodaje się syntetyczne substancje zapachowe lub rozcieńcza się je nadmiernie, więc uczulają i nie mogą być stosowane doustnie, a juz napewno nie są dobre dla dzieci czy kobiet w ciąży!


Podam przykład: aby wyprodukować litr prawdziwego olejku różanego potrzeba 4-5 ton płatków róży damasceńskiej, a lawendowego, potrzeba 200 kilogramów kwiatów lawendy. Stąd jego zawrotna cena i częsta praktyka podrabiania.


Dobrze więc, jeśli na etykiecie przed zakupem znajdziemy informacje o certyfikatach ISO, ewentualnie informacje, czy producent należy do IFEAT, lub rekomendacje PTA.


Mnie samej zajęło ok pół roku nauczenie się, że jedna kropla aplikowana na skórę wystarczy, że dwie-trzy są ok do dyfuzora, co nie jest proste po używaniu olejków o niższym stężeniu. Te olejki, którymi ja pracuje, posługuję się na codzień to 100% stężenie. Dlatego szczególnie osoby o wrażliwej skórze lub skłonności do alergii warto by najpierw zaaplikowały odrobinę na nadgarstek i odczekało 12 godzin.


Ada Stolarczyk – terapeutka pracy z ciałem, która wspomaga procesy i jakości pracy aromaterapią. Pasjonatka życia i miłośniczka natury- spełniona kobieta.


Aromaterapia towarzysząca świadomej pracy ze sobą jest doskonałą kotwicą dla nowych stanów wzorcowych ciała, a także codziennym wsparciem dla zdrowia i odporności.


Specjalizuje się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej, Provider TRE®. Absolwentka 2,5 letniej szkoły Tantry.


W życiu osobistym wspierająca się mocą i działaniem olejków eterycznych, dbając o zdrowie najbliższych, oraz wspierająca ruch bio w kontekście środków czystości.


Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian, z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym i duchowym. Od 10 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu

Ada Stolarczyk


wysokiewibracje.pl


Prowadzący warszataty

Zapisz się na bezpłatny webinar
w niedzielę 19 I 2020 g. 20:00

Podaj Swoje Imię i adres E-mail aby otrzymać link do webinaru

Polityka Prywatności| Regulamin Strony

© Copyright 2016-2019 – mindbodyspirit.com.pl